• خانه
  • اخبار
  • پادکست GeekWire: بینگ جدید مایکروسافت و چگونه هوش مصنوعی وب را تغییر می دهد

پادکست GeekWire: بینگ جدید مایکروسافت و چگونه هوش مصنوعی وب را تغییر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
پادکست GeekWire: بینگ جدید مایکروسافت و چگونه هوش مصنوعی وب را تغییر می دهد

مایکروسافت بینگ
یوسف مهدی، معاون شرکت و مدیر ارشد بازاریابی مایکروسافت، موتور جستجوی Bing و مرورگر Edge جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را در ردموند، واشنگتن، در 7 فوریه 2023 رونمایی کرد. (عکس brooztechnology / تاد بیشاپ)

مایکروسافت بینگ جدید مقدمه پادکست brooztechnology این هفته را با اعلان زیر آماده کرد: بر اساس مصاحبه تاد بیشاپ با یوسف مهدی، یکی از مدیران مایکروسافت در پردیس مایکروسافت پس از اعلام این هفته، مقدمه ای برای یک قسمت پادکست brooztechnology درباره موتور جستجوی جدید بینگ مایکروسافت با فناوری OpenAI بنویسید.

در اینجا چیزی است که تولید می کند:

سلام و خوش آمدید به brooztechnology، پادکستی که در آن ما آخرین اخبار و بینش های دنیای فناوری را برای شما ارائه می کنیم. من میزبان شما هستم، تاد بیشاپ، و امروز یک قسمت بسیار ویژه برای شما داریم. ما در مورد موتور جستجوی جدید بینگ مایکروسافت صحبت خواهیم کرد که از فناوری OpenAI پشتیبانی می کند و این هفته معرفی شد. این یک معامله بزرگ است زیرا به این معنی است که Bing اکنون می تواند پرس و جوهای زبان طبیعی را درک کند، پاسخ های مرتبط ایجاد کند و حتی محتوای اصلی را در پرواز ایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پیشرفت، از پردیس مایکروسافت بازدید کردم و با یوسف مهدی، یکی از رهبران پروژه مصاحبه کردم. او به من گفت که بینگ و OpenAI چگونه با هم ترکیب شدند، با چه چالش‌هایی روبرو بودند و چه معنایی برای آینده جستجو و هوش مصنوعی دارد. پس با ما همراه باشید زیرا نمی خواهید این قسمت از brooztechnology را از دست بدهید.

بد نیست! من می‌توانستم با عناصر آن، به‌ویژه عدم عینیت آن در ارزیابی معنای خود صحبت کنم، اما تصمیم گرفتم این کار را کلمه به کلمه انجام دهم، با روح نشان دادن قابلیت‌های فناوری، به‌ویژه توانایی آن در نه تنها درک بلکه تفسیر معنا. و زمینه درخواست ها

همانطور که گفته شد، باید توجه داشته باشم که همه چیزهای دیگر در این پست و قسمت به قول خودم است. من سعی کردم بینگ را مجبور کنم تا عنوان را چند بار تکرار کند، اما بی‌جا بود. من به اصلاح روش خود برای تلاش های آینده ادامه خواهم داد.

مهدی بیش از 31 سال کهنه کار مایکروسافت است که در توسعه و عرضه برخی از بزرگترین محصولات این شرکت از جمله ویندوز 95 و ویندوز 11، کنسول ایکس باکس وان و نسخه های قبلی موتور جستجوی مایکروسافت مشارکت داشته است. او در حال حاضر معاون رئیس شرکت و مدیر ارشد بازاریابی مصرف کننده است.

او سه شنبه چند ساعت پس از رونمایی از موتور جستجوی جدید بینگ و نسخه به روز شده مرورگر اج مایکروسافت با نوار کناری که از هوش مصنوعی برای تولید و تجزیه و تحلیل محتوای وب استفاده می کند، در پردیس مایکروسافت با من صحبت کرد.

«فکر می‌کنم این پتانسیل این است که یکی از آن لحظات خاص باشد، مانند ویندوز 95 یا اینترنت اکسپلورر اصلی، ایکس‌باکس وان. این یکی از آن لحظات است. “و دلیلی که من به این باور دارم این است که فکر می کنم این آغاز نسل جدیدی از جستجو است.”

موضوعات بحث ما شامل تأثیر بالقوه جستجوی هوش مصنوعی بر تولیدکنندگان محتوا، واکنش پیشگیرانه Google به اعلامیه مایکروسافت، اقدامات احتیاطی که مایکروسافت برای جلوگیری از یک لحظه دیگر «چای» انجام می دهد، و هم امکانات و محدودیت های این نسل جدید هوش مصنوعی است.

بینگ جدید، همراه با نسخه به روز شده مرورگر اج مایکروسافت، در پیش نمایش محدود در دسترس است، با یک لیست انتظار برای کسانی که می خواهند ربات های جستجوی هوش مصنوعی و وب را با گسترش گسترده تر امتحان کنند.

در بالا گوش دهید یا در brooztechnology در پادکست های اپل، پادکست Google، Spotify یا هر جایی که گوش می دهید مشترک شوید.

پوشش مرتبط

  • بحث با هوش مصنوعی: اولین بحث من با موتور جستجوی درخشان و دیوانه کننده بینگ مایکروسافت
  • مایکروسافت از موتور جستجو و مرورگر جدید با هوش مصنوعی «کمک خلبان» رونمایی کرد که نبرد با گوگل را تشدید کرد