• خانه
  • اخبار
  • واکنش‌های چت واتس‌اپ و آپلود فایل‌های حداکثر دو گیگابایتی به زودی در دسترس خواهد بود

واکنش‌های چت واتس‌اپ و آپلود فایل‌های حداکثر دو گیگابایتی به زودی در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
واکنش‌های چت واتس‌اپ و آپلود فایل‌های حداکثر دو گیگابایتی به زودی در دسترس خواهد بود

واتس‌اپ به‌عنوان یک پیام‌رسان پرکاربرد در سراسر جهان، در توسعه ویژگی‌های جدید در مقایسه با رقبایی مانند تلگرام بسیار کند است. با این حال به نظر می رسد قابلیت Chat Reactions و آپلود فایل های تا دو گیگابایت در واتس اپ به زودی در اختیار تمامی کاربران قرار گیرد. اس ترنجی با من باش.

WhatsApp Chat Reactions به زودی در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت

زمان زیادی طول کشید تا WhatsApp شروع به پیاده سازی ویژگی های مهم در برنامه پیام رسانی خود کرد. در حالی که رقیب اصلی آن، تلگرام، هر سال به طور منظم ویژگی هایی را اضافه می کند، مدت زیادی طول کشید تا این شرکت ویژگی های جالبی را ارائه کند. اخیراً شاهد انتشار ویژگی پشتیبانی حساب در چندین دستگاه بودیم. با این حال، این ویژگی همچنان مانند تلگرام کار نمی کند، اما باز هم بهتر از عدم ارائه آن است.

این شرکت همچنین گروه های بزرگتر را با ویژگی های جامعه کاملاً جدید معرفی خواهد کرد. این برنامه قبلاً از یکی دیگر از ویژگی‌های موجود در تلگرام و سایر برنامه‌ها مانند Slack Reactions استفاده می‌کند. عملکرد واکنش چت ماه گذشته معرفی شد. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا به پیام های خاصی پاسخ دهد. به عنوان مثال، می توانید به جای پاسخ دادن با ایموجی یا پیام، به پیام کاربر دیگری پاسخ دهید.

ویژگی واتساپ چت واکنش ها

این ویژگی در سایر اپلیکیشن ها موجود است و به کاربران اجازه می دهد به جای پاسخ مستقیم به آن پاسخ دهند. این ویژگی به روشی مشابه واکنش های فیس بوک عمل می کند. این به ویژه در گروه هایی که مدیر می تواند پیام ارسال کند و کاربران می توانند بدون نوشتن به پیام پاسخ دهند بسیار مفید است. با این حال، این ویژگی برای چت های خصوصی نیز در دسترس خواهد بود. فقط پیام طولانی در واتس اپ را فشار دهید و ایموجی را که می خواهید به آن پاسخ دهید انتخاب کنید.

عملکرد پاسخ واتس اپ چه خواهد بود؟

اکنون می توانید از بین شش ایموجی یکی را انتخاب کنید. واتس‌اپ همچنین می‌گوید در آینده نزدیک از شکلک‌های بیشتری پشتیبانی می‌کند و امکان تعیین رنگ پوست ایموجی‌ها را نیز خواهد داشت. جالب است بدانید که این قابلیت در حال حاضر برای برخی از کاربرانی که از آخرین نسخه واتس اپ استفاده می کنند در دسترس است. با این حال دریافت آن برای تمامی کاربران این پیام رسان در سراسر جهان یک یا دو هفته زمان می برد.

همانطور که گفته شد، باید ببینیم واتس اپ چگونه تلاش های خود را برای غنی سازی پلت فرم پیام رسانی خود افزایش خواهد داد. مسنجر از زمانی که در سال 2014 توسط فیس بوک خریداری شد، مسیر طولانی را طی کرده است. متا ویژگی های مهم و مهمی را معرفی می کند و ما می توانیم بخشی در مورد وضعیت، تماس های صوتی و تماس های تصویری و بسیاری ویژگی های دیگر داشته باشیم. این شرکت همچنین نسخه تجاری این پیام رسان را ارائه خواهد کرد و در نهایت نسخه ویژه ای را برای مشترکین پولی ارائه خواهد کرد.

ویژگی واتساپ چت واکنش ها

مطابق با GizChinaاین به روز رسانی همچنین محدودیت آپلود فایل را به 2 گیگابایت افزایش می دهد. ویژگی های این آپدیت فراتر از پاسخگویی پیام هاست. بسته به تغییرات، این به روز رسانی به کاربران امکان اشتراک گذاری فایل های بزرگتر را نیز می دهد. این ویژگی بسیار مهم است، زیرا امکان آپلود فایل تا حداکثر 100 مگابایت به 2 گیگابایت افزایش یافته است.

علاوه بر این، این به روز رسانی حداکثر تعداد شرکت کنندگان در یک چت گروهی را دو برابر می کند. به عنوان مثال، قبلاً 256 نفر بودند و اکنون به گروه های حداکثر 512 نفر اجازه می دهد. این آپدیت به تدریج به دست مصرف کنندگان می رسد و برخی از کشورها در حال حاضر آن را دریافت نمی کنند، مانند برزیل که برای دریافت این ویژگی باید تا پایان سال صبر کرد.

ما هنوز کنجکاو هستیم که ببینیم آیا متا تا پایان سال به پیاده سازی ویژگی های بیشتر در واتس اپ ادامه می دهد یا خیر. لازم به ذکر است که این شرکت در حال آماده سازی برای ارائه برخی از وظایف مهم به وزارت امور خارجه است. نظر شما در مورد ویژگی واتس اپ Chat Reactions چیست؟