• خانه
  • اخبار
  • هدف قانون «باند بچه» رسیدگی به کمبود ثروت ایالت واشنگتن است

هدف قانون «باند بچه» رسیدگی به کمبود ثروت ایالت واشنگتن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هدف قانون «باند بچه» رسیدگی به کمبود ثروت ایالت واشنگتن است

هدف قانون «باند بچه» رسیدگی به کمبود ثروت ایالت واشنگتن است
مایک پلیکوتی، خزانه دار ایالت واشنگتن. (عکس ایالت واشنگتن)

اگر قانونگذاران قانونی برای ایجاد صندوق آینده واشنگتن را تصویب کنند، افرادی که در خانواده‌های کم درآمد در ایالت واشنگتن متولد می‌شوند، در اوایل زندگی با به اصطلاح «قرضه‌های کودک» تقویت مالی خواهند داشت.

این برنامه 4000 دلار در یک صندوق سرمایه گذاری برای هر کودکی که تولد آنها توسط Apple Health، برنامه ایالتی برای دریافت کنندگان Medicaid تامین می شود، توزیع می کند.

دریافت کنندگان واجد شرایط دریافت مبلغی یکجا از استخر 18 تا 35 ساله خواهند بود که می توانند از آن برای یکی از سه هدف استفاده کنند: پیش پرداخت برای خانه، تحصیلات پس از متوسطه یا راه اندازی یک تجارت.

مایک پلیچیوتی، خزانه دار ایالت واشنگتن که درخواست این قانون را کرده است، به brooztechnology گفت: “صندوق آینده واشنگتن یک استراتژی نوآورانه برای ایجاد ثروت برای نسل های آینده با کاهش موانع سرمایه برای افراد نیازمند است.”

بر اساس گزارشی که قانونگذاران برای ارزیابی لایحه مشابهی که در آخرین جلسه قانونگذاری پیشنهاد شده بود، سالانه حدود 47 درصد از نوزادان متولد شده در ایالت را تأمین مالی می کند.

این گزارش نابرابری های گسترده در ثروت را در سراسر ایالت نشان می دهد، به طوری که بیش از 60 درصد از تولدها در مناطق روستایی توسط Apple Care تامین می شود. علاوه بر این، 70 درصد از نوزادان آمریکایی آفریقایی تبار و 79 درصد از نوزادان اسپانیایی تبار، بومیان آمریکا، و هاوایی/جزایر اقیانوس آرام تحت این برنامه متولد شدند.

بر اساس این گزارش، از هر ده خانوار واشنگتن، یک خانوار دارای ارزش خالص صفر یا منفی است، در حالی که 36 درصد دارایی خالص 500000 دلار یا بیشتر است.

این داده ها نشان دهنده تفاوت های طولانی مدت در ثروت در ایالات متحده است. طبق گزارش McKinsey & Co، در سال 2016، ثروت یک خانواده سفیدپوست متوسط ​​بیش از ده برابر یک خانواده متوسط ​​سیاه پوست بود.

این ایده که “اوراق قرضه کودک” می تواند به بستن چنین شکاف هایی کمک کند در سال 2010 توسط اقتصاددانان داریک همیلتون و ویلیام داریتی جونیور و با حمایت سناتور کوری بوکر (D-NJ)، از طرفداران قوانین ملی برای ایجاد حساب برای هر نوزاد در این کشور پیشنهاد شد. ایالات متحده آمریکا

کانکتیکات و واشنگتن اخیراً قوانینی را تصویب کردند که بودجه ای را برای کودکان کم درآمد اختصاص می دهد که در آینده می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند.

هزینه تخمینی این برنامه در ایالت واشنگتن 152.8 میلیون دلار در سال است. وجوه مطالبه نشده به استخر باز می گردد. تا زمانی که اولین گروه در سن 18 سالگی در سال 2042 واجد شرایط شود، این برنامه به 700000 نوزاد خدمت می کند.

پلیچیوتی گفت: «ما در بین نسل کنونی می‌بینیم که رویاهای داشتن خانه، تحصیلات رقابتی یا راه‌اندازی یک کسب‌وکار کوچک دور از دسترس به نظر می‌رسد.

“صندوق آتی واشنگتن یک اصلاحیه مهم برای کمک به دستیابی مجدد به این فرصت های اساسی برای تولید ثروت خواهد بود.”

هدف قانون «باند بچه» رسیدگی به کمبود ثروت ایالت واشنگتن است
ارزش خالص ایالت واشنگتن و خانوارهای ایالات متحده (نمودار گزارش کمیته صندوق آینده واشنگتن در سال 2022؛ داده های سرشماری ایالات متحده)

قانون جدید دارد بیهوش شد از کمیته های سیاست در هر دو مجلس (HB 1094) و سنا (SB 5125) و سپس به کمیته راه و روش مجلس و سنا می رود.

به موازات آن، پلیچیوتی از ایالت خواست تا اصلاحیه قانون اساسی را تصویب کند که به سرمایه گذاری در سهام خصوصی اجازه دهد. بدون این اصلاحیه، وجوه باید محافظه کارانه تری سرمایه گذاری شود.

با این اصلاحیه، بازده پیش بینی شده 14700 دلار در سن 18 سالگی و 50000 دلار در سن 35 سالگی است. بدون اصلاح قانون اساسی، بازده پیش بینی شده 7200 دلار و 12700 دلار در آن سنین است.

حامیان این لایحه عبارتند از: شورای کار ایالت واشنگتن، AFL-CIO، شورای ایالتی جامعه و دانشکده های فنی، هبیتات برای بشریت سیاتل برای شهرستان های کینگ و کیتیتاس، و مرکز بودجه و سیاست ایالت واشنگتن.