منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • ویژگی های دوربین سامسونگ گلکسی S22 به گوشی های قدیمی اضافه شده است

ویژگی های دوربین سامسونگ گلکسی S22 به گوشی های قدیمی اضافه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی های دوربین سامسونگ گلکسی S22 به گوشی های قدیمی اضافه شده است

سری گلکسی S22 سامسونگ با طیف گسترده ای از ویژگی های دوربین جدید، از جمله عکس های بهتر در شب و جلوه های تماس ویدیویی جدید ارائه می شود. شاید بسیاری از کاربران منتظر معرفی این ویژگی ها در سایر دستگاه های سامسونگ بوده اند. بنابراین اکنون این برند جهانی که در کره جنوبی مستقر است، برخی از این پیشرفت ها را به مصرف کنندگان دستگاه های قدیمی سامسونگ ارائه می دهد. بیایید نگاهی بیندازیم به ویژگی های جدیدی که کاربران به زودی در دستگاه های ترنجی خود دریافت خواهند کرد.

پرتره های شب بهبود یافته

سری گلکسی اس 22 قابلیت عکاسی پرتره در شب با دوربین تله فوتو را دارد و با انتشار آپدیت جدید سامسونگ، این قابلیت به پرچمداران سال های گذشته اضافه خواهد شد. این پرچمداران شامل اعضای خانواده گلکسی اس 21 و گلکسی اس 20 و همچنین خانواده گلکسی نوت 20، گلکسی زد فولد 2 و گلکسی زد فولد 3 هستند.

ویژگی های دوربین سامسونگ گلکسی S22 به گوشی های قدیمی اضافه شده است

عملکرد قاب بندی خودکار

قاب‌بندی خودکار سامسونگ دقیقاً به همین صورت عمل می‌کند، بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی می‌کند تا افراد را با حداکثر 10 نفر تا فاصله 5 متری از دستگاه در قاب نگه دارد.

این ویژگی در حال حاضر در سری گلکسی S22 موجود است. اما اکنون به سری گلکسی S21 و Galaxy S21 FE گسترش خواهد یافت. علاوه بر این، بهبودهایی در این ویژگی برای دارندگان Galaxy Z Fold 3، Galaxy Z Fold 2، Galaxy Flip 3، Galaxy Z Flip 5G و Galaxy Z Flip ارائه خواهد شد.

جلوه های بهبود یافته برای تماس های ویدیویی

این ویژگی به دارندگان سامسونگ اجازه می دهد تا از پس زمینه های سفارشی و کنترل های میکروفون ویژه در برنامه های تماس تصویری استفاده کنند. برخی از برنامه های پشتیبانی شده عبارتند از Google Meet و Duo، Microsoft Teams، WhatsApp، Zoom و Messenger.

خانواده گلکسی اس 20 و اس 21 به همراه دو نسخه FE خود به زودی از این ویژگی پشتیبانی خواهند شد. همچنین سری گلکسی نوت 20، تمامی مدل های گلکسی زد فلیپ، گلکسی زد فولد 2 و فولد 3 به این قابلیت مجهز هستند. با این حال، سامسونگ همچنین متعهد شده است که این ویژگی را در گلکسی اس 10 و گلکسی نوت 10 تا پایان ماه ژوئن و همچنین گلکسی اس 10 لایت و گلکسی نوت 10 لایت ارائه کند.

علاوه بر کنترل‌های پس‌زمینه و میکروفون، سامسونگ قول داده است که پشتیبانی از قابلیت قاب‌بندی خودکار خود را به تماس‌های ویدیویی نیز گسترش دهد. لیست دستگاه های سازگار در این بخش نیز وجود دارد.

کیفیت برنامه های مختلف دوربین نیز بهبود یافته است

کاتالوگ ویژگی‌های آینده‌نگر Samsung Galaxy S22 یکی از مواردی است که طرفداران شبکه‌های اجتماعی از دیدن آن خوشحال خواهند شد. زیرا سری گلکسی S22 شامل یک «فناوری بهینه‌سازی کیفیت تصویر» ویژه است که برای عکس‌های گرفته شده از رسانه‌های اجتماعی و برنامه‌های دوربین شخص ثالث اعمال می‌شود. به عبارت دیگر نباید تفاوت کیفیت زیادی بین عکس های گرفته شده در اپلیکیشن دوربین سامسونگ و عکس های گرفته شده از طریق اینستاگرام وجود داشته باشد.

این فناوری بهینه سازی به زودی در نسخه های گلکسی اس 21، گلکسی اس 21 و FE و همچنین گلکسی زد فولد و گلکسی زد فلیپ 3 در دسترس خواهد بود. متأسفانه دستگاه های قدیمی تر مانند گلکسی نوت 20 و گلکسی اس 20 با این ویژگی پشتیبانی نمی شوند. .

ویژگی های دوربین سامسونگ گلکسی S22 به گوشی های قدیمی اضافه شده است

بهبودهای بیشتر در ویژگی های دوربین گلکسی زد فولد 3

آخرین مورد در این لیست از بهبودهای دوربین سامسونگ، ترفندهایی است که به طور خاص برای Galaxy Z Fold 3 ایجاد شده است. پس از انتشار به روز رسانی در ماه می، این گوشی تاشو اکنون از برنامه خارج شده است. کارشناس RAW پشتیبانی می کند. بنابراین، حالت دوربین حرفه ای به دوربین تله فوتو Fold 3 گسترش می یابد و انعطاف پذیری بیشتری را برای کاربران فراهم می کند.

زمان این ویژگی ها نامشخص است

سامسونگ برنامه دقیقی برای عرضه این ویژگی ها ارائه نکرده است. با این حال، او تایید کرد که این به‌روزرسانی برای مدل‌های گلکسی اس 21 قبل از عرضه برای بقیه سری‌ها در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، همانطور که در بالا ذکر شد، ویژگی‌های منتخب گلکسی اس 10 و نوت 10 باید تا پایان ماه ژوئن در دسترس باشند.

مطابق با منبع جای تعجب نیست که سامسونگ قبل از اینکه این به روز رسانی را در سطح بین المللی عرضه کند، این به روز رسانی را در بازار داخلی خود در کره جنوبی منتشر خواهد کرد.

بزودی آپدیت بهبود ویژگی های دوربین گوشی های سامسونگ برای این دستگاه ها در دسترس خواهد بود. منتظر اخبار بیشتری در این مورد باشید.