• خانه
  • اخبار
  • هدر مک‌دوگال، معاون بهداشت و ایمنی محل کار آمازون، این شرکت را ترک می‌کند

هدر مک‌دوگال، معاون بهداشت و ایمنی محل کار آمازون، این شرکت را ترک می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
هدر مک‌دوگال، معاون بهداشت و ایمنی محل کار آمازون، این شرکت را ترک می‌کند

هدر مک‌دوگال، معاون بهداشت و ایمنی محل کار آمازون، این شرکت را ترک می‌کند
هدر مک دوگال. (عکس لینکدین)

بر اساس یک یادداشت داخلی به کارکنان که توسط brooztechnology به دست آمده است، هدر مک‌دوگال، معاون بهداشت و ایمنی جهانی محل کار آمازون، پس از 3 سال و نیم شرکت را ترک می‌کند تا فرصت‌های دیگری را دنبال کند.

مک دوگال در آوریل 2019 به آمازون پیوست و در واشنگتن دی سی مستقر است. او به عنوان رئیس کمیسیون بررسی ایمنی و سلامت شغلی، یک آژانس مستقل فدرال که توسط کنگره برای داوری در مسابقات برای استناد یا جریمه هایی که OSHA برای کارفرمایان پس از بازرسی از محل کار آمریکا صادر می کند، ایجاد شده است.

خروج مک دوگال در زمانی اتفاق می افتد که آمازون تحت فشار شدید مربوط به بهره وری و ایمنی در تاسیسات انبار خود قرار دارد. آمازون با بررسی دقیق میزان آسیب دیدگی مواجه شده است و این موضوع به شورش اتحادیه در شبکه تحقق آن کمک کرد.

جان فلتون، معاون ارشد عملیات جهانی آمازون که اخیراً منصوب شده است، مک‌دوگال را به دلیل پرداختن به «پیچیدگی‌ها و چالش‌های همه‌گیری جهانی در حالی که برنامه‌های بهداشت و ایمنی محیط کار جدیدی ایجاد می‌کند که خطرات را در میان نیروی کار متنوع جهانی از بