• خانه
  • اخبار
  • واتس اپ رسما از ویژگی ها و واکنش های جامعه رونمایی کرد

واتس اپ رسما از ویژگی ها و واکنش های جامعه رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
واتس اپ رسما از ویژگی ها و واکنش های جامعه رونمایی کرد

مدتی پیش اعلام کردیم که پیام رسان های واتس اپ در حال توسعه ویژگی ها هستند واکنش ها و انجمن حالا بالاخره این شرکت رسما از هر دو ویژگی جدید رونمایی کرد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

ویژگی ها و واکنش های انجمن واتس اپ

طبق یکی بیانیه مطبوعاتیکار عمومی بر سازمان هایی مانند مدارس، باشگاه های محلی و سازمان های غیرانتفاعی متمرکز خواهد شد.

انجمن واتس اپ به افراد اجازه می دهد تا گروه های فردی را زیر یک چتر با ساختاری که برای آنها کار می کند متحد کنند. به این ترتیب، افراد می‌توانند به‌روزرسانی‌هایی را که برای کل جامعه ارسال می‌شود دریافت کنند و به راحتی گروه‌های بحث و گفتگوی کوچک‌تری را درباره آنچه برایشان مهم است سازماندهی کنند. این انجمن همچنین شامل ابزارهای جدید قدرتمندی برای مدیران است، از جمله اعلان های ارسال شده برای همه افراد در گروه و کنترل بیشتر بر گروه ها.

علاوه بر انجمن، گروه ها نیز شاهد تغییر خواهند بود. چه عضو انجمن باشید و چه نباشید، با حداکثر 32 تماس صوتی، واکنش، اشتراک گذاری فایل تا 2 گیگابایت و امکان حذف پیام ها از مدیر گروه.

واکنش هاواکنش‌های ایموجی در حال حاضر به واتس‌اپ می‌آیند، بنابراین افراد می‌توانند به سرعت نظرات خود را با پیام‌های جدید بدون استفاده از چت به اشتراک بگذارند.

مدیر را حذف کنیدمدیران گروه می توانند پیام های اشتباه یا مشکل ساز را از چت های گروهی حذف کنند.

اشتراک گذاری فایلبه اشتراک گذاری فایل در حال حاضر گسترش یافته است تا حداکثر 2 گیگابایت فایل را پشتیبانی کند، بنابراین افراد می توانند به راحتی در پروژه ها همکاری کنند.

تماس های صوتی بزرگترتماس صوتی تک لمسی برای حداکثر 32 نفر با طراحی کاملاً جدید برای موقعیت هایی که مکالمه زنده بهتر از چت است.

ویژگی ها و واکنش های انجمن واتس اپ

ویژگی ها و واکنش های انجمن واتس اپ

ویل کاتکارت، مدیر عامل واتس اپ اعلام کرد که Reactions تنها با شش ایموجی شروع می شود، اما همانطور که قبلا توسط WABetaInfo دیده شده بود، این چیزی شبیه به واکنش در اینستاگرام خواهد شد.

واتس‌اپ می‌گوید: «ما در ابتدای راه جامعه هستیم» و در این اپلیکیشن «ایجاد ویژگی‌های جدید برای پشتیبانی از آن‌ها تمرکز اصلی ما برای سال آینده خواهد بود»، به این معنی که برای استفاده از همه آنها باید کمی بیشتر صبر کنید.

نظر شما در مورد ویژگی های جدید معرفی شده توسط واتس اپ چیست؟ کدام یک از موارد زیر برای شما بهتر جواب می دهد؟