منو سایت

هزینه تزریق ژل لب در سال 1401 چقدر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

امروزه وجود لب های برجسته به عنوان یکی از معیارهای زیبایی صورت شناخته می شود. پیشرفت علم ما را قادر ساخته تا از روش های زیبایی مانند تزریق ژلبرای رسیدن به این آرزو. از آنجایی که تقاضا برای تزریق ژل در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است، قصد داریم به این موضوع بپردازیم و به سوالات شما در مورد تزریق ژل لب پاسخ دهیم. لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

تزریق ژل لب چیست؟

ژل لب یکی از رایج ترین فیلرها برای دستیابی به لب هایی حجیم و برجسته است. انواع ژل لب با تاریخ انقضا و برندهای مختلف در بازار وجود دارد. تزریق ژل لب در دنیای امروزی بسیار رایج است که حتی مراکزی مانند آرایشگاه ها و کلینیک ها نیز این کار را انجام می دهند. اما نکته مهم این است که تزریق ژل یک عمل زیبایی کاملا تخصصی است که باید زیر نظر پزشک متخصص و در مراکز معتبر زیبایی انجام شود در غیر این صورت عوارض آن گریبانگیر افراد می شود.

نتایج زیانبار تزریق ژل لب در مراکز غیر معتبر باعث شده است که برخی افراد نظر منفی و نامناسبی نسبت به این عمل زیبایی داشته باشند. در این مرحله با تماس با پزشکان متخصص و مراکز زیبایی معتبر به لب هایی خوش فرم و کاملا طبیعی خواهید رسید. حتی اگر از نتایج تزریق ژل راضی نیستید، می توانید از پزشک خود بخواهید که مواد تزریق شده را با تزریق آنزیمی تجزیه کند تا بتوانید در عرض چند روز به لب های طبیعی خود بازگردید. کلینیک رویان سلامت با سابقه طولانی و پزشکان مجرب در زمینه تزریق ژل بهترین مرکز تزریق ژل در تهران می باشد.

انواع ژل لب از نظر ماندگاری

ژل های موجود در بازار به دو دسته دائمی و موقت تقسیم می شوند. ژل های موقت می توانند انتخاب خوبی برای افرادی باشند که اولین تزریق ژل لب خود را تجربه می کنند، زیرا ماندگاری بیشتری روی لب های شما دارند. حتی اگر از نتایج تزریق ژل لب راضی نیستید، می توانید با تزریق آنزیم اثر آن را از بین ببرید. برای انجام این کار، آنزیمی به نام هیالورونیداز را به لب تزریق می کنیم تا مولکول های اسید هیالورونیک را تجزیه کرده و فرآیند جذب را تسریع کند. بنابراین چند روز بعد لب ها به شکل اولیه خود باز می گردند. بنابراین توصیه ما برای اولین اقدام تزریق ژل های موقت با اسید هیالورونیک برای لب ها است. احتمالاً قبلاً درباره اسید هیالورونیک شنیده اید. زیرا در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود. هیالورونیک اسید یک ماده قندی است که جزء بافت پوست است و می تواند تا 1000 برابر وزن خود آب ذخیره کند. بنابراین ماده ای مفید و مرطوب کننده برای پوست محسوب می شود و می تواند به اجزای مختلف صورت حجم دهد.

همچنین استفاده از ژل هیالورونیک اسید را برای افرادی که برای بار دوم ژل لب تزریق می کنند توصیه می کنیم. زیرا این ژل ها به طور کلی ایمن تر هستند. با این حال، انتخاب نهایی نوع ژل به نظر پزشک و شما بستگی دارد.

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

عوامل موثر بر ماندگاری ژل لب

عواملی که بر ماندگاری ژل لب تاثیر می گذارند عبارتند از:

 • نوع ژل مورد استفاده: ژل های هیالورونیک اسید بین 6 تا 9 ماه ماندگاری دارند. ماندگاری ژل های نیمه دائمی بین یک تا دو سال و ماندگاری ژل های دائمی بسیار بیشتر است. ژل آلیاکسین تا 9 ماه روی لب باقی می ماند. مدت زمان ماندگاری ژل الانسا نیز بسته به نوع آن متفاوت است. با این روش شما 4 نوع ژل در دسترس دارید که هر کدام از آنها ماندگاری متفاوتی دارند. کمترین زمان ماندگاری این ژل مربوط به ژل S و بیشترین ماندگاری مربوط به ژل سری E است که تا 2 سال می توان به آن اعتماد کرد.
 • • برند ژل ها: شرکت های مختلف ژل هایی با فرمولاسیون های متفاوت تولید می کنند. برخی از این ژل ها برای تزریق به لب ها هستند، در حالی که برخی دیگر برای تزریق در سایر نواحی صورت مناسب تر هستند. در کل برند ژل لب از نظر ماندگاری موثر است.
 • • حجم دلخواه: اگر حجم زیادی به لب های خود می خواهید، مدت حجم تزریق شده به لب ها بیشتر می شود. اما اگر حجم ژل مورد نیاز برای تزریق کم باشد، ماندگاری بیشتری روی لب ها خواهد داشت.
 • • متابولیسم بدن: هر چه متابولیسم بدن سریعتر باشد، جذب هیالورونیک اسید نیز بیشتر می شود.

