منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • واتس اپ را می توان روی 2 تلفن همراه استفاده کرد: دستگاه همراه

واتس اپ را می توان روی 2 تلفن همراه استفاده کرد: دستگاه همراه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
واتس اپ را می توان روی 2 تلفن همراه استفاده کرد: دستگاه همراه

واتس اپ اخیرا قابلیت جدیدی به نام «پشتیبانی چند دستگاه» معرفی کرده است. این قابلیت به کاربران این امکان را می دهد تا بدون اتصال گوشی هوشمند به اینترنت در رایانه به این پیام رسان متصل شوند. اما امروز، ویژگی‌های جدید واتس‌اپ با نام‌های Companion Device و Quick Reactions به آزمایشی اضافه شده است. مهم ترین خبر این است که باید بدانید استفاده از واتس اپ روی ۲ گوشی موبایل با Companion Device امکان پذیر است.

ویژگی های جدید واتس اپ

اخیراً این پلتفرم که متعلق به متا است، نسخه بتا جدیدی را راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد از حساب واتس اپ خود در تلفن هوشمند ثانویه استفاده کنند.

این ویژگی مشابه ویژگی پشتیبانی چند دستگاهی عمل می کند. کاربران می توانند یک گوشی هوشمند یا تبلت ثانویه را به حساب WhatsApp خود در دستگاه اصلی متصل کنند.

واتس اپ را می توان روی 2 تلفن همراه استفاده کرد: دستگاه همراه

این در گزارشی توسط WABetainfo آمده است واتساپ نسخه بتا 2.22.10.13 اندروید او این توانایی را دارد. همچنین یک اسکرین شات از این ویژگی را به اشتراک می گذارد که دارای بخشی با عنوان «ثبت دستگاه به عنوان یک همراه» است.

طبق دستورالعمل های موجود در تصویر، کاربران برای تکمیل اتصال سرویس پیام رسانی به گوشی هوشمند یا تبلت ثانویه، احتمالاً باید کد QR را با دستگاه اصلی WhatsApp اسکن کنند.

علاوه بر این، واتس اپ در حال کار بر روی ویژگی «پاسخ سریع» است که به کاربران اجازه می دهد به به روز رسانی وضعیت با ایموجی پاسخ دهند. این ویژگی در حال حاضر در سایر پلتفرم های متا اینستاگرام و مسنجر موجود است.

پاسخ سریع شامل هشت ایموجی است، از جمله چهره ای خندان با چشمانی به شکل قلب، چهره ای با اشک شوق، چهره ای با دهان باز، چهره ای گریان، فردی با دست های روی هم، دست های در حال کف زدن و غیره.

نظر شما چیه؟ به نظر می رسد به زودی واتس اپ کمی متمدن تر شود!