• خانه
  • اخبار
  • ویژگی های جدید ویجت Google At a Glance Series Pixel منتشر شده است

ویژگی های جدید ویجت Google At a Glance Series Pixel منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی های جدید ویجت Google At a Glance Series Pixel منتشر شده است

اینکه گوگل یک غول نرم افزاری به تمام معناست، فقط یک ضرب المثل نیست و نمونه های عملی آن را در گجت های فوق العاده کاربردی مانند At a Glance می بینیم. اکنون در جدیدترین آپدیت، ویژگی های جدید سری ابزارک گوگل در یک نگاه پیکسل منتشر شده است. اس ترنجی با من باش.

ویژگی های جدید ویجت را در یک نگاه کشف کنید

گجت «At a Glance» که عمدتاً با گوشی‌های سری پیکسل مرتبط است و یکی از گجت‌های نمادین این دستگاه‌ها است، اخیراً توسط گوگل به‌روزرسانی شد تا کاربردی‌تر از همیشه باشد. تغییرات اخیر در این ویجت به کاربران این امکان را می دهد که تاریخ ابزار را لمس کنند تا آن را به برنامه تقویم Google ارسال کنند. ذخیره اطلاعات دما یا آب و هوا در ویجت شما را به صفحه آب و هوای دقیق تری با پیش بینی ها، شرایط فعلی و موارد دیگر می برد.

یکی از قابلیت های جدید At A Glance امکان نمایش بلیط هواپیما برای پرواز بعدی در ویجت به صورت کد QR است. به این فکر کنید که حمل کارت پرواز مستقیماً روی صفحه تلفن چقدر مفید است. این ویجت همچنین می تواند اطلاعاتی در مورد آخرین تایمر تنظیم شده، زمان خواب بعدی، تصاویر دوربین آلارم، اطلاعات برنامه تناسب اندام و موارد دیگر را به شما نشان دهد.

به نظر می رسد ویژگی های جدیدی برای این ویجت در حال انتشار است. کاربری به نام mattbxd دو اسکرین شات را در Reddit ارسال کرد که نشان می‌دهد این ویجت اطلاعات دستگاه متصل به بلوتوث و عمر باتری فعلی آن را نشان می‌دهد. متاسفانه، به گفته این مرد، این داده ها اندکی پس از اولین حضور او ناپدید شدند.

ویژگی های جدید ویجت در یک نگاه

شما باید این ویژگی را فعال کنید تا کار کند، بنابراین باید کاری انجام دهید. ویجت “در یک نگاه” را از صفحه قفل دستگاه برای مدت طولانی فشار دهید. یک پنجره پاپ آپ کوچک به شکل الماس با نماد چرخ دنده و کلمه “customize” روی آن ظاهر می شود. روی آن ضربه بزنید و صفحه ای به نام تنظیمات خانه را مشاهده خواهید کرد. نماد چرخ دنده مربوط به “در یک نگاه” را لمس کنید تا برخی از عملکردهای فعلی خود را برای ویجت جابجایی مشاهده کنید.

ویژگی های جدید ویجت در یک نگاه

اطمینان حاصل کنید که موارد مورد نظر شما در اینجا فعال هستند. مطابق با PhoneArena، در پایین صفحه گزینه ای به نام «مشاهده ویژگی های بیشتر» وجود دارد که اگر آن را فشار دهید کلیدهایی برای ویژگی های بیشتر این ویجت محبوب مشاهده خواهید کرد. بنابراین مطمئن شوید که آیتم های مورد نظر شما فعال هستند. همه دارندگان دستگاه پیکسل هنوز این ویژگی را دریافت نکرده اند.

این بدان معناست که گوگل همچنان از این ویژگی استفاده می کند. شاید بهتر باشد هر چند روز یک بار بررسی کنید که آیا این ویژگی به گوشی شما رسیده است یا خیر. نظر شما در مورد این آپدیت جدید چیست؟!