• خانه
  • اخبار
  • ویژگی های مهم اپل واچ سری 8 که به احتمال زیاد در این نسل وجود خواهد داشت

ویژگی های مهم اپل واچ سری 8 که به احتمال زیاد در این نسل وجود خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی های مهم اپل واچ سری 8 که به احتمال زیاد در این نسل وجود خواهد داشت

اپل واچ همیشه جذابیت خاص خود را داشته است و ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری آن را به یک گجت محبوب تبدیل کرده است. اخیرا گزارشی از ویژگی های مهم اپل واچ سری 8 که احتمالا در این نسل وجود دارد، منتشر شده است. اس ترنجی با من باش.

ویژگی های مهم اپل واچ سری 8 چه خواهد بود؟!

مطمئناً بر کسی پوشیده نیست که اپل به راحتی بر بازار رو به رشد ساعت های هوشمند خود تسلط داشته است، تقریباً از همان لحظه ای که عرضه شد. اما چیزی که ممکن است برخی از شما از آن آگاه نباشید این است که سامسونگ اخیراً توانسته است فاصله خود را با رهبر جهانی در صنعت کاهش دهد. البته این دستاورد سامسونگ به همان اندازه برای اپل شکست است و اگر غول فناوری کوپرتینویی مراقب نباشد، رقیب اصلی آن ممکن است در سال 2022 و پس از آن به طور قابل توجهی به مقام اول نزدیک شود.

زیرا به نظر می رسد خانواده اپل واچ از نظر نوآوری در یکی از مهم ترین زمینه ها عقب مانده است و به طور کلی مانند سری 7 پیشرفت چشمگیری در سلامتی سری 8 ایجاد نخواهد کرد که در این صورت خواهد بود. بسیار مورد انتقاد قرار می گیرد و به نظر می رسد حداقل یک نسل دیگر را بدون تغییر زیاد ارائه می دهد. این بدان معناست که دو نسل حتی بدون افزودن سنسور جدیدی که همچنان فشار خون یا قند خون شما را کنترل می‌کند.

ویژگی های مهم اپل واچ 8

اگرچه هنوز نزدیک به پنج ماه یا بیشتر تا عرضه اپل واچ سری 8 باقی مانده است، اما طبق آخرین گزارش بلومبرگ، احتمال اینکه یکی از این دو ویژگی مهم در سری 8 به طور رسمی مورد بحث قرار نگیرد، بعید است. البته به جز مارک گورمن…!

البته گورمن قبلا در مورد چندین مورد مرتبط با اپل اشتباه کرده است. اما وقتی فردی با تجربه این تحلیلگر کهنه کار پیش بینی می کند که فناوری مهم و خاص اپل تا سال 2024 آماده عرضه نخواهد بود، به این معنی است که بازی خلاقیت و نوآوری حداقل برای سال های 2022 و 2023 به پایان رسیده است.

تولید اپل واچ سری 3 به دلیل عدم پشتیبانی از WatchOS 9 احتمالا متوقف خواهد شد

البته ممکن است اپل واچ های سری 8 و سری 9 امسال در سال آینده همچنان نوآوری های دیگری داشته باشند یا حداقل طراحی جدیدی ارائه دهند، اما سنسور فشار خون عمدتاً به دلیل مشکلات خاص از برنامه اپل حذف شده است. این موارد خاص شامل مشکلاتی است که اپل در آزمایش‌های داخلی و پایش قند خون با آن‌ها مواجه شد و دستیابی به آن را حتی بیش از پیش غیرممکن می‌کند.

اپل دقیقا برای سال 2022 چه برنامه ای دارد؟

گزارش شده است که دقت و قابلیت اطمینان از مشکلات اصلی هر دو ویژگی آینده است و با دانش ما از اپل، هیچ میانبری برای رفع این چالش ها اتخاذ نخواهد شد. این شرکت قصد دارد به کاربران اپل واچ اجازه دهد تا فشار خون خود را بدون نیاز به کالیبراسیون مجدد با استفاده از مانیتور خارجی کنترل کنند، همانطور که در حال حاضر در مورد برخی از دستگاه های سامسونگ وجود دارد.

الگوریتم تشخیص بیماری قلبی Fitbit توسط FDA تایید شده است

اما در حالی که این طرح صرفاً هشدار دادن به کاربران در زمانی که فشار خون آنها بالاتر از حد نرمال است، بدون نشان دادن مقادیر دائمی است، عملکرد صحیح سنسور بدون کمک خارجی بسیار چالش برانگیز است. در این میان، جزئیات کمتری در مورد دلایل توقف توسعه عملکرد نمایش قند خون وجود دارد، اما واضح است که یکپارچه سازی این عملکرد حتی دشوارتر است و به چندین سال آموزش پشت صحنه نیاز دارد.

برای شروع، اپل ظاهرا سخت در حال کار بر روی سنسور دمای بدن است که می تواند در اوایل سال جاری به بازار ساعت اضافه شود. قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید، باید بدانید که حتی اگر این اتفاق بیفتد، اپل واچ سری 8 تنها می تواند از حسگر جدید فوق الذکر برای کمک به برنامه ریزی باروری استفاده کند.

ویژگی های مهم اپل واچ 8

البته هدف این است که در مواقعی که دمای بدن آنها خیلی بالا است به مصرف کنندگان هشدار داده شود که البته باز هم اندازه گیری های دقیقی را نشان نمی دهد. به این ترتیب می‌توانید بیماری‌های مختلف را در مراحل اولیه تشخیص دهید، بدون اینکه مدام در مورد دمای بدن مانند نبض وسواس داشته باشید.

مطابق با PhoneArenaسایر ویژگی‌های سلامتی جدید که احتمالاً در اوایل سال جاری در اپل واچ سری 8 معرفی می‌شوند شامل ابزار مدیریت تبلت است که به شما امکان می‌دهد بطری‌های خود را مستقیماً در یک برنامه تلفن همراه اسکن کنید، ردیابی خواب موجود را گسترش دهید و قابلیت‌های عناصر دیگر را اضافه کنید. اینها چیزهایی هستند که به طور خاص سلامت زنان را هدف قرار می دهند.

طبق گزارش ها، اپل با watchOS 9 قصد دارد ویژگی بسیار ارزشمند و نجات دهنده تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی خود را که در چندین ساعت هوشمند وجود دارد، بهبود بخشد و همچنین در یک ویژگی دیگر به کاربران اجازه می دهد تا برنامه های بیشتری را در حالت کم سرعت اجرا کنند. برای به حداکثر رساندن عمر باتری دستگاه، نام Power Reserve را اجرا کنید.

علاوه بر تمام موارد ذکر شده، لازم به ذکر است که اپل واچ استاندارد سری 8 احتمالا پاییز امسال با نسل دوم اپل واچ ارزان قیمت SE، اولین مدل قوی در نوع خود، وارد بازار خواهد شد. این ساعت برای ورزشکاران حرفه ای و حساس ساخته خواهد شد. جالب اینجاست که به نظر می رسد سامسونگ برای اولین بار در سال 2022 روی سه ساعت هوشمند مختلف کار می کند.