• خانه
  • اخبار
  • هواوی در MWC 2022 هارمونی او اس را برای دستگاه های جهانی ارائه می کند؟

هواوی در MWC 2022 هارمونی او اس را برای دستگاه های جهانی ارائه می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هواوی در MWC 2022 هارمونی او اس را برای دستگاه های جهانی ارائه می کند؟

سیستم عامل هواوی هارمونی او اس مدت هاست که موضوع بحث بوده است. کاربران چینی بر خلاف کاربران جهانی به این سیستم عامل جدید دسترسی دارند. اما این نرم افزار در دسترس کاربران جهانی گوشی های هوشمند هواوی نیست و نمی توانند آن را روی دستگاه های خود نصب کنند. آیا لیست کاربران جهانی هواوی بازگردانده می شود؟

به نقل از منبعهوآوی اخیراً تبلیغ جالبی را از رویداد آتی راه اندازی MWC 2022 خود که برای 8 مارس 1400 برنامه ریزی شده است، به اشتراک گذاشته است. این تبلیغات نشان می دهد که این شرکت محصولات اداری جدید مرتبط با افزایش بهره وری را عرضه خواهد کرد. اما هنوز مشخص نیست که هواوی واقعاً چه چیزی را به میز ارائه خواهد کرد.

از سوی دیگر، تصویر تبلیغاتی نیز ویژگی جالبی را شبیه سازی می کند که توجه ما را به خود جلب کرد. این قابلیت Super Device نام دارد که به کاربران امکان اتصال و کنترل دستگاه های مختلف از طریق گوشی هوشمند را می دهد.

آیا این بدان معناست که سازنده بزرگ دستگاه های هوشمند درهای HarmonyOS را برای کاربران جهانی MWC 2022 باز خواهد کرد؟ پاسخ هنوز تایید نشده است، زیرا چند نکته وجود دارد که باید در مورد آنها بدانیم.

هواوی در MWC 2022 هارمونی او اس را برای دستگاه های جهانی ارائه می کند؟

بعید است که HarmonyOS در رویداد آینده هواوی در سراسر جهان عرضه شود

اول از همه، آخرین گزارش ها در مورد توسعه سیستم عامل هارمونی می گوید که هواوی هارمونی او اس را در دسترس کاربران جهانی قرار نداده است. به همین دلیل این سازنده فناوری چینی از جایگزین خود یعنی EMUI 12 رونمایی کرده است که در حال حاضر در بازار جهانی موجود است. با این حال، بسیاری از کاربران می خواهند استفاده از یک سیستم عامل هماهنگ را تجربه کنند. کاری که هواوی می خواهد انجام دهد، اما در سناریوی فعلی به دلایل مختلف نمی توان آن را به پایان رساند.

با این حال، دلیل دیگر ممکن است سازگاری برنامه ها باشد. برخی از کاربران ممکن است پس از نصب HarmonyOS بر روی یک دستگاه جهانی، با مشکلات سازگاری مواجه شوند. اما گزارش ها حاکی از آن است که نسخه فعلی EMUI 12 مبتنی بر HarmonyOS + AOSP (یک پروژه متن باز برای اندروید مبتنی بر سیستم عامل Harmony) است که می تواند به راحتی برنامه های اندروید را اجرا کند (اما در حال حاضر هیچ مدرک قطعی وجود ندارد). ندارد).

در هر صورت، تنها چند روز ما را از رویداد بزرگ هواوی در MWC 2022 فاصله می‌دهد و شما را در جریان قرار خواهیم داد.

آیا از محصولات هواوی استفاده می کنید؟ در صورت ارائه یک سیستم عامل هماهنگ در سراسر جهان آیا می خواهید از آن استفاده کنید؟