• خانه
  • اخبار
  • ویژگی های سلامتی اپل واچ 8 احتمالاً بهبود می یابد

ویژگی های سلامتی اپل واچ 8 احتمالاً بهبود می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی های سلامتی اپل واچ 8 احتمالاً بهبود می یابد

ساعت های هوشمند اپل همیشه یکی از محبوب ترین محصولات این شرکت بوده است. این شرکت قصد دارد در اولین واچ سری 8 تغییرات مثبت و موثری در سنسورها ایجاد کند و در نتیجه ویژگی های سلامتی اپل واچ 8 احتمالاً بهبود یابد. اس ترنجی با من باش.

اپل واچ 8 در بخش سلامت چه ویژگی هایی خواهد داشت؟!

اپل واچ سری 7 پیشرفت جزئی نسبت به نسل قبلی خود داشت، اما مدل بعدی، اپل واچ سری 8، انتظار می رود ویژگی های بیشتری را برای مصرف کنندگان به ارمغان بیاورد. در آخرین شماره خود از Power On، مارک گورمن از بلومبرگ در مورد انتظارات مصرف کنندگان از اپل واچ جدید صحبت کرد. به گفته وی، اولین واچ سری 8 ممکن است نسخه بهبود یافته ای از ویژگی را برای تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی ارائه دهد.

این تابع می تواند تعداد موارد فیبریلاسیون دهلیزی را در یک دوره معین محاسبه کند. این ویژگی که Afib Barden Detection نام دارد، ممکن است در نسخه بعدی Apple WatchOS 9 که در ماه ژوئن در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC 2022) رونمایی خواهد شد، ظاهر شود.

ویژگی های اپل واچ 8 در بخش سلامتی

WatchOS 9 احتمالاً یک حالت کم مصرف جدید نیز دارد که به برخی از برنامه‌ها و ویژگی‌ها اجازه می‌دهد تا در سطوح انرژی پایین‌تری اجرا شوند، بنابراین عمر باتری را افزایش می‌دهد. در حال حاضر این ساعت فقط زمان فعلی را در حالت کم مصرف نشان می دهد. اتصال ماهواره‌ای نیز وجود دارد که بدیهی است در سری آیفون 14 قرار خواهد گرفت.

توانایی ارتباط ماهواره ای با دستگاه های جدید اپل به آن ها اجازه می دهد پیام های کوتاه و سیگنال های SOS را از طریق شبکه های ماهواره ای برای کسانی که در صورت عدم پوشش ارتباطی کافی پاسخ می دهند، ارسال کنند.

اپل واچ سری 8 احتمالاً دارای سنسور دمای بدن نیز می باشد، اما در ابتدا فقط به برنامه ریزی باروری کمک می کند و نسخه بعدی می تواند به شما کمک کند تا تشخیص دهید دمای بدن شما بالاتر از حد طبیعی است یا خیر. از سوی دیگر، این اندازه گیری ممکن است دمای واقعی را نشان ندهد. این ساعت هوشمند همچنین می‌تواند با صفحات ساعت جدید و مدل‌های مختلف ورزشی بیشتر و همچنین معیارهای دویدن ارائه شود.

اپل 30 درصد از کل فروش ساعت های هوشمند در سال 2021 را به خود اختصاص خواهد داد. علیرغم اینکه واچ 7 به اندازه واچ 6 اول پیشرفت نکرده است، بنابراین می توان فرض کرد که ویژگی های جدید و احتمالاً طراحی کمی بهبود یافته می تواند باعث ساخت سری 8 شود. گوشی‌هایی که تا حد امکان موفق هستند و حتی آنها را به بهترین ساعت هوشمند سال 2022 برای تبدیل تبدیل می‌کنند.

سری اپل واچ 8 احتمالا شامل سه نسخه خواهد بود

مطابق با PhoneArenaهمچنین بعید است که اپل واچ سری 8 بتواند فشار خون و قند خون را کنترل و کنترل کند. توسعه و تکمیل این ویژگی های بسیار مفید می تواند چندین سال طول بکشد. مارک گورمن می گوید نظارت بر فشار خون می تواند در سال 2024 یا 2025 معرفی شود. همچنین انتظار نمی رود که پایش قند خون تا پایان این دهه توسعه یابد. اگرچه برخی از رقبا، مانند سامسونگ، ساعت‌هایی در خط تولید خود دارند که کنترل فشار خون را ارائه می‌دهند، اما باید هر ماه با کافه‌های سنتی فشار خون کالیبره شوند.

گفته می شود اپل در حال حاضر در حال آزمایش فناوری خود روی کارمندان است و ظاهراً عملکرد آن قرائت سیستولیک و دیاستولیک را به شما نمی گوید، اما در صورت مشکوک شدن به فشار خون بالا به شما هشدار می دهد. کارمندان اپل به وضوح از سرعت نوآوری در فناوری های در حال تکامل خود هیجان زده نیستند و این شرکت اخیراً بسیاری از اعضای اصلی خود را از دست داده است. اولین ساعت سری 8 احتمالاً با یک مدل مقرون به صرفه SE و یک مدل ممتاز قوی که برای ورزشکاران حرفه ای مناسب است در دسترس خواهد بود.