• خانه
  • اخبار
  • همکاری AMD و Qualcomm برای افزایش سرعت مودم لپ تاپ

همکاری AMD و Qualcomm برای افزایش سرعت مودم لپ تاپ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
همکاری AMD و Qualcomm برای افزایش سرعت مودم لپ تاپ

اخیرا شاهد بوده ایم که فعالیت و تلاش های AMD نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است. این شرکت پس از افزایش فروش محصولات خود قصد دارد بازار خود را با تمرکز بر بهبود محصولات و همکاری با سایر شرکت ها گسترش دهد. به همین دلیل است که شاهد همکاری AMD و Qualcomm برای افزایش سرعت مودم های لپ تاپ هستیم. اس ترنجی با من باش.

چند وقت پیش در ترنجی حوالی همکاری متا و AMD در مورد تقویت شبکه های موبایل می خوانیم. لپ تاپ های مجهز به تراشه های AMD Ryzen به لطف همکاری جدید این شرکت با کوالکام، به زودی می توانند سرعت وای فای را افزایش دهند. این غول تراشه اعلام کرده است که Qualcomm FastConnect در رایانه های شخصی و پردازنده های AMD Ryzen راه اندازی خواهد شد، به این معنی که اتصالات Wi-Fi 6 و 6E به زودی در دستگاه های بیشتری و سرعت دانلود تا 3 در دسترس خواهند بود. آنها 6 گیگابایت در ثانیه را ارائه می دهند.

همکاری AMD و Qualcomm

چندین لپ تاپ کار اولین محصولاتی هستند که شاهد ارتقاء خود در این زمینه هستند. لپ تاپ هایی که از تراشه های سری AMD Ryzen Pro 6000 و Qualcomm FastConnect 6900 استفاده می کنند نیز از این پیشرفت بهره مند خواهند شد. به طور کلی آنچه مشخص است این است که فایل های سریع تری در راه هستند.

جیسون بانتا از AMD در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که کنترل از راه دور Wi-Fi ابزار مهمی برای مدیران فناوری اطلاعات برای تشخیص و عیب یابی است، حتی زمانی که سیستم عامل از کار افتاده است. این قابلیت را می توان فعال کرد.

پردازنده‌های سری AMD Ryzen PRO 6000 با مودم‌های Qualcomm FastConnect 6900 به لپ‌تاپ‌های تجاری نسل بعدی این امکان را می‌دهند که ابزارهای پردازش و اتصال مورد نیاز برای کار در یک محیط مدرن و کنترل‌های حرفه‌ای از راه دور را برای کاربران در محل کار جدید داشته باشند.

همکاری متا-AMD برای تقویت شبکه های تلفن همراه

همچنین این اولین باری است که دستگاه‌های ویندوز 11 معرفی می‌شوند، زیرا این دو شرکت به دنبال همکاری با مایکروسافت هستند تا از برخی ابزارهای اتصال مفید در نرم‌افزار بیشترین استفاده را ببرند. این شامل Windows 11 Wi-Fi Dual Station است که به لپ‌تاپ‌ها اجازه می‌دهد از چندین باند Wi-Fi به طور همزمان استفاده کنند تا تاخیر و اتصالات قوی‌تر کاهش یابد. AMD و Qualcomm می گویند این ویژگی باعث افزایش و بهبود عملکرد دستگاه های کنفرانس ویدیویی و ایجاد ویژگی های ویژه برای کاربران سازمانی می شود.

به گزارش خبرگزاری TechRadarAMD همچنین می خواهد از ابزارهای کنترل از راه دور خود برای Ryzen Pro 6000s مجهز به رایانه شخصی استفاده کند که امیدواریم برای مشاغلی که به دنبال ارتقاء فضای IT خود هستند جذابیت بیشتری داشته باشد. کاربران چنین دستگاه هایی با سری Lenovo ThinkPad Z که اخیراً معرفی شده اند و سری HP EliteBook 805 که در مطبوعات ذکر شده است، باید بتوانند از مزایای استفاده از پهنای باند 6 گیگاهرتز برای بهبود پهنای باند و سرعت بدون نیاز به دستگاه بهره مند شوند. دستگاه های قدیمی و غیر 6E را ببینید.