• خانه
  • اخبار
  • ویژگی های جدید Spotify برای بخش پادکست، با الهام از تیک تاک

ویژگی های جدید Spotify برای بخش پادکست، با الهام از تیک تاک

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی های جدید Spotify برای بخش پادکست، با الهام از تیک تاک

Spotify یکی از محبوب ترین و محبوب ترین برنامه ها در زمینه موسیقی و پادکست است که شنوندگان و کاربران زیادی دارد. این برنامه در چند سال گذشته تلاش کرده تا به بهترین بازیگر این رشته تبدیل شود و اکنون امکانات جدید اسپاتیفای برای قسمت پادکست با الهام از تیک تاک در راه است. اس ترنجی با من باش.

ویژگی های جدید Spotify برای بخش پادکست. یک صفحه پادکست برای کاربران پیدا کنید

Spotify اخیراً سعی کرد بخش پادکست خود را ارتقا دهد و ویژگی جدیدی که این برنامه در حال حاضر در حال آزمایش است آخرین ویژگی است که Spotify در پلتفرم خود برای شنوندگان پادکست ارائه می دهد. Android Central گزارش می دهد که Apsatifa در حال آزمایش یک صفحه کشف مشابه TikTok برای پادکست ها است.

به نظر می رسد که این سرویس محبوب پخش موسیقی اکنون صفحه جدیدی را در برنامه آزمایش می کند که به شما کمک می کند پادکست های جدیدی را برای گوش دادن پیدا کنید. بخش جدید پادکست های مختلفی را در کراس اوور نشان می دهد که به نظر می رسد از برنامه محبوب اشتراک گذاری ویدیو TikTok الهام گرفته شده است. می توانید نماهای پیشنهادی این کراس اوور را بکشید.

این برنامه در حال حاضر پادکست‌ها را در صفحه اصلی خود قرار می‌دهد و خطوطی که قسمت‌ها یا نمایش‌های جدید را ارائه می‌دهند ممکن است برای شما جالب باشد. به روز رسانی جدیدی که Spotify در حال آزمایش است، تجربه بصری جدیدی را در بخش پادکست به ارمغان می آورد.

تاکنون چندین کاربر متوجه شده اند که بخش پادکست جدیدی به نوار پایین اپلیکیشن اضافه شده است. ذخیره شما را به بخشی مانند TikTok می برد که بخشی از یک پادکست تصادفی و تصادفی را پخش می کند. برای دسترسی به هر قسمت از پادکست دیگری که برنامه فکر می کند ممکن است دوست داشته باشید، انگشت خود را به سمت بالا بکشید.

ویژگی های جدید Spotify برای بخش پادکست

در ابتدا، بخشی از یک آزمایش به نظر می رسید، نه یک به روز رسانی بزرگ، زیرا هنوز همه این ویژگی جدید را دریافت نکرده اند. در حال حاضر مشخص نیست که Spotify چه زمانی این بخش پادکست جدید را برای همه کاربران منتشر خواهد کرد. سخنگوی Spotify گفت که این برنامه معمولاً در حال آزمایش ویژگی‌های جدید است، اما آنها در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد آن ندارند.

یکی دیگر از جنبه های جالب این صفحه جدید این است که شامل توضیحات خودکار بخش هایی است که نمایش می دهد. همانطور که قبلا ذکر شد، به نظر می رسد Spotify سخت در تلاش است تا تجربه کاربری را با پادکست های روی پلتفرم خود غنی کند و اگر این ویژگی به طور رسمی راه اندازی شود، نشان می دهد که این شرکت واقعاً می خواهد در این مسیر رشد کند. .

همانطور که ممکن است برخی از شما بدانید، در سال 2019 او Spotify Anchor (یک سرویس پادکست) و سپس Podz را در سال 2021 خریداری کرد، که یک سرویس متمرکز بر پادکست با استفاده از یادگیری ماشینی است.

سایر ویژگی های Spotify در آزمایش که ممکن است در مورد آنها هیجان زده باشید

Spotify اخیراً تعدادی ویژگی جدید جالب را آزمایش کرده است و اگرچه همه آنها به طور رسمی منتشر نمی شوند، اما برخی از آنها قطعاً به طور رسمی منتشر خواهند شد. یکی از جالب‌ترین ویژگی‌هایی که آزمایش کرده‌ایم حالت جدید خودرو برای افرادی است که می‌خواهند در حین رانندگی از Spotify استفاده کنند.

اسپاتیفای گرین روم به عنوان رقیب کلاب هاوس معرفی شد

حالت جدید خودرو نیز آزمایشی است و پس از اینکه Spotify قابلیت Car View را دید، ویژگی مشابهی را به رانندگان ارائه کرد. چیزی که اکنون در دسترس است، معرفی دکمه های بزرگتر است که هنگام نگاه کردن به جاده، لمس آنها راحت تر است و به طور کلی رابط کاربری این اپلیکیشن محبوب ساده تر شده است. با این حال، گزینه های بیشتری نسبت به Car View دارد، زیرا نمای خودرو بسیار ساده بود. Killing Car View در ابتدا قرار بود به کاربران Spotify نگاهی به لوازم جانبی Car Thing که اخیراً منتشر کرده‌اند، بیاندازد.

مطابق با PhoneArenaSpotify اکنون برخی از کاربران را تشویق می کند تا هنگام اتصال تلفن خود به ماشین خود، ویژگی تست درایو جدید را امتحان کنند. یکی از بهترین ویژگی های Car Mode این است که می توانید به راحتی موسیقی های مختلف را برای پخش در ماشین خود مرور و جستجو کنید، چیزی که نسخه قدیمی Car View نداشت. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا شما هم از این قابلیت استفاده می کنید؟!