• خانه
  • اخبار
  • ویژگی های جدیدی به نسخه جدید Google Messages اضافه شده است و پیشنهاداتی را برای کاربران ارائه می دهد

ویژگی های جدیدی به نسخه جدید Google Messages اضافه شده است و پیشنهاداتی را برای کاربران ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی های جدیدی به نسخه جدید Google Messages اضافه شده است و پیشنهاداتی را برای کاربران ارائه می دهد

در نسخه جدید اپلیکیشن پیام رسان گوگل، کاربران به صورت خودکار از این پیام رسان پیشنهاد قیمت دریافت خواهند کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، کاربران در صورت استفاده از اپلیکیشن Messages و دریافت نسخه به روز شده، اعلان های مختلفی از این برنامه دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال، برنامه به طور خودکار پیشنهادهایی مانند پرچم گذاری پیام و پیشنهاد افزودن یک رویداد به تقویم دستگاه را به کاربر ارائه می دهد.

بر اساس گزارش های منتشر شده توسط 9to5mac، گوگل در حال کار بر روی میانبرهای پیشنهادی جدید است تا نسل فعلی را قابل استفاده تر کند. ویژگی های جدید احتمالاً شامل بررسی فوری پیشنهادات مختلف برای مصرف کنندگان می شود. این میانبرها فقط در صورتی فعال و استفاده می شوند که این برنامه به شماره تلفن، تاریخ یا سایر داده ها دسترسی داشته باشد.

میانبرهای مورد نظر به صورت یک نماد خاکستری در رابط کاربری نمایش داده می شود و کاربر می تواند برای استفاده از آن کلیک کند. با توجه به محدودیت‌های گزارش‌های منتشر شده در این زمینه، احتمالاً اولین ویژگی مربوط به پیام‌های ستاره‌دار است و به دنبال آن گزینه‌های تاریخ و زمان برای ذخیره اطلاعات برای کاربران وجود دارد. ویژگی های ذکر شده در حال حاضر در نسخه بتای Messages قرار دارند و باید منتظر باشیم تا گوگل در مورد این ویژگی ها توضیحی ارائه کند.