• خانه
  • اخبار
  • هدف غیرانتفاعی سیاتل این است که جوانانی را که کمتر از آنها نمایندگی می کنند در معرض مشاغل صنعت فضایی قرار دهند

هدف غیرانتفاعی سیاتل این است که جوانانی را که کمتر از آنها نمایندگی می کنند در معرض مشاغل صنعت فضایی قرار دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هدف غیرانتفاعی سیاتل این است که جوانانی را که کمتر از آنها نمایندگی می کنند در معرض مشاغل صنعت فضایی قرار دهند

هدف غیرانتفاعی سیاتل این است که جوانانی را که کمتر از آنها نمایندگی می کنند در معرض مشاغل صنعت فضایی قرار دهند
دینا پیروت، بنیانگذار iUrban Teen.

از بوئینگ تا بلو اوریجین، منطقه سیاتل یک مرکز هوافضای شلوغ است. اکنون یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در سیاتل می‌خواهد کمک کند تا جوانانی که کمتر از آنها نمایندگی می‌کنند در معرض صنعت و مشاغل بالقوه قرار گیرند.

iUrban Teen اولین اجلاس iSpace خود را در 30 جولای با شرکای پیشرو در صنعت فضایی مانند Virgin Galactic، Blue Origin، NASA و Starfish Space برگزار می کند. نمایندگان شرکت شش کارگاه تعاملی را برای آموزش دانش آموزان در مورد صنعت و نحوه یافتن کار هدایت خواهند کرد.

این رویداد شامل پانلی با نمایندگانی از مرکز فضایی کندی و سخنرانی های افسر ارشد تنوع و رئیس موسسه فناوری لیک واشنگتن است که میزبان این نشست است.

این برنامه دسترسی عمدی به دانش آموزان BIPOC دارد، اما برای همه دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان آزاد است.

Deanna Pierrot، بنیانگذار iUrban، گفت: “بسیاری از اوقات جوانان و خانواده های رنگین پوست ما با این نوآوری های جدید پشت سر گذاشته می شوند.”

iUrban Teen یک سازمان ملی شناخته شده است که با ارائه آموزش های مرتبط با STEM به جوانان محروم از تاریخ خدمت می کند. او در چهار ایالت مستقر است و با بیش از 12000 جوانی کار کرده است که کمتر از آنها نمایندگی می شود.

در اوایل سال جاری، پیرو گفت که با یک کنفرانس مجازی در مورد فضا، گردشگری فضایی و فرصت های شغلی روبرو شده است. این الهام بخش او برای ایجاد ماژول دیگری برای iUrban بود که حول فضا می چرخد.

پیرو گفت: “هدف و تأثیر ما که همیشه می خواهیم ایجاد کنیم این است که چشمان آنها را باز کنیم تا بفهمند آنها می توانند در این مرز جدید شغلی را در فضا دنبال کنند.” چیزی که ما را به حرکت نگه می‌دارد، دیدن آن جرقه در چشم دانش‌آموزان است، زمانی که آنها را در معرض چیزی قرار می‌دهید که واقعاً علاقه‌شان را برانگیخته و می‌تواند مسیری برای آنها باشد.»

iSpace Summit بخشی از اجلاس سالانه iUrban Teens خواهد شد که به شهرهای دیگر مانند پورتلند و دالاس گسترش خواهد یافت. علاوه بر این، iUrban امیدوار است به همکاری با شرکای شرکتی خود ادامه دهد تا فرصت های مشاوره، کارآموزی و بورس تحصیلی را برای اعضای خود فراهم کند.