• خانه
  • اخبار
  • پادکست GeekWire: تبلیغات نتفلیکس، حمل و نقل آمازون و میراث واقعی پل آلن

پادکست GeekWire: تبلیغات نتفلیکس، حمل و نقل آمازون و میراث واقعی پل آلن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پادکست GeekWire: تبلیغات نتفلیکس، حمل و نقل آمازون و میراث واقعی پل آلن

پادکست GeekWire: تبلیغات نتفلیکس، حمل و نقل آمازون و میراث واقعی پل آلن
رید هستینگز، مدیرعامل نتفلیکس. (عکس brooztechnology / کوین لیسوتا)

آیا به نظر می رسد فعالیت در آنجا در دنیای فناوری در حال رشد است؟ سرمایه‌های کلان ممکن است کمتر اتفاق بیفتد (به استثنای استثناهای قابل توجهی مانند کاروان)، اما به نظر می‌رسد بازگشت رویدادها و ملاقات‌های شخصی انرژی جمعی را ایجاد کرده است که در دو سال گذشته فاقد آن بوده است.

با این روحیه، ما یک بسته کامل از موضوعات در برنامه این هفته داریم:

عصر جدیدی برای نتفلیکس: این خبر مبنی بر اینکه نتفلیکس در حال بررسی سطح قیمت پایین‌تری است که توسط تبلیغات پشتیبانی می‌شود، ما را بر آن داشت تا به قسمت اخیر خود با آنتونی اسکینر، مدیر فنی شرکت اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل تبلیغات iSpot بازگردیم که این حرکت را بشارت می‌دهد.

ما همچنین از عمر کوتاه CNN + شگفت زده شده ایم و از همه اشتراک ها برای پخش صورت حساب های ماهانه خود شکایت داریم.

کسب و کار بزرگ بعدی آمازون؟ پرده برداری آمازون از برنامه جدیدی به نام “خرید با پرایم” به اعضای Prime اجازه می دهد تا اقلامی را در سایت های تجارت الکترونیک غیر آمازون خریداری کنند و این گامی کلیدی به سمت تجارت تحویل مستقل آمازون است که احتمالاً مسئول کیفیت های این محصولات است. تجارت “رویایی” که جف بزوس در نامه خود به سهامداران از سال 2014 بیان می کند.

میراث پل آلن: فروش گزارش شده مجموعه میراث پرواز به پل آلن، یکی از بنیانگذاران فقید مایکروسافت، مطابق با مدل دارایی وی است، که برخی از پروژه های خارق العاده تر خود را رها می کند و در عین حال به سرمایه گذاری های عمده خود در فناوری و علم پایبند است. او همچنین به آنچه در انتظار موزه کامپیوترهای زنده، سیاتل سیهاوکس، سینرما و غیره است اشاره می کند.

موضوعات بیشتر: سفر آینده brooztechnology به پیتسبورگ. جوایز brooztechnology در 12 می. قسمت اخیر ما با سرگئی درایزین، مدیر فنی سیاتل متولد شوروی. و یک قسمت آینده با رجی فیلس-آیمه، رئیس سابق نینتندو آمریکا، برای کتاب جدیدش.

با بنیانگذاران brooztechnology تاد بیشاپ و جان کوک. ویرایش و تولید صدا توسط کرت میلتون; موسیقی مضمون توسط Daniel LK Caldwell.