• خانه
  • اخبار
  • واشنگتن در فهرست جدید بهترین ایالت ها برای تجارت در رتبه دوم قرار گرفت

واشنگتن در فهرست جدید بهترین ایالت ها برای تجارت در رتبه دوم قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
واشنگتن در فهرست جدید بهترین ایالت ها برای تجارت در رتبه دوم قرار گرفت

واشنگتن در فهرست جدید بهترین ایالت ها برای تجارت در رتبه دوم قرار گرفت
(عکس بزرگ)

ایالت واشنگتن هفت پله صعود کرد و به رتبه دوم در آخرین رتبه بندی CNBC از بهترین ایالت های آمریکا برای تجارت رسید.

صنعت فناوری، اقتصاد کلی و نیروی کار این ایالت به ارتقای واشنگتن در لیست کمک کرد که در صدر کارولینای شمالی قرار داشت.

CNBC همه 50 ایالت را بر اساس 88 معیار در 10 دسته بندی رتبه بندی کرد، که وزن آنها «بر اساس میزان استفاده ایالت ها از آنها به عنوان نقطه فروش در مواد بازاریابی توسعه اقتصادی است».

واشنگتن در سال جاری رتبه ضعیفی در «دوستانه تجاری» کسب کرد که چارچوب قانونی و نظارتی تحمیل شده بر شرکت‌ها را اندازه‌گیری می‌کند. “هزینه زندگی” نیز به این ایالت آسیب زد که در این رده در رتبه 38 کشور قرار گرفت.

اما واشنگتن یک “A+” را برای “فناوری و نوآوری” دریافت کرد که تعداد اختراعات صادر شده سرانه، کمک هزینه های تحقیقاتی و ترویج فناوری های نوظهور را از جمله معیارهای دیگر اندازه گیری می کند.

صفحه نمایه اقتصادی واشنگتن اشاره می کند که ایالت هیچ مالیات بر درآمد فردی ندارد، اما مالیات بر عایدی سرمایه 7 درصدی را تصویب کرده است که در ماه آوریل توسط قانونگذاران تصویب شد، اما اکنون در بلاتکلیفی قانونی قرار دارد و به دادگاه عالی ایالت می رود.

جامعه فناوری سیاتل بر سر این مالیات تقسیم شده است – برخی آن را تغییری ضروری در سیستم مالیاتی قهقرایی ایالت می دانند، در حالی که برخی دیگر معتقدند این مالیات برای استارتاپ ها و شرکت های فناوری مضر است زیرا سهام اغلب به عنوان غرامت استفاده می شود.