منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • ویژگی Twitter Circle مانند CloseFriend در اینستاگرام خواهد بود

ویژگی Twitter Circle مانند CloseFriend در اینستاگرام خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی Twitter Circle مانند CloseFriend در اینستاگرام خواهد بود

توییتر در حال آزمایش قابلیتی به نام حلقه توییتر است که شبیه به ویژگی دوستان نزدیک اینستاگرام است. این قابلیت در حال حاضر توسط برخی کاربران در توییتر در حال آزمایش است و می توانند با استفاده از این قابلیت 150 نفر از دوستان نزدیک خود را انتخاب کنند.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، قابلیت جدید توییتر به نام حلقه توییتر توسط اکانت رسمی توییتر رونمایی شد. که طی آن امکان افزودن 150 فالوور یا افراد دیگر به لیست دوستان شما وجود دارد. به این ترتیب، زمانی که از این گزینه در منوی «انتخاب مخاطب» به جای «همه» استفاده می‌کنید، تنها توییت مورد نظر می‌تواند در فهرست دوستان حلقه توییتر نمایش داده شود.

به گفته توییتر، این ویژگی در مرحله آزمایشی است و تنها تعداد کمی از کاربران می توانند از آن استفاده کنند. این افراد دیگر نمی توانند از دکمه ریتوییت استفاده کنند و نمی توانند توییت ها را با دیگران به اشتراک بگذارند. البته امکان دانلود پست یا گرفتن اسکرین شات از توییت وجود دارد. علاوه بر این، اگر کاربر در لیست دوستان نزدیک باشد، نمی توان او را حذف کرد. اما می توان ساکت شد. توییتر در سه سال گذشته سعی در راه اندازی این ویژگی داشته است. در آن زمان این ویژگی Trusted Friends نام داشت، اما بعداً به Twitter Flock تغییر یافت.