همکاری شیائومی با لایکا در کدهای مخفی یکی از پرچمداران شیائومی فاش شد.

همکاری شیائومی با لایکا در کدهای مخفی یکی از پرچمداران شیائومی فاش شد.

شیائومی می تواند از نزدیک با لایکا همکاری کند. زیرا این شرکت پشتیبانی از فیلترهای لایکا را در ویرایشگر گالری MIUI خود اضافه کرده است. این خبر طی دو روز گذشته موج جدیدی از شایعات و افشاگری ها را به راه انداخته است. اما قابل اعتمادترین آنها این است که شیائومی راه را برای همکاری با شرکت مشهور لایکا هموار می کند که می تواند با Xiaomi 12 Ultra یا MIX 5 Pro به ثمر بنشیند.

به نظر می رسد شیائومی در حال آماده سازی اپلیکیشن های خود و هماهنگی آن ها برای همکاری های آتی با لایکا است. احتمالا پارسال بود که اینو بهت گفتیم ترنجی عزیز همکاری لایکا با هواوی با سری P50 به پایان می رسد. با این حال، اکنون یک توسعه‌دهنده کنجکاو به ویژگی‌های لایکا در آخرین نسخه ویرایشگر گالری MIUI اشاره کرده است. جهت اطلاع این نسخه برنامه v0.7.5 است که شیائومی با رام چینی MIUI ارائه می کند.

همانطور که تصاویر زیر نشان می دهد، این برنامه دارای ردیف هایی برای چهار فیلتر دوربین به نام لایکا است. به ویژه، شیائومی خطوطی را با نام فیلترهای مختلف اضافه کرده است که نام همه آنها لایکا است.

همکاری شیائومی با لایکا را در کدهای مخفی ویرایشگر گالری شیائومی ببینید.

مخبر اضافه کرد که اگرچه شیائومی این فیلترها را به نسخه 0.7.5 ویرایشگر MIUI Gallery اضافه کرده است، اما هیچ یک از آنها فعال نشده است. اما حضور آنها نشان می دهد که شیائومی در ارتباط با لایکا روی دوربین خود کار می کند.

همکاری شیائومی با لایکا را در کدهای مخفی ویرایشگر گالری شیائومی ببینید.

شیائومی با لایکا برای Xiaomi 12 Ultra یا Mix 5 Pro شریک شده است

به طور جداگانه، یکی دیگر از مطلعین ادعا می کند که Xiaomi 12 Ultra یا MIX 5 Pro دوربین های بسیار مدرن «توسعه یافته توسط لایکا» را راه اندازی خواهد کرد. بر اساس گزارش ها، پرچمدار بعدی شیائومی به سنسور 50 مگاپیکسلی IMX8xx سونی متکی است که از الگوریتم های لایکا استفاده می کند و دارای سنسور 1.1 اینچی است. اخیرا در ترنج از عرضه آتی سنسور جدید سونی در مورد تو نوشتیم

مخبر همچنین ادعا می کند که این تلفن از ویدیوهای 8K با فیلترهای اصلی فیلم لایکا، همراه با دوربین های مگاپیکسلی فوق عریض و بزرگنمایی پریسکوپ پشتیبانی می کند. به نقل از منبعشیائومی تاریخ عرضه ای برای Xiaomi 12 Ultra یا Mix 5 Pro تعیین نکرده است. اما انتظار می رود شیائومی 12 اولترا در چند ماه آینده معرفی شود.

نظر شما در مورد همکاری شیائومی با لایکا چیست؟ آیا این شرکت، مانند هواوی، می‌تواند با لایکا همکاری کند و محدوده دوربین خود را ارتقا دهد؟