به طور کلی با توجه به این عوامل ماندگاری ژل لب بین 6 تا 10 ماه متغیر است.

بهترین مارک ژل لب

رایج ترین و استانداردترین ژل برای تزریق لب، ژل هیالورونیک اسید برند اولترا پلاس و ولبلا می باشد. پس از این دو، محبوب ترین ها Restylen و Restylen Silk هستند. از دیگر برندهای ژل های مرغوب می توان به استایلینگ، آلانا، روفیل، تئوسیال اشاره کرد. ژل های اسید هیالورونیک ساختار مشابهی دارند، اما از نظر قوام و غلظت متفاوت هستند. ژل های مختلف معمولا شکل های متفاوتی به لب ها می دهند. بنابراین باید برندی را انتخاب کنیم که بسته به محل تزریق و اهداف درمان، بهترین نتیجه را داشته باشد. به عنوان مثال، ژل های نازک تر را می توان به صورت سطحی تر تزریق کرد تا لب ها کمی حجیم تر به نظر برسند. کلینیک سلامت جنین بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران که از بهترین برندهای ژل لب موجود در بازار استفاده می کند.

به طور کلی عوامل موثر در انتخاب برند ژل لب عبارتند از:

 • • سن نامزد
 • • شکل واقعی لب ها
 • • شکل هندسی و درجه انحنای لب ها
 • • هدف نهایی

نظر: شرکت های فناوری باید از ترفندهای ارزان دست بردارند و برای حمایت از حقوق بشر بیشتر تلاش کنند

مقدار لازم ژل تزریقی

این بستگی به حجم فعلی لب های شما و نتیجه نهایی که از تزریق ژل لب می خواهید دارد. برای اکثر افراد، تزریق سرنگ با سرنگ ژل لب معمولاً کافی است. حتی می توان برای اولین بار نصف سرنگ را تزریق کرد و بعد از دو هفته نصف دیگر را تزریق کرد. مقدار ایده آلی که برای تزریق ژل لب ذکر شده برای افرادی است که می خواهند لب هایشان پس از عمل طبیعی و طبیعی بماند. اما افرادی که می خواهند لب های بسیار بزرگی داشته باشند به طور طبیعی به ژل لب بیشتری نیاز دارند.

هزینه تزریق ژل لب

عوامل زیادی بر هزینه تزریق ژل لب تاثیر می گذارد. نوع ژل (موقت، دائمی یا نیمه دائمی)، برند و سازنده ژل و میزان مورد نیاز برای حجم دهی لب از جمله عوامل موثر بر قیمت نهایی است. در نظر داشته باشید که محدوده قیمت تزریق ژل در کلینیک های مختلف زیبایی مقدار مشخصی است و اگر با قیمت بسیار کمتری نسبت به این محدوده خاص مواجه شدید. فراموش نکنید که به کیفیت ژل استفاده شده یا شهرت مرکز شک کنید. از جمله مراکزی که به طور طبیعی هزینه کمتری نسبت به کلینیک های زیبایی دریافت می کنند، آرایشگاه ها و مکان های غیر معتبر هستند. با این حال گول تبلیغات این افراد را نخورید و سلامت و زیبایی خود را به کلینیک های معتبر بسپارید. یکی از این کلینیک ها کلینیک رویان سلامت است که سابقه بسیار درخشانی در تزریق ژل لب دارد و بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران می باشد.

مجموعه کلینیک های تخصصی پوست، مو و زیبایی رویان سلامت یکی از بهترین مراکز زیبایی در تهران می باشد که دارای مدرن ترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا و بهترین پزشکان زیبایی در جهت ارائه بهترین خدمات بهداشتی و زیبایی می باشد. برای دریافت هزینه تزریق ژل لب خود می توانید از راه های زیر با رویان سلامت تماس بگیرید:

 • • خط ویژه: 41936-021
 • خط مستقیم: 22885890-021
 • • مشاور زیبایی: 09035541936