• خانه
  • اخبار
  • واقعیت افزوده و خرید: ویژگی جدید بوت مجازی آمازون را آزمایش کنید

واقعیت افزوده و خرید: ویژگی جدید بوت مجازی آمازون را آزمایش کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
واقعیت افزوده و خرید: ویژگی جدید بوت مجازی آمازون را آزمایش کنید

واقعیت افزوده و خرید: ویژگی جدید بوت مجازی آمازون را آزمایش کنید
(تصاویر آمازون)

آمازون “قبل از خرید” را آسان می کند – حداقل در عمل.

این غول فناوری روز پنجشنبه یک ویژگی آزمایشی جدید را در برنامه iOS خود منتشر کرد که از واقعیت افزوده برای نشان دادن ظاهر کفش های خریداران به خریداران استفاده می کند.

ما فقط یک آزمایش سریع انجام دادیم و بسیار روان بود. در زیر تصاویر محصول دکمه “Virtual Trial” برای کفش هایی که این قابلیت را دارند وجود دارد. مارک هایی مانند نیوبالنس، آدیداس، لاکوست و دیگران در هنگام عرضه گنجانده شده اند.

مشتریان دوربین گوشی هوشمند را به سمت پای خود می گیرند و انگشت خود را از میان رنگ های مختلف با همان سبک عبور می دهند. می‌توانید دوربین را حرکت دهید تا زوایای مختلف کفش‌های مجازی را روی پاهای خود ببینید و عکس‌هایی را برای ذخیره در تلفن خود بگیرید یا در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

واقعیت افزوده و خرید: ویژگی جدید بوت مجازی آمازون را آزمایش کنید
من کفش های ورزشی مجازی New Balance را امتحان می کنم.

این مطمئناً یک ویژگی خوب است و با سرویس Prime Wardrobe آمازون همخوانی دارد. اما این یک مشکل کلیدی با خرید آنلاین کفش را حل نمی کند – دانستن اینکه واقعاً چگونه می ایستند و چه احساسی روی پاهای شما دارند. ممکن است برای این کار به پرینت سه بعدی یا فناوری آینده نگرانه دیگری نیاز داشته باشیم.

این آخرین نمونه از شرکت هایی است که از واقعیت افزوده برای بهبود تجربه خرید آنلاین استفاده می کنند. در اوایل سال 2017، آمازون ویژگی مشابهی را راه اندازی کرد تا ببیند مبلمان اتاق شما ممکن است چه شکلی باشد.

Walmart و IKEA همچنین از فناوری‌های واقعیت افزوده یا سایر فناوری‌های “تست مجازی” استفاده می‌کنند، در حالی که غول‌های نرم‌افزاری مانند Pinterest و Snapchat ابزارهای خرید مجازی AR خود را راه‌اندازی کرده‌اند.

آمازون سال گذشته پیش از والمارت به بزرگترین خرده فروش پوشاک کشور تبدیل شد. ماه گذشته، او اولین فروشگاه لباس خود را در منطقه لس آنجلس آغاز کرد.

دیگر خریدهای پیشرفته آمازون شامل Outfit Picker است که در سال 2017 راه اندازی شد و سرویس استایل شخصی که در سال 2019 عرضه شد. این شرکت همچنین نکات مدی را برای دستگاه Echo Look خود ساخته است که در سال 2020 متوقف شد. .