• خانه
  • اخبار
  • ویژگی جدید گوگل به شما این امکان را می دهد که تبلیغات خود را به صورت بهینه شخصی سازی کنید

ویژگی جدید گوگل به شما این امکان را می دهد که تبلیغات خود را به صورت بهینه شخصی سازی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی جدید گوگل به شما این امکان را می دهد که تبلیغات خود را به صورت بهینه شخصی سازی کنید

گوگل قصد دارد ویژگی جدیدی را برای بهینه سازی شخصی سازی تبلیغات در اختیار کاربران قرار دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، قابلیت جدید گوگل با نام My Ad Center به کاربر این امکان را می دهد که نمایش تبلیغات را بر اساس موضوع و برند کنترل کند. در مراسم دیروز این شرکت از راه اندازی عمومی قابلیت My Ad Center برای کاربران تا پایان سال جاری خبر داد. این ویژگی به کاربر کمک می کند تا با سفارشی کردن نمایش تبلیغات به کاربر، فقط تبلیغات مورد نیاز خود را ببیند. به این ترتیب در قسمت جستجوی گوگل، بخش Discovery و یوتیوب نمی توانید تبلیغات مختلف را مشاهده کنید.

به گفته گوگل، این بخش به صورت جداگانه طراحی شده است تا کاربر بتواند با سهولت بیشتری تبلیغات ارائه شده را کنترل کند. ویژگی My Ad Center دوباره طراحی شده است و کاربر حتی می تواند با انتخاب گزینه Custom Ads در گوشه سمت راست بالا، آن را غیرفعال کند. خواهد داشت. در قسمت پایین، گزینه Customization به سه قسمت مجزا تقسیم شده است که هر کدام با توجه به علائم مثبت و منفی روی خود می توانند تعداد تبلیغات نمایش داده شده را افزایش یا کاهش دهند.

این ویژگی همچنین دارای یک گزینه Home است که به کاربران امکان می دهد تبلیغات مشاهده شده را مشاهده کنند. همچنین یک بخش حریم خصوصی جداگانه وجود دارد و در بخش حریم خصوصی تمام اطلاعات شخصی مانند سن، تحصیلات و غیره وجود دارد. را می توان ویرایش یا غیرفعال کرد. قسمت جستجو دارای منوی تبلیغاتی است که امکان دسترسی مستقیم به برند و موضوع و همچنین افزایش و کاهش تعداد تبلیغات در این زمینه را فراهم می کند.

گزینه های دیگر برای مدیریت ارائه تبلیغات شامل گزینه های لایک، مسدود کردن و گزارش است. کاربران همچنین می توانند ببینند چه کسی برای تبلیغات پرداخت کرده است و دسته ها را به طور جداگانه مشاهده کنند. به گفته گوگل، این ویژگی تا پایان سال جاری در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.