• خانه
  • اخبار
  • وزارت دفاع نوآوری مرزهای فناوری امنیت ملی در شمال غربی اقیانوس آرام را بررسی می کند

وزارت دفاع نوآوری مرزهای فناوری امنیت ملی در شمال غربی اقیانوس آرام را بررسی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
وزارت دفاع نوآوری مرزهای فناوری امنیت ملی در شمال غربی اقیانوس آرام را بررسی می کند

وزارت دفاع نوآوری مرزهای فناوری امنیت ملی در شمال غربی اقیانوس آرام را بررسی می کند
مایک مدسون، مدیر موقت دپارتمان نوآوری دفاعی، در کارگاهی در سیاتل سخنرانی می کند. (NSIN از طریق توییتر)

اگر فضا مرز بعدی برای امنیت ملی باشد، در آن صورت شمال غرب اقیانوس آرام ممکن است مرز جدیدی برای آن مرز بعدی باشد.

این سخن استیو “باکی” بوتو، یک سرتیپ نیروی هوایی است که اکنون مدیر مجموعه فضایی در بخش نوآوری دفاعی پنتاگون است.

بوتو به brooztechnology گفت: “من واقعا فکر می کنم بهترین خبر از شمال غربی اقیانوس آرام این است که چقدر این منطقه در اقتصاد فضایی جدید تاثیرگذار است.” این به طور گسترده به رسمیت شناخته نشده است، اما من فکر می کنم که در اینجا در آینده نزدیک تغییر خواهد کرد.

Butow و هم‌تیمی‌هایش در DIU این هفته در طی یک سری جلسات و بازدید از سایت در منطقه، نگاهی دست اول به مرز فناوری سیاتل داشتند. نکات مهم این تور شامل جلساتی با مدیران آمازون و مایکروسافت (که به تازگی قراردادهایی برای کمک به ساخت معماری فضایی ترکیبی پنتاگون برنده شده اند)، یک کارگاه آموزشی با کارآفرینان و سرمایه گذاران خطرپذیر و توقفی در تاسیسات ماهواره ای اسپیس ایکس ردموند. واشنگتن.

وزارت دفاع نوآوری مرزهای فناوری امنیت ملی در شمال غربی اقیانوس آرام را بررسی می کند
استیو “باکی” بوتو (عکس DIU)

این اولین جلسه در شمال غربی اقیانوس آرام برای نوآوری وزارت دفاع نبود که ده ها میلیون دلار برای حمایت از نوآوری تجاری با کاربردهای بالقوه امنیت ملی متعهد می شود. اما این سفر در بحبوحه توجه فزاینده به فناوری نظامی انجام می شود.

یوهانس شونبرگ، مدیر برنامه مراکز شتاب ماموریت شبکه نوآوری امنیت ملی، به شرکت کنندگان در نمایشگاه منطقه ای سه شنبه در مرکز شهر سیاتل گفت: «این یک دهه واقعاً بحرانی است. “من فکر می کنم شمال غربی اقیانوس آرام نقش بسیار مهمی ایفا می کند.”

از نظر تاریخی، بوئینگ در این نقش نقش آفرینی کرده است. اما امروزه تعداد زیادی از شخصیت ها وجود دارد. در این نمایشگاه، مقامات DIU گفتند که تاکنون 24.5 میلیون دلار کمک بلاعوض به شرکت‌های ایالت واشنگتن برای توسعه نمونه‌های اولیه اعطا شده است و بودجه اضافی از پنتاگون برای تولید صرف می‌شود.

در بخش فضایی، خدمات وب آمازون و تلاش ماهواره‌ای پروژه کویپر آمازون، مایکروسافت و مشارکت آن با SpaceX برای خدمات ابری Azure، Xplore، BlackSky، New Frontier Aerospace و Tethers Unlimited وجود دارد.

فضا تنها مرز فناوری Northwestern نیست: DIU همچنین به شرکت رادار Echodyne، Avalanche Energy و Ultra Safe Nuclear Corp.، شرکتی به نام Freefly Systems که پهپادها را برای محیط‌های شدید می‌سازد، Pure Watercraft و موسسه آلن برای هوش مصنوعی اعطا کرده است. .

بوتو به شوخی گفت: ما واقعاً در خرج کردن پول دیگران خوب هستیم.

سیستم های رباتیک استراتژیک قابل توجه است: شرکت مستقر در ردموند کمک مالی اولیه 600000 دلاری را برای توسعه نمونه اولیه وسیله نقلیه رباتیک زیر آب دریافت کرد که می تواند به خنثی کردن مهمات انفجاری کمک کند. این امر منجر به سفارش نیروی دریایی ایالات متحده برای ربات ها شد که می تواند تا 20.6 میلیون دلار هزینه داشته باشد.

