منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • هوآوی در صدر فهرست 10 برند برتر مخابراتی در جهان قرار دارد

هوآوی در صدر فهرست 10 برند برتر مخابراتی در جهان قرار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هوآوی در صدر فهرست 10 برند برتر مخابراتی در جهان قرار دارد

گزارش رتبه بندی 150 برند با ارزش مخابراتی در سال 2022 نشان می دهد که هوآوی با ارزش 71.233 میلیون دلار در رتبه اول جهان قرار دارد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و فناوری تکنا، برند فایننس گزارشی از ارزشمندترین برندهای مخابراتی در سال جدید منتشر کرده است که نشان می دهد هواوی در بین 10 برند برتر دنیا قرار گرفته است. این شرکت همچنین در بخش شاخص قدرت موفق به کسب امتیاز 82 از 100 شده است.

بر اساس گزارشی که هوآوی سنترال منتشر کرده است، تجهیزات مخابراتی جهان توسط 10 سازنده برتر تولید می شود. این ده سازنده عبارتند از: Huawei، Cisco، Nokia، Qualcomm، ZTE، Ericsson، Corning، Juniper Network، Hengtong Optoelectronics و Zhingtiaan Technology (ZTT).

با وجود تحریم ها و مشکلات فراوان هواوی، این شرکت همچنان توانسته جایگاه و نفوذ خود را در بازار جهانی حفظ کند و هم اکنون این شرکت خدمات خود را در 170 کشور و منطقه ارائه می کند. مصرف کنندگان محصولات و خدمات آن به بیش از 3 میلیارد نفر می رسد.

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده، هوآوی توانسته ارزش برند خود را به 71.233 میلیون دلار برساند و در فهرست 10 شرکت برتر مخابراتی جهان قرار گیرد. سیسکو با 26.599 میلیون دلار در جایگاه دوم قرار دارد. نوکیا با کوالکام با 8.969 و 7.77 میلیون دلار در رتبه بعدی قرار دارد. ZTE و Ericsson نیز رتبه های پنجم و ششم را به خود اختصاص دادند. رتبه های نهم و دهم نیز شامل Hengtong Optoelectronics و ZTT با ارزش برند به ترتیب 858 و 725 میلیون دلار است.