• خانه
  • اخبار
  • وان پلاس در حال کار بر روی چندین گوشی تاشو برای عرضه در سال 2023 است

وان پلاس در حال کار بر روی چندین گوشی تاشو برای عرضه در سال 2023 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
وان پلاس در حال کار بر روی چندین گوشی تاشو برای عرضه در سال 2023 است

OnePlus تا کنون نسبت به سایر گوشی‌های تاشو کمی کوچک‌تر بوده است، اما به نظر می‌رسد که این برند در نهایت در حال تثبیت است و تلاش می‌کند تا سال آینده تعدادی صدف عرضه کند.

گوشی تاشو وان پلاس

کاشف معروف، مکس جی.، اخیراً در حساب توییتر خود تأیید کرده است که OnePlus حداقل یک دستگاه تاشو را در سال 2023 راه اندازی خواهد کرد. مکس همچنین می گوید که OnePlus حتی ممکن است چندین محصول تاشو در سال 2023 در دسترس داشته باشد.

با این حال، فضای زیادی برای حدس و گمان در مورد آنچه که OnePlus می تواند روی آن کار کند، وجود دارد. در سایه اوپو، می‌توان مطمئن بود که هر گوشی تاشوی OnePlus مبتنی بر یک دستگاه تاشو اوپو خواهد بود و با توجه به برنامه‌ریزی سال 2023، به نظر می‌رسد که جانشین Oppo Find N این نقش را ایفا کند.

گوشی تاشو وان پلاس

گوشی تاشو وان پلاس

با صدف های زیاد، مطمئناً تنوع خوبی برای ارائه وجود خواهد داشت. سبک Galaxy Z Fold Oppo Find N مطمئناً توجه بسیاری را به خود جلب خواهد کرد، اما قیمت پایین تر Galaxy Z Flip نیز ممکن است برخی از علایق را برآورده کند. با این حال، Z Flip 3 موفق ترین دستگاه تاشو تا به امروز است.

همچنین شایان ذکر است که حتی اگر OnePlus تعداد انگشت شماری گوشی تاشو را تا سال 2023 عرضه کند، هیچ تضمینی وجود ندارد که همه آنها در بازار جهانی ظاهر شوند. با تمرکز بیشتر بر چین تحت رهبری قدرتمندتر Opo، OnePlus می تواند یک دستگاه تاشو آینده را در همان بازاری که Find N. Bring more عرضه کند.

نظر شما در مورد احتمال عرضه چند مدل گوشی صدف دار از برند چینی در سال آینده چیست؟