• خانه
  • اخبار
  • “واقعیت موازی” فرودگاه: صفحه نمایش با فناوری پیشرفته از تشخیص چهره برای شخصی سازی اطلاعات پرواز استفاده می کند

“واقعیت موازی” فرودگاه: صفحه نمایش با فناوری پیشرفته از تشخیص چهره برای شخصی سازی اطلاعات پرواز استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
"واقعیت موازی" فرودگاه: صفحه نمایش با فناوری پیشرفته از تشخیص چهره برای شخصی سازی اطلاعات پرواز استفاده می کند

"واقعیت موازی" فرودگاه: صفحه نمایش با فناوری پیشرفته از تشخیص چهره برای شخصی سازی اطلاعات پرواز استفاده می کند
یک تابلوی “واقعیت موازی” در فرودگاه متروپولیتن دیترویت اطلاعات شخصی پرواز را برای مسافر با استفاده از فناوری تشخیص چهره نمایش می دهد. (عکس دلتا)

استارت‌آپ مایکروسافت و ردموند، واشینگتن، با فناوری‌هایی که می‌تواند نحوه دسترسی مسافران به اطلاعات پرواز در فرودگاه‌ها را تغییر دهد، به ارتفاعات جدیدی دست می‌یابد.

خطوط هوایی دلتا در حال حاضر از یک تابلوی خروجی “واقعیت موازی” در فرودگاه متروپولیتن دیترویت استفاده می کند، یک صفحه دیجیتال که از فناوری تشخیص چهره و “پیکسل های چند نمای” برای نمایش اطلاعات شخصی پرواز به چندین مسافر به طور همزمان استفاده می کند.

این فناوری توسط Misapplied Sciences، استارت آپی که توسط تیم کوچکی از مایکروسافت و پیشکسوتان والت دیزنی Imagineering تأسیس شده است، توسعه یافته است. در سال 2018، brooztechnology مشخصات شرکت را معرفی کرد و آنچه را که آن فناوری «ذهن‌افکن» نامید، تجربه کرد. این شرکت از آن زمان به بعد دفتر مرکزی خود را به پاسادنا، کالیفرنیا منتقل کرده است.

دلتا از تابلوی حرکت پیشرفته در دیترویت به عنوان بخشی از تجربه هویت دیجیتال خود استفاده می کند و به مسافرانی که انتخاب می کنند از تشخیص چهره برای سرعت بخشیدن به فرآیندهایی مانند چک چمدان، پست های بازرسی امنیتی و سوار شدن به هواپیما استفاده کنند، اجازه می دهد.

واقعیت موازی با چشم غیر مسلح کار می کند و اطلاعات متفاوتی را به افراد مختلفی که در مقابل یک صفحه نمایش ایستاده اند نشان می دهد. به حداکثر 100 مشتری اجازه می دهد تا هر کدام اطلاعات شخصی پرواز را متناسب با سفر منحصر به فرد خود مشاهده کنند.

برخلاف پیکسل‌های سنتی که هر کدام یک رنگ نور را در همه جهات ساطع می‌کنند، Misapplied Sciences می‌گوید که پیکسل آن می‌تواند رنگ‌های مختلف نور را در ده‌ها هزار یا حتی میلیون‌ها جهت ارسال کند.

آلبرت نگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت، قبلاً به brooztechnology گفته بود: «چند نفر می‌توانند به طور همزمان به یک پیکسل نگاه کنند و همچنان رنگ کاملاً متفاوتی را درک کنند. «این هر پیکسل است. سپس می‌توانیم با داشتن آرایه‌هایی از این پیکسل‌ها با نمایش‌های متعدد، نمایشگرهایی ایجاد کنیم و می‌توانیم رنگ‌های نوری را که هر پیکسل به بیرون ارسال می‌کند، کنترل کنیم. با هماهنگ کردن همه این پرتوهای نوری با هم، می‌توانیم تصاویری را در مکان‌های مختلف تشکیل دهیم.

هنگامی که با فناوری مکان و حسگرهایی مشابه با حسگرهایی که قبلاً در تلفن هوشمند تعبیه شده است ترکیب شود، این شرکت می‌گوید این محتوا را می‌توان در زمان واقعی از نمایشگرهای عمومی به مکان‌ها، افراد و اشیاء خاص هدایت کرد و اساساً آنها را در فضای سه‌بعدی در حین حرکت دنبال کرد. از طریق جهان

Ng قبلاً کارآموز تحقیقاتی در مایکروسافت بود. او شرکت را با پل دیتز، محقق ارشد سابق مایکروسافت که Misapplied Sciences را در سال 2019 ترک کرد، و دیو تامپسون، مدیر عملیات و مدیر خلاق، که از کهنه‌کار والت دیزنی Imagineering است، تأسیس کرد، جایی که او طراحی جاذبه‌ها را رهبری می‌کرد. در پارک موضوعی و تجربه کشتی کروز.