منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • همکاری سامسونگ با شرکت های چینی و تولید میلیون ها گوشی هوشمند ارزان قیمت

همکاری سامسونگ با شرکت های چینی و تولید میلیون ها گوشی هوشمند ارزان قیمت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
همکاری سامسونگ با شرکت های چینی و تولید میلیون ها گوشی هوشمند ارزان قیمت

سامسونگ قصد دارد میلیون ها گوشی هوشمند ارزان قیمت را با همکاری شرکت های چینی برای کاهش هزینه های تولید بسازد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، سامسونگ برای اینکه بتواند دستگاه های ارزان تری را عرضه کند، آنها را به جای کارخانه های خود در شرکت های چینی تولید خواهد کرد. این امر باعث کاهش هزینه های تولید نیز می شود. حضور سازندگان چینی در بازار گوشی های هوشمند و عرضه محصولات با قیمت مناسب باعث شده تا سهم بیشتری از بازار موبایل را به دست آورند و به همین دلیل سامسونگ در رقابت شدید با چینی ها قرار گرفته است.

البته این شرکت قبلا سعی کرده است دستگاه های اقتصادی و میان رده را با قیمت های مناسب عرضه کند. از طرفی تولیدکنندگان گوشی چینی فشار زیادی را به این غول کره ای وارد کرده اند. به همین دلیل سامسونگ تصمیم گرفته است از روش تولید مشترک JDM برای تولید برخی گوشی ها استفاده کند.

سامسونگ با شرکت های چینی برای کاهش هزینه های تولید گوشی ها همکاری خواهد کرد. طبق گزارشی که SamMobile منتشر کرده است، احتمالا سامسونگ قصد دارد حدود 20 میلیون گوشی را از طریق شرکت های چینی تولید کند. این شرکت در حال حاضر بزرگترین شرکت تولیدکننده گوشی های سامسونگ در ویتنام است و این شرکت هرگز گوشی در چین تولید نکرده است. از طرفی تمامی گوشی های ساخت سامسونگ با راهنمایی مستقیم این شرکت تولید می شوند و اطلاعات مربوط به مشخصات فنی و سایر ویژگی ها را ارائه می دهند. به نظر می رسد شرکت های چینی در آینده روی طراحی و تولید محصولات در کارخانه های خود کار کنند.