برنده شدن یک کمک مالی پنتاگون می تواند با ایجاد اعتماد سرمایه گذار در یک سرمایه گذاری، سود بلندمدتی را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال، DIU سال گذشته قراردادی 2 میلیون دلاری با Xplore مستقر در ردموند به منظور تسریع پیشرفت در پلت فرم ماهواره ای آن شرکت منعقد کرد. چند ماه بعد، Xplore اعلام کرد که در مجموع 16.2 میلیون دلار سرمایه و قراردادهای خطرپذیر جمع آوری کرده است.

مدیر موقت DIU، مایک مدسن، به شرکت کنندگان در برنامه این هفته گفت که دفتر او در واقع “سه سازمان در یک” است:

  • سازمان مادر DIU، که هدف آن “استفاده از فناوری تجاری کاملاً پخته” برای وزارت دفاع است.
  • سرمایه نوآوری امنیت ملی، که بر سرمایه گذاری های سخت افزاری در مرزهای استقلال، ارتباطات، قدرت، حسگرها و فضا متمرکز است.
  • و شبکه نوآوری امنیت ملی، که سازمان های دولتی و خصوصی را که در مرز فناوری کار می کنند گرد هم می آورد.

«ما آن را تکامل مثلث دانشگاه، صنعت و دولت می‌دانیم که نه تنها سیلیکون ولی، بلکه مراکز فناوری در سراسر کشور مانند سیاتل و همچنین مجموعه‌ای از شرکت‌های غیرسنتی را به وجود آورد که در آنها پیشرو در توسعه هستند. مدسن گفت که اتفاق می افتد.

چالش بعدی این است که شرکت‌های سنتی و غیرسنتی را به همکاری با یکدیگر بر روی فناوری‌هایی که پنتاگون در سال‌های آینده به آن نیاز خواهد داشت، برسانیم.

Cherissa Tamayori، مدیر اکتساب DIU، گفت: «ما در حال کشف راه‌هایی برای همکاری با سازمان‌های اکتسابی در مراحل اولیه هستیم تا به درک این نکته کمک کنیم که چگونه می‌توانیم فناوری تجاری را در سیستم‌های دفاعی اصلی راحت‌تر از قبل ادغام کنیم. “این اغلب نیاز به ادغام در برخی از پلتفرم های اصلی متعلق به بازیگران اصلی دارد. بنابراین این چیزی است که ما در حال ورود به آن هستیم. این یک مشکل دشوار است.»

هر کاری که DIU انجام می دهد، حداقل به گفته اعضای کنگره که می خواهند بودجه خود را افزایش دهند، به نظر می رسد که کار می کند. جیم بنکس، عضو کنگره، در یک جلسه نشانه‌گذاری ژوئن گفت: «کار DIU باید گسترش یابد، نه کوچک‌تر».

نماینده کنگره، آدام اسمیت، از واشنگتن، که ریاست کمیته خدمات مسلح مجلس نمایندگان را بر عهده دارد، موافق است که DIU باید کارهای بیشتری انجام دهد – به ویژه در جوامعی که از مسیر شکست خورده فناوری خارج هستند.

او در جلسه ژوئن گفت: “نوآوری فقط از سیلیکون ولی نمی آید.” “آنها فقط از Bellevue نمی آیند. آنها از سراسر کشور می آیند و من فکر می کنم مناسب است که ما DIU را تشویق کنیم تا آنها را پیدا کند.”

برای گسترش شبکه، DIU و شبکه نوآوری امنیت ملی در حال گسترش شبکه ملی مراکز نوآوری خود هستند که مرکز شتابدهنده ماموریت شمال غربی اقیانوس آرام به عنوان یک الگو عمل می کند.

این آخرین بازدید DIU از سیاتل نخواهد بود.

بوتو گفت: “من فقط به عنوان طعنه به شما چیزی خبرساز می دهم.” ما هر سال با نیروی فضایی و آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی برای تهیه گزارش وضعیت پایگاه صنعتی فضایی همکاری می کنیم. و هنگامی که کارگاه خود را در سال 2023 برگزار می کنیم، قصد داریم در اینجا در سیاتل یک پیشرفت منطقه ای ایجاد کنیم. ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم تا به ملت بفهمانیم که پایگاه تجاری اینجا چقدر ارزشمند است.»