• خانه
  • اخبار
  • ویژگی جدید اینستاگرام نمایش استوری ها را محدود می کند

ویژگی جدید اینستاگرام نمایش استوری ها را محدود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی جدید اینستاگرام نمایش استوری ها را محدود می کند

اینستاگرام در حال کار بر روی یک ویژگی جدید اشتراک گذاری استوری است که در آن تنها سه استوری به کاربران نشان داده می شود و اگر گزینه View All را انتخاب کنید، تمام استوری ها در بالای صفحه قابل مشاهده هستند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، استوری یکی از جذاب ترین و قابل توجه ترین قسمت های اینستاگرام است. اما این پلتفرم قصد دارد محدودیت هایی را برای نمایش داستان توسط کاربران ایجاد کند. به گفته یکی از کاربران برزیلی اینستاگرام، در طراحی جدید این شبکه اجتماعی، کاربران تنها می توانند سه استوری را ببینند و تنها در صورت دکمه جدید «See all» می توان استوری های دیگر را مشاهده کرد. البته پس از نمایش این سه داستان، استوری های مربوط به کاربر بعدی به صورت خودکار نمایش داده می شود.

این ویژگی هیچ تاثیری در ارسال استوری های سفارشی ندارد و همچنان می توانید صدها داستان را همزمان به اشتراک بگذارید. اما به نظر می رسد این تغییر تاثیر زیادی بر تجربه کاربری آن ها خواهد داشت. اکنون با این صفحه نمایش، صفحه داستان کمی سازماندهی شده به نظر می رسد. از سوی دیگر، تولیدکنندگان محتوا در استفاده از استوری ها به عنوان روش های تبلیغاتی محدود خواهند بود. اینستاگرام در حال حاضر در حال آزمایش این ویژگی است و احتمالاً در آینده آن را در دسترس عموم قرار خواهد داد.