• خانه
  • اخبار
  • هدف “همکاری عمیق” مایکروسافت با Unity Technologies گسترش مجموعه ابزار طراحی بازی است

هدف “همکاری عمیق” مایکروسافت با Unity Technologies گسترش مجموعه ابزار طراحی بازی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هدف "همکاری عمیق" مایکروسافت با Unity Technologies گسترش مجموعه ابزار طراحی بازی است

هدف "همکاری عمیق" مایکروسافت با Unity Technologies گسترش مجموعه ابزار طراحی بازی است
(تصویر توسط مایکروسافت)

شرکت سازنده یکی از محبوب‌ترین ابزارهای توسعه بازی، قراردادی را برای استفاده از Microsoft Azure به عنوان شریک رسمی ابری خود منعقد کرده است.

Unity Technologies، که دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو و دارای دفاتری در ونکوور، بریتیش کلمبیا و Bellevue، واشنگتن است، بیشتر به خاطر موتور بازی دارای مجوز همنام خود شناخته شده است. از سال 2008، Unity یک انتخاب محبوب برای توسعه بازی برای علاقمندان، آماتورها و حرفه ای ها بوده است.

در حالی که این بلندترین اعلامیه ای نیست که از بخش بازی مایکروسافت منتشر شده است، این شرکت شرط بندی های زیادی را چه در تاریخچه پروژه ایکس باکس و چه در ماه های اخیر با هدف گسترش دسترسی کلی توسعه انجام داده است.

حتی اگر نام آن را نمی دانید، احتمالا حداقل یک بازی ساخته شده با Unity را انجام داده اید. نمونه های محبوب از تقویم انتشار امسال عبارتند از PowerWash Simulator, V Rising, Tunic, Sal, و Nickelodeon All-Star Brawl.

بر اساس شرایط قرارداد جدید که از طریق وبلاگ رسمی مایکروسافت اعلام شد، یونیتی از سرویس ابری Azure مایکروسافت برای تولید تجربیات سه بعدی بلادرنگ خود استفاده خواهد کرد که می تواند هم برای توسعه بازی های ویدیویی و هم برای سایر صنایعی که به واقعی نیاز دارند اعمال شود. شبیه سازی زمان

این حداقل روی کاغذ به توسعه دهندگان کوچکتر اجازه می دهد تا به راحتی و ارزان به ماشین های قدرتمند و/یا برنامه های گران قیمت از طریق سرویس ابری Azure دسترسی داشته باشند.

این قرارداد همچنین همکاری موجود بین یونیتی و مایکروسافت را عمیق‌تر می‌کند که هدف آن آسان‌تر کردن سازندگانی که از یونیتی استفاده می‌کنند بازی‌های خود را برای رایانه‌های شخصی و پلتفرم ایکس‌باکس منتشر کنند.

سارا باند، مدیر ارشد بازی‌های Creator Experience مایکروسافت، گفت: «با این توافق، مایکروسافت و یونیتی با هم متحد می‌شوند تا سازندگان بازی‌های خود را به ایکس‌باکس، رایانه‌های شخصی ویندوز، یا دنیای مجازی روی پلتفرم‌های دیگر قدرتمند کنند و آسان‌تر کنند.» و اکوسیستم، در یک بیانیه مطبوعاتی.

مارک ویتون، معاون ارشد یونیتی – و مدیر سابق ایکس باکس – اضافه کرد: “ما معتقدیم جهان جای بهتری است و سازندگان بیشتری در آن حضور دارند و می دانیم که این اعتقاد مشترک مایکروسافت است.”

این به دنبال اولین مجموعه ابزار [email protected] مایکروسافت در کنار ماشین مجازی توسعه بازی Azure است که مزایای مشابهی را برای توسعه دهندگانی که با مجموعه ابزارهای مختلف مانند Unreal Engine کار می کنند ارائه می دهد.

با پوشش [email protected] که Unreal را پوشش می دهد و قرارداد جدید با یونیتی، مایکروسافت به طور فعال با سازندگان دو مورد از محبوب ترین مجموعه ابزارهای طراحی بازی کار می کند تا استودیوهای مستقل بیشتری را وارد بازی انتشاراتی کند.