هر آنچه از یک مودم با کیفیت می خواهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هر آنچه از یک مودم با کیفیت می خواهیم

نتربیت کیفیت مودم های محلی را بهبود بخشیده است

نتربیت در نشست خبری روز دوشنبه 29 فروردین ماه از محصولات جدید خود رونمایی کرد. این شرکت که در سال 1398 کارخانه خود را تاسیس کرد، با استفاده از آخرین تکنولوژی و تجهیزات و دانش جوانان ایرانی موفق به تولید محصولات شبکه مدرن با سطح کیفی و تکنولوژی روز در ایران شده است.

محصولات نتربیت به صورت ADSL، VDSL، 4G LTE و انواع مودم تولید و عرضه می شوند و توانسته اند در این مدت کوتاه اعتماد مصرف کنندگان را جلب کنند.

نتربیت; تولد یک برند ایرانی با کیفیت

پس از تشدید تحریم ها و تاثیر آن بر واردات قطعات الکترونیکی و همچنین اعمال محدودیت های گمرکی برای واردات مودم، تقاضا برای برخی محصولات کاربردی مانند مودم و روتر افزایش یافت و بازار با مشکل تامین این تجهیزات مواجه شد. . آونگ با توجه به تجربه و ارتباطاتی که در زمینه شبکه دارد، تصمیم به انتقال فناوری و تولید این محصولات در ایران گرفت. پروژه ای که دو سال بعد منجر به تولد برند نتربیت و تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی شد.

هر آنچه از یک مودم با کیفیت می خواهیم

در ابتدای این نشست خبری جناب آقای کریمی مدیر بازاریابی پاندولوم با اشاره به پیشرفت پاندول در چند سال اخیر گفت: افراد را معرفی کنید. در این مدت چند اتفاق مهم با آونگ رخ داد. ابتدا کارخانه محله افتتاح شد و سپس برند نتربیت متولد شد. علاوه بر این، برند معتبر MSI نیز به سبد محصولات آونگ اضافه شده است. در حال حاضر تحویل مادربردها و کارت های گرافیک این برند با گارانتی پاندول آغاز می شود و به زودی سایر تجهیزات با گارانتی پاندول در بازار ایران عرضه می شود.

در نشست خبری رونمایی از برند و محصولات نتربیت، محسن شهروز، مدیر برند نتربیت پس از معرفی آونگ و بررسی تاریخچه نتربیت به تشریح خط تولید و محصولات این شرکت پرداخت. وی در این ارائه خاطرنشان کرد: خط تولید محصولات نتربیت بر اساس ظرفیت تولید از صفر تا 100 محصول الکترونیکی بر اساس تامین قطعات در قالب CKD طراحی و اجرا شد. به این معنی که قطعات الکترونیکی، مادربردها و چیپست ها به صورت جداگانه از تامین کنندگان معتبر خریداری و وارد کشور می شوند و سپس توسط ربات های تمام اتوماتیک با استفاده از دستگاه های پیشرفته SMT و THT در کارخانه بر روی سطح خام برد نصب می شوند. در مرحله بعد نرم افزار بومی سازی شده بر روی محصولات تیم تحقیق و توسعه نصب می شود و در مرحله آخر تمامی محصولات تولیدی فرآیند کنترل کیفیت را طی می کنند.

چرا نربیت بهتر از همتای خارجی خود است؟

با توجه به همکاری نتوربیت با برندهای مطرحی مانند دی لینک، سوال اصلی این بود که مزیت این برند نسبت به همتای خارجی خود چیست؟ آقای امیرحسین شاه مهدی مدیر فروش شبکه گفت: تجهیزات تست و کنترل کیفیت نتربیت نسبت به نمونه خارجی خود مدرن تر و پیشرفته تر است. علاوه بر این نرم افزار محصولات نتربیت نسخه بهبودیافته نمونه خارجی بوده و با کمک مهندسین ایرانی امکانات جدیدی به این محصولات اضافه شده است و گارانتی 3 ساله محصولات نتربیت اگرچه در سال اول گارانتی تعویض شده است. ، بی نظیر است. .

او در زمینه تولید انواع محصولات الکترونیکی آموزش ندیده است

آقای محمد اهراتی، مدیر فروش آنگ، در پاسخ به سوالی درباره آینده نتربیت گفت: کارخانه نتربیت نه تنها برای تولید مودم و محصولات شبکه مجهز است، بلکه باید محصولات الکترونیکی دیگری نیز در این کارخانه تولید شود. کیفیت محصولات این کارخانه در حد استانداردهای جهانی بوده و امکان صادرات وجود دارد.

آقای علی سبزواری، مدیر کارخانه نتربیت، با بیان اینکه به زودی از رسانه ها برای بازدید از این کارخانه دعوت می شود، گفت: تجهیزات کارخانه نتربیت در حال توسعه است و نتربیت در حال آماده سازی برای تولید بیش از 400 هزار محصول در سال است.

هر آنچه از یک مودم با کیفیت می خواهیم

نتربیت; تولید کننده تخصصی مودم 4G

در میان تولیدکنندگان مودم های پرتابل و رومیزی، نتربیت حرفی برای گفتن دارد. نتربیت از نزدیک با برندهای پیشرو تایوانی مانند D-Link همکاری می کند و دانش گسترده ای در مورد محصولات شبکه از جمله VDSL، ADSL و مودم دارد. 4G لیاقتش را داشت یکی از مهمترین دلایل کیفیت بالای محصولات نتربیت تکنولوژی بالای خط تولید و فرآیند کنترل کیفیت 100% این شرکت است.

کیفیت؛ مهمترین ویژگی آموزش

از ویژگی های بارز کارخانه نتربیت انجام تست های مدرن و متعدد محصولات تولیدی می باشد. کنترل کیفیت در این سطح در کارخانه های ایران کمتر دیده می شود. محصولات تولیدی با انجام چندین مرحله تست بررسی و کنترل می شوند و تنها در صورت موفقیت آمیز بودن تمامی تست ها، وارد مرحله نهایی تولید و اطلاعات فنی شامل آدرس MAC، رمز وای فای (شبکه بی سیم) و شماره سریال منحصر به فرد محصول می شوند. برچسب.چاپ می شود.تمامی این مراحل توسط نرم افزار کنترل کیفیت و مدیریت تولید پیشرفته شرکت نتربیت کنترل و مستندسازی می شود.

هر آنچه از یک مودم با کیفیت می خواهیم

3 ایستگاه کاری زیر از مهمترین تجهیزات تخصصی تست محصولات شبکه در خط تولید نتربیت هستند:

با کمک این تجهیزات، پورت های شبکه در مودم ها به طور کامل تست شده و قابلیت سرویس و دقت آن ها تضمین می شود.

این دستگاه تراشه وای فای دستگاه را متناسب با محدوده فرکانس و میزان آنتن مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران کالیبره می کند.

با استفاده از دستگاه Wireless Throughput تعداد و سرعت داده های ارسالی به شبکه بی سیم اندازه گیری شده و عملکرد صحیح وای فای تست می شود.

این فرآیند کنترل کیفیت دقیق یکی از الزامات Dylink برای اجازه تولید بر اساس مجوزهای بین المللی این شرکت است.

هر آنچه از یک مودم با کیفیت می خواهیم

چرا مودم های نتربیت بهترین گزینه در بازار هستند؟

مودم های نتربیت بر اساس آخرین استانداردها و در یکی از مدرن ترین خطوط تولید تجهیزات الکترونیکی در ایران تولید می شوند. قابلیت های نرم افزاری این محصولات بر اساس نیازسنجی ها با کمک مهندسین ایرانی بومی سازی شده و دارای قابلیت های منحصر به فرد و در برخی موارد حتی بیشتر از محصول شرکت مادر می باشد.

اما از نظر مشتری نهایی شاید مهمترین دلیل انتخاب مودم های نتربیت گارانتی معتبر 3 ساله آونگ و تعویض محصول در سال اول گارانتی باشد. شهرت و گارانتی گارانتی آونگ سالهاست که در بازار محصولات آی تی و شبکه ایران زبانزد است. این وام تنها در نتیجه سالها ارائه خدمات پس از فروش متمایز و عالی در بازار ایران اخذ شد.

یکی دیگر از دلایل این انتخاب، اعتماد و سابقه طولانی شرکت دی لینک در بازار ایران و محصولات شبکه جهانی است. نتربیت به لطف سابقه تجاری طولانی خود با شرکت دی لینک توانست در سخت ترین شرایط تحریم ایران به این توافق دست یابد تا محصولات دی لینک را با دانش فنی و تحت لیسانس این شرکت در ایران تولید کند.

در نهایت اگرچه مدت زیادی است که برند نتربیت وجود ندارد، اما نتربیت رویاهای زیادی برای این برند در سر دارد و با تولید محصولات نوآورانه و با کیفیت در آینده، قصد دارد سهم خود را از بازار تجهیزات شبکه در ایران و کشورهای همسایه افزایش دهد. در حال افزایش.

فیلم کارخانه: https://www.aparat.com/v/pKmy0