پادکست GeekWire: زمین در مقر آمازون را کاهش می دهد. ردفین املاک و مستغلات فلیپینگ; جف بزوس و جی زی

پادکست GeekWire: زمین در مقر آمازون را کاهش می دهد. ردفین املاک و مستغلات فلیپینگ; جف بزوس و جی زی

صحنه در مقر آمازون در سیاتل در میان اخراج کارکنان این هفته. (عکس از brooztechnology/Kurt Schlosser)

آمازون به جدیدترین غول فناوری تبدیل شد که این هفته نیروی کار شرکتی خود را در مواجهه با رکود اقتصادی کاهش داد، اما نحوه اجرای این طرح باعث شد که برخی از کارمندان در بهترین حالت سر خود را خار دهند.

در گزارش 10 نوامبر وال استریت ژورنال مبنی بر اخراج کارکنان در بخش دستگاه های آمازون پیش بینی شده بود، با گزارش 14 نوامبر نیویورک تایمز که می گوید این شرکت قصد دارد حدود 10000 کارمند شرکتی و فناوری را اخراج کند که بزرگترین تعدیل شغل در آمریکا است، دامنه آن مشخص شد. تاریخچه شرکت

اما مشخص شد که این عدد یک تخمین است، نه یک عدد دقیق یا یک هدف خاص، زیرا آمازون تصمیم‌گیری را به رهبران بخش خود واگذار می‌کند.

و چند روز طول کشید تا آمازون به طور رسمی اخراج‌ها را تایید کرد، با یادداشتی از دیو لیمپ، رئیس دستگاه‌ها و خدمات و بعداً از اندی جاسی، مدیرعامل آمازون که توضیح دادند که کاهش مشاغل ممکن است ادامه یابد و سال آینده نیز ادامه یابد.

همانطور که کورت شلوسر، گزارشگر brooztechnology، این هفته در مقر آمازون کشف کرد، واکنش ترکیبی از ناامیدی، ترس، عدم اطمینان و همچنین پذیرش بوده است. او آنچه را که در این قسمت از پادکست brooztechnology دیده و شنیده به اشتراک می گذارد.

همچنین در این هفته: تأثیر رکود بر کارگزاری املاک و مستغلات با فناوری پیشرفته Redfin. و افکار ما در مورد همکاری احتمالی جف بزوس و جی زی.

دیدگاه خود را در مورد برنامه هفته آینده به اشتراک بگذارید: برای چه چیزی در فناوری سپاسگزار هستید؟ آیا فناوری امسال زندگی، کار یا شرکت شما را برای بهتر شدن تغییر داده است؟ یا روندی در اقتصاد یا صنعت که از دیدن آن به خصوص سپاسگزار هستید؟ یک پیام یا یادداشت صوتی با افکار خود به podcast@geekwire.com ارسال کنید تا فرصتی برای نمایش در قسمت هفته آینده داشته باشید.

در بالا گوش دهید یا در brooztechnology در پادکست های اپل، پادکست Google، Spotify یا هر جایی که گوش می دهید مشترک شوید.