• خانه
  • اخبار
  • هوش مصنوعی بیشتر برای توسعه دهندگان: آمازون از همراه کد نویسی ماشین CodeWhisperer رونمایی کرد

هوش مصنوعی بیشتر برای توسعه دهندگان: آمازون از همراه کد نویسی ماشین CodeWhisperer رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هوش مصنوعی بیشتر برای توسعه دهندگان: آمازون از همراه کد نویسی ماشین CodeWhisperer رونمایی کرد

هوش مصنوعی بیشتر برای توسعه دهندگان: آمازون از همراه کد نویسی ماشین CodeWhisperer رونمایی کرد
سوامی سیواسوبرامانیان، معاون AWS، سرویس جدید CodeWhisperer را در re: MARS در لاس وگاس اعلام کرد. (عکس از brooztechnology / تاد بیشاپ)

لاس وگاس – خدمات وب آمازون از سرویس جدیدی رونمایی کرده است که از یادگیری ماشینی برای ایجاد پیشنهاد کد برای توسعه دهندگان نرم افزار استفاده می کند و تلاش ها را در زمینه رو به رشد برنامه نویسی مبتنی بر هوش مصنوعی افزایش می دهد.

سرویس جدید، Amazon CodeWhisperer، توصیه های کدی را بر اساس اطلاعات زمینه ای، مانند کدهای قبلی که توسعه دهنده نوشته است، ارائه می دهد. و درخواست های زبان طبیعی، مانند «یک زیر روال برای آپلود فایل ها در S3 ایجاد کنید.

Swami Sivasubramanian، معاون پایگاه داده، تحلیل و یادگیری ماشین AWS، CodeWhisperer را در کنفرانس re: MARS در لاس وگاس صبح پنجشنبه اعلام کرد.

این بخشی از روند توسعه نرم افزار است. این اعلامیه یک روز پس از آن صورت می گیرد که گیت هاب متعلق به مایکروسافت سرویس برنامه نویسی جفت هوش مصنوعی Copilot خود را با قیمت 10 دلار برای هر کاربر در ماه در دسترس عموم قرار داد.

سیواسوبرامانیان در طی ارائه امروز صبح گفت CodeWhisperer به طور خودکار تعیین می کند که توسعه دهنده معمولاً از کدام سرویس های ابری استفاده می کند و بهترین روش ها را برای کدنویسی زبان های خاص انجام می دهد. وی افزود که مدل یادگیری ماشینی با کد آمازون و منبع باز آموزش داده شده است.

سیواسوبرامانیان همچنین پادمان های امنیتی CodeWhisperer و محافظت از جانبداری را تشریح کرد.

آمازون می گوید CodeWhisperer از کدهای نوشته شده با پایتون، جاوا و جاوا اسکریپت با استفاده از VS Code، IntelliJ IDEA، PyCharm، WebStorm و AWS Cloud9 پشتیبانی می کند و پشتیبانی از کنسول AWS Lambda به زودی در دسترس خواهد بود.