• خانه
  • اخبار
  • پادکست GeekWire: دنیای جدید کار هیبریدی و نسل بعدی کاربران گوشی های هوشمند

پادکست GeekWire: دنیای جدید کار هیبریدی و نسل بعدی کاربران گوشی های هوشمند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پادکست GeekWire: دنیای جدید کار هیبریدی و نسل بعدی کاربران گوشی های هوشمند

پادکست GeekWire: دنیای جدید کار هیبریدی و نسل بعدی کاربران گوشی های هوشمند

کار هیبریدی برای ماندن در اینجا آمده است، اما برخی تغییرات بزرگ برای عملی کردن آن مورد نیاز است.

این پیامی بود که مایکروسافت در این هفته از سوی مایکروسافت منتشر کرد، زیرا این غول فناوری نتایج یک مطالعه جدید را نشان داد که ارتباط بین کارگران و رهبران شرکت‌ها در سراسر جهان از بهره‌وری قطع شده است.

در همین حال، تعداد جلسات برای بسیاری از کارگران از زمان شروع همه گیری افزایش یافته است، که به نظر می رسد برای بسیاری از شرکت ها عادی باشد. اما همچنین افزایش قابل توجهی در چندوظیفه ای در طول این جلسات وجود دارد، زیرا عوامل حواس پرتی تهدیدی برای تضعیف ارتباطات و بهره وری هستند.

این اولین موضوع ما در پادکست brooztechnology این هفته است، زیرا ما به برخی از دستاوردهای تحقیقات مایکروسافت نگاه می کنیم و پیش نمایش اجلاس brooztechnology آتی را مشاهده می کنیم، جایی که آینده کار یک موضوع تکراری خواهد بود.

سپس به سراغ نسل بعدی گوشی های هوشمند و نسل بعدی کاربران گوشی های هوشمند می رویم. همکار من جان کوک به روز رسانی در مورد تلاش های خود برای اطمینان از اینکه پسر 12 ساله اش اولین گوشی هوشمند خود را به شیوه ای سالم و پایدار به کار می گیرد، ارائه می دهد و توصیه هایی را برای موقعیتی موازی در خانواده من به من ارائه می دهد.

در نهایت، ما در مورد تجربه اولیه جان با آیفون 14، اولین گوشی هوشمند جدیدش در چند سال اخیر صحبت می کنیم و مدتی را صرف پشتیبانی فنی اصلاحی در این فرآیند می کنیم.

در بالا گوش دهید یا در brooztechnology در پادکست های اپل، پادکست Google، Spotify یا هر جایی که گوش می دهید مشترک شوید.

صدا توسط کرت میلتون ویرایش و تولید شده است.