• خانه
  • اخبار
  • ویژگی‌های Google Maps زیر به زودی منتشر خواهند شد. چراغ های راهنمایی و رانندگی

ویژگی‌های Google Maps زیر به زودی منتشر خواهند شد. چراغ های راهنمایی و رانندگی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویژگی‌های Google Maps زیر به زودی منتشر خواهند شد. چراغ های راهنمایی و رانندگی

گوگل مپ یکی از نرم افزارهایی است که کاربران روزمره بسیار با آن تعامل دارند. این نرم افزار چراغ راه شما خواهد بود، به خصوص اگر از خانه دور هستید و به دنبال آدرس یا مکان خاصی هستید. طبق آخرین اخبار به زودی قابلیت های بعدی گوگل مپ عرضه می شود که شامل نمایش چراغ راهنمایی و علائم ایست و چک می شود. اس ترنجی با من باش.

ویژگی های بعدی گوگل مپ چه خواهد بود؟!

با اضافه شدن ویژگی های جدید، نقشه های گوگل به پیشرفت خود ادامه می دهد. امروز، گوگل به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای برنامه Maps خود منتشر کرد که تعامل با نرم‌افزار پشت فرمان را لذت‌بخش‌تر می‌کند. به عنوان مثال، گوگل اکنون اطلاعات شارژ را به برنامه اضافه می کند تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا از جاده های عوارضی استفاده کنید یا از جاده های معمولی.

هنگامی که این ویژگی در دسترس است، می‌دانید قبل از رسیدن به مقصد نهایی، حتی قبل از اینکه Google Maps شما را به سفرتان هدایت کند، چقدر باید بپردازید. گوگل می گوید این اطلاعات از مقامات محلی می آید. گوگل همچنین گفت که برای به دست آوردن هزینه های تخمینی، ما عواملی مانند هزینه استفاده از کارت راه دور یا سایر روش های پرداخت، روز هفته و میزان هزینه هایی که انتظار می رود در هر زمان انجام شود را در نظر می گیریم.

ویژگی های نقشه گوگل زیر

همانطور که می بینید، گوگل از قبل هزینه شما را قبل از شروع سفر محاسبه می کند. اگر تمایلی به پرداخت عوارض در طول سفر ندارید، گوگل اعلام کرده است که این برنامه به شما امکان انتخاب مسیرهای رایگان را می دهد. با لمس منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه، مسیرها به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید گزینه‌های مسیر خود از جمله مسیرهای بدون عوارض را انتخاب کنید.

از این ماه، قیمت عوارض در نقشه های iOS و اندروید برای 2000 جاده عوارضی در ایالات متحده، هند، ژاپن و اندونزی در دسترس خواهد بود. گوگل به زودی کشورهای بیشتری را به این لیست اضافه خواهد کرد. رانندگی در جاده برای اولین بار می تواند ترسناک باشد و حتی بیشتر از آن هنگام سفر در شب. برای رفع این مشکلات، گوگل قابلیتی به نام «جزئیات غنی و جدید» را به برنامه نقشه خود اضافه می کند. این ویژگی چراغ راهنمایی و علائم ایست را به شما نشان می دهد. طرح کلی ساختمان ها و مناطق مورد علاقه نیز اضافه شده است.

تلاش های گوگل برای جلوگیری از نمایش نظرات نادرست در گوگل مپ نتایج مثبتی به همراه داشته است

در برخی شهرها، جاده‌ها شکل، عرض، محیط و جزایر را نشان می‌دهند تا راننده راحت‌تر بفهمد که کجا هستند. همچنین احتمال توقف راننده برای توقف چرخش یا تغییر لاین در ثانیه های پایانی را کاهش می دهد. این ویژگی های ناوبری دقیق تر به زودی در سیستم عامل های اندروید، اندروید اتو (ماشین) و CarPlay در کشورهای منتخب در دسترس خواهند بود.

گوگل در حال بهبود برخی از ویژگی های این برنامه iOS است

گوگل روی دسترسی آسان به نقشه های گوگل در iOS کار می کند. ویجت سفر ثابت به شما امکان می دهد به سفرهایی که به برگه Go خود در Google Maps پین کرده اید دسترسی داشته باشید. این ویجت زمان رسیدن و حرکت بعدی را با استفاده از اطلاعات مربوط به وضعیت حمل و نقل عمومی نشان می دهد و مسیری را ارائه می دهد، حتی اگر رانندگی کنید.

ویژگی های نقشه گوگل زیر

ویجت جستجوی Google Maps فعلی برای iOS ساده شده است، بنابراین می توانید تنها با یک لمس در مکان های مورد علاقه خود پیمایش کنید.

برای دریافت ویجت‌های جدید، مطمئن شوید که دستگاه iOS شما آخرین نسخه Google Maps را دارد. از طرف دیگر، در عرض چند هفته، می‌توانید روی میانبر Google Maps در برنامه Apple Watch ضربه بزنید تا به سرعت پیمایش ساعت خود را شروع کنید. با افزودن ویژگی Take Me Home به Apple Watch خود، می توانید آن را لمس کنید و مسیرهایی را دریافت کنید که واقعاً شما را به خانه می برد.

مطابق با PhoneArenaدر ماه‌های آینده، نقشه‌های گوگل مستقیماً در Spotlight، Siri و اپلیکیشن میانبرهای iOS ادغام خواهند شد. وقتی همه میانبرهای لازم را تنظیم کردید، می توانید بگویید «Hey Siri, get directions» یا «Hey Siri, Google Maps را جستجو کن» تا اطلاعاتی را از نقشه و برنامه ناوبری دریافت کنید. این ویژگی در ماه های آینده ظاهر می شود و ویژگی جستجوی پیشرفته سیری در تابستان ظاهر می شود.

ویژگی های نقشه گوگل زیر

لازم به ذکر است که گوگل اپلیکیشن نقشه خود را فراتر از انجام یک سفر ناوبری گسترش داده است. علاوه بر مورد دوم، این برنامه همچنین به شما پیشنهادهایی می دهد که کجا بمانید، کجا غذا بخورید و وقتی به مقصد رسیدید چه کاری انجام دهید. نظر شما در مورد ویژگی های بعدی گوگل مپ چیست؟