• خانه
  • اخبار
  • ویدیوی هوایی جدید پیشرفت مایکروسافت را در ارتقای کارخانه بزرگ نشان می دهد

ویدیوی هوایی جدید پیشرفت مایکروسافت را در ارتقای کارخانه بزرگ نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ویدیوی هوایی جدید پیشرفت مایکروسافت را در ارتقای کارخانه بزرگ نشان می دهد

مایکروسافت روز چهارشنبه ویدیوی جدیدی منتشر کرد که آخرین پیشرفت‌ها را در یک پروژه توسعه مجدد چند ساله نشان می‌دهد که در حال توسعه مجدد بخش بزرگی از مقر ردموند، Wash است.

این شرکت در به روز رسانی وب سایت خود گفت که کارگران در حال تکمیل اولین ساختمان در پردیس جدید شرق هستند، یک مرکز گرما که از صدها چاه عمیق انرژی پاک برای گرم کردن و خنک کردن ساختمان های جدید استفاده می کند.

در میان دیگر غذاهای لذیذ، مایکروسافت اعلام کرد که در حال مدرنیزه کردن دریاچه بیل است تا با محیط طبیعی آن مطابقت بیشتری داشته باشد. این دریاچه که واقعاً یک حوض است، به نام یکی از بنیانگذاران بیل گیتس نامگذاری شده است و یکی از معدود عناصری است که از محوطه اصلی این شرکت در ردموند حفظ شده است.

این شرکت همچنین جزئیات جدیدی در مورد آثار هنری برنامه ریزی شده برای پردیس جدید ارائه کرد. یک موس مایکروسافت واقعی که در یکی از ساختمان ها “پنهان” می شود. و مجموعه ای از آشپزخانه های تمام الکتریکی جدید که از پخت القایی به عنوان بخشی از اهداف زیست محیطی بزرگتر شرکت استفاده می کنند.

این پروژه در 72 هکتار از محوطه 500 هکتاری مایکروسافت در ردموند اجرا می شود و 3 میلیون فوت مربع فضا جایگزین ساختمان های اصلی مایکروسافت در پردیس ردموند می شود.

این شرکت در سال 1986 از نزدیکی Bellevue به ردموند نقل مکان کرد، جایی که مایکروسافت برای مدتی بعد از اینکه گیتس و پل آلن شرکت را از آلبوکرکی، نیویورک منتقل کردند، مستقر بود.

در ماه فوریه، مایکروسافت گفت که قرار است اولین ساختمان اداری در پردیس جدید تا پایان سال 2023 ساخته شود. پیش از همه‌گیری، انتظار می‌رفت اولین ساختمان‌ها در سال‌های 2022 و 2023 افتتاح شوند.