• خانه
  • اخبار
  • هنوز راه زیادی تا معرفی آیفون و آی پد تاشو توسط اپل باقی مانده است

هنوز راه زیادی تا معرفی آیفون و آی پد تاشو توسط اپل باقی مانده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هنوز راه زیادی تا معرفی آیفون و آی پد تاشو توسط اپل باقی مانده است

پس از سه سال تلاش متوالی در زمینه گوشی‌های هوشمند تاشو، بالاخره سامسونگ رسید گلکسی زد فلیپ 3 ارائه می شود. این دستگاه به یکی از پرفروش ترین ها تبدیل شد و بسیاری از مصرف کنندگان را متقاعد کرد که گوشی هوشمندی با گوشی تاشو بخرند. زد فلیپ و Zd تاشو 3 آنها در بسیاری از بازارها موفق بوده اند و فروش خوبی داشته اند. با وجود این موفقیت، اپل هنوز وارد بازار نشده است و گفته می شود زمان زیادی تا معرفی اولین آیفون و آی پد باقی مانده است.

حداقل تا سال 2025 خبری از آیفون تاشو اپل نخواهد بود

سامسونگ آنقدر بازار صدف را جدی گرفته است که تصمیم گرفته است سری محبوب گلکسی نوت را برای همیشه کنار بگذارد تا بیشتر بفروشد. با این حال اپل همچنان منتظر فرصت خوبی برای ورود به این بازار است. این شرکت آمریکایی عجله ای برای شروع رقابت در بازار صدف ندارد.

هنوز راه زیادی تا معرفی آیفون و آی پد تاشو توسط اپل باقی مانده است

مفهوم آیفون تاشو

همه ما می دانیم که سامسونگ اگرچه در رقابت شدید با اپل است، اما یکی از شرکای اصلی ابن در زنجیره تامین قطعات نیز می باشد. سامسونگ یکی از تامین کنندگان اصلی صفحه نمایش آیفون است. با این حال، گزارش اخیر در وب سایت PhoneArena او مدعی است که ال جی موظف به ارائه نمایشگر اولین پروژه تاشو است او هدایت کوپرتینوس ها را بر عهده خواهد داشت.

این همکاری در گذشته ادعا شده بود، اما اکنون علاوه بر منبع، نسخه کره ای TheElec این شایعه را تایید می کند. متاسفانه جزئیاتی از این همکاری عالی در دسترس نیست. به طور خلاصه، تنها چیزی که در حال حاضر می دانیم این است که ال جی در حال همکاری نزدیک با اپل برای توسعه یک پنل OLED تاشو است. در این پروژه مشترک تلاش می شود تا پوشش شیشه ای بسیار نازک جایگزین پلی آمید شود.

هنوز راه زیادی تا معرفی آیفون و آی پد تاشو توسط اپل باقی مانده است

مفهوم iPad تاشو

بر اساس این توضیح مبهم، نمی توان گفت که اپل قصد دارد ابتدا از پنل ال جی برای آی پد تاشو یا مک بوک تاشو استفاده کند. اما خوشبختانه مینگ چی کو اطلاعات خوبی به ما می دهد. او مدعی است که اولین محصول صدفی اپل از نظر اندازه متوسط ​​خواهد بود. به عبارت دیگر احتمالا ابتدا آیپد تاشو معرفی می شود و پس از آن مک بوک تاشو و در نهایت آیفون با گوشی تاشو معرفی می شود.

اولین آیفون تاشو در ابتدا قرار بود در سال 2023 معرفی شود. ما می دانیم که قطعا این اتفاق نخواهد افتاد! اما خبر بد این است که بر خلاف پیش بینی های قبلی حتی در سال 2024 هم این اتفاق نمی افتد و این پروژه در سال 2025 به اتمام می رسد، باید بگویم که این تاریخ بهترین حدس و گمان و خوش بینانه ترین ممکن است! اولین مک بوک تاشو و آیفون تاشو حتی ممکن است به ترتیب در سال های 2026 و 2027 در دسترس باشند.

مفهوم نمایشگر تاشو اپل به نام iPhone Flip را بررسی کنید!

خانواده گلکسی زد فولد کمی کمتر از تبلت ها و بیشتر از گوشی های هوشمند دارد. بنابراین، اگر اپل بتواند تا سال 2025 رقیبی به این خانواده ارائه دهد، احتمالا سامسونگ را به چالش خواهد کشید. گفته می شود اپل در حال آزمایش یک صفحه نمایش 9 اینچی قدیمی است. متأسفانه جزئیات زیادی در مورد این پروژه در دسترس نیست و برای دانستن جزئیات خیلی زود است.

نظر شما در مورد اولین آیفون و آی پد تاشو اپل چیست؟ این غول فناوری آمریکایی بالاخره چه زمانی می تواند اولین گوشی تاشو خود را روانه بازار کند؟