• خانه
  • اخبار
  • ویژگی جدید و مهم یوتیوب که برای بینندگان مفید است اما برای تولیدکنندگان محتوا مضر است

ویژگی جدید و مهم یوتیوب که برای بینندگان مفید است اما برای تولیدکنندگان محتوا مضر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی جدید و مهم یوتیوب که برای بینندگان مفید است اما برای تولیدکنندگان محتوا مضر است

یوتیوب به عنوان بزرگترین منبع ویدیوی جهان، هر ساله ویژگی های مهم و قانع کننده ای را اضافه می کند. این برنامه با ویژگی های جدید خود همواره فضای بیشتری در دل مخاطبان باز می کند. اما اکنون شاهد راه اندازی یک ویژگی جدید و مهم یوتیوب هستیم که برای بینندگان مفید است اما برای تولیدکنندگان محتوا مضر است. اس ترنجی با من باش.

ویژگی جدید و مهم یوتیوب برای تماشای پربیننده ترین قسمت های هر ویدیو

یوتیوب ویژگی جدیدی را منتشر کرده است که به بینندگان این امکان را می دهد تا قسمت های بیشتری از هر ویدیو را تماشا کنند. این بخش با یک نمودار نیمه شفاف که در بالای نوار پیشرفت ویدیو ظاهر می شود برجسته می شود. این ویژگی که در سایت رسمی انجمن یوتیوب معرفی شد، اکنون در دستگاه های اندروید و iOS و همچنین دسکتاپ در دسترس است.

نمودار تکمیل خودکار مبتنی بر جامعه به تعدادی دیگر از ویژگی‌های جدید ارائه شده در YouTube می‌پیوندد، از جمله ویژگی ویدیویی ویژه و نمایش فصل‌های ویدیویی تولید شده به‌طور خودکار. اما این نمودار جدید چگونه کار می کند؟ وقتی ویدیویی را از طریق نوار پیشرفت آن جستجو می‌کنید، نموداری را می‌بینید که درست بالای آن ظاهر می‌شود و روی صفحه ویدیو اسلاید می‌شود.

ویژگی جدید و مهم یوتیوب

پیش بینی های بالاتر نمودار قسمت هایی از ویدیو را نشان می دهد که بینندگان بیشترین زمان را صرف تماشای آن می کنند. این ویژگی از نظر تئوری بهترین یا جالب ترین قسمت های هر ویدیو را برجسته می کند. آیا این ویژگی جدید و مهم یوتیوب می تواند مفید باشد؟

این ویژگی می تواند یک ویژگی مهم برای بینندگان معمولی باشد، به خصوص آنهایی که ممکن است زمان کمتری نسبت به دیگران داشته باشند. نمونه هایی از این که چگونه این ویژگی می تواند مفید باشد عبارتند از توانایی یافتن و پرش مستقیم به پاسخ اصلی YouTube به یک پیام بزرگ یا حتی بهترین قسمت های ویدیو.

اگر نمودار همانطور که در نظر گرفته شده است کار کند، بینندگانی که چندین بار به ویدیو باز می گردند باید بتوانند به سرعت مناطقی را که بیشترین توجه را به خود جلب کرده اند شناسایی و مشاهده کنند. اگر انتخاب فصل در ویدیو وجود نداشته باشد، این می تواند بسیار مفید باشد، زیرا یکی دیگر از ویژگی های مفیدی که در سال 2020 در یوتیوب معرفی شد، برای این بخش است.

آیا این یک عملکرد شمشیر دو لبه برای یوتیوب است؟! نمودار ویدیوی داخلی جدید YouTube راهی عالی برای صرفه جویی در وقت بینندگان عادی به نظر می رسد، اما مطمئن نیستیم که سازندگان محتوا از آن راضی باشند. این به این دلیل است که حفظ بیننده (بر اساس کل زمان صرف شده برای تماشای یک ویدیو) جزء بسیار مهم الگوریتم YouTube است. به طور کلی، هر چه بیننده زمان بیشتری را صرف تماشای یک ویدیو کند، این محتوا برای الگوریتم یوتیوب ارزشمندتر به نظر می رسد.

بهبود طراحی دسکتاپ YouTube برای صفحات لمسی

برای تولیدکنندگان محتوای کوچک و متوسط ​​در این پلتفرم، نموداری که به بینندگان نشانه‌های بصری برای جالب‌ترین بخش‌های ویدیوهایشان می‌دهد، می‌تواند تأثیر زیادی بر نحوه استفاده مخاطبان از این محتوا داشته باشد که به خوبی انجام نخواهد شد. این ویژگی می‌تواند تماشای آن را آسان‌تر و کاربردی‌تر به نفع بینندگانی کند که زمان محدودتری دارند، اما استفاده گسترده از این ویژگی در هنگام تماشای یک ویدیو برای اولین بار می‌تواند با قرار دادن آن در الگوریتم به طور مستقیم باعث کاهش ماندگاری بیننده شود. یوتیوب تاثیر می گذارد.

همچنین این خطر وجود دارد که این لحظات شلوغ، همانطور که جامعه تصمیم گرفته است، به زمینه های مهمی مانند اطلاعات کلیدی که در حال حاضر مرتبط هستند یا ساختاری که آنها را واقعاً خاص می کند، برخورد کند. در نهایت، ما در مورد این ویژگی جدید کاملا محتاط هستیم. از آنجایی که این مزایا برای بینندگان آشکار است، احتمالاً با تأثیر منفی بالقوه‌ای که رتبه‌بندی‌های برجسته می‌تواند بر سازندگان محتوا، به‌ویژه کسانی که از YouTube به عنوان منبع درآمد استفاده می‌کنند، جبران شود.

YouTube Music اکنون به شما امکان می دهد موسیقی را در Wear OS پخش کنید. اما این iOS را به یک رویکرد کلیدی محدود می کند

YouTube Music در سیستم عامل Wear سرانجام می‌تواند موسیقی را از طریق LTE و Wi-Fi پخش کند. قبل از آن، برای گوش دادن به موسیقی باید یک لیست پخش کامل را برای موسیقی خود دانلود می کردید. در یک پست اخیر از فروم گوگل، این شرکت توضیح داد که شما در حال حاضر به بیش از 80 میلیون آهنگ و هزاران لیست پخش در پلتفرم YouTube Music دسترسی دارید.

به عنوان بخشی از این به‌روزرسانی، این برنامه اکنون با دانلودهای هوشمند ارائه می‌شود که هر بار که دستگاه شما به Wi-Fi متصل می‌شود، آهنگ‌های دانلود شده را تازه و به‌روزرسانی می‌کند. به این ترتیب، موسیقی شما با تغییر اتصالات قطع نمی شود. یک نماد YouTube Music جدید نیز برای دسترسی سریع به آخرین لیست‌های پخش یا مرورگرها به Wear OS اضافه می‌شود. علاوه بر این، نرم افزار اصلاح شده لیست های پخش سفارشی را با توجه به سابقه شما ارائه می دهد.

ویژگی جدید و مهم یوتیوب

همه اینها خبر خوب و ویژگی های مهم برای Wear OS به نظر می رسد، اما یک هشدار بسیار بزرگ اضافه شده است. طبق گفته گوگل، شما باید مشترک YouTube Music Premium باشید. در غیر این صورت نمی توانید از این ویژگی ها استفاده کنید و باید لیست های پخش را به روش قدیمی دانلود کنید. IOS Wear OS از پخش Wi-Fi پشتیبانی می کند، اما از LTE پشتیبانی نمی کند.

گوگل اعلام نکرده است که آیا اتصال LTE به iOS در نهایت کار خواهد کرد یا خیر. به‌روزرسانی جدید YouTube Music به تازگی در Wear OS منتشر شده است و دستورالعمل‌های نحوه پخش و پخش موسیقی در صفحه انجمن Google موجود است.

آیا برای این ویژگی خیلی دیر شده است؟ Wear OS، زمانی که گوگل نادیده گرفته شود، در آینده نزدیک بسیاری از ویژگی های نرم افزاری جدید را دریافت خواهد کرد. گوگل اخیراً از Pixel Watch خود در IO 2022 رونمایی کرد. به جز اعلام مبهم از عرضه آن در پاییز 2022 و انحصاری بودن آن برای دستگاه های اندرویدی، اطلاعات رسمی زیادی در مورد Pixel Watch وجود ندارد.

به‌روزرسانی جدید YouTube Music ویژگی‌های جالب و مفیدی دارد

مطابق با TechRadarانتظار می رود این دستگاه در هفته های آینده در آستانه معرفی خود با چندین افشاگری بزرگ روبرو شود. Galaxy Watch 4 همچنین بسیاری از به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار جدیدی را که در IO 2022 مشاهده می‌شود دریافت خواهد کرد. این تغییرات شامل نسخه اصلاح شده Google Wallet است که قبلاً از کارت‌های پرداخت پشتیبانی می‌کند. قابلیت اتصال به دستیار گوگل نیز در این آپدیت گنجانده خواهد شد.

در حالی که دیدن علاقه بیشتر گوگل به ساعت های هوشمند و Wear OS بسیار خوب است، اما سوال اینجاست که آیا این پشتیبانی خیلی دیر شده است؟ تا آنجا که می دانیم، هیچ یک از برندهای ساعت هوشمند مانند Fossil از ویژگی های جدید گوگل برخوردار نخواهند شد. در همین حال، اپل واچ بیش از 100 میلیون کاربر دارد و همچنان در حال رشد است. اگر گوگل می خواهد سهم بیشتری از صنعت ساعت های هوشمند داشته باشد، کار را سخت تر از همیشه کرده است. نظر شما در مورد ویژگی جدید و مهم یوتیوب چیست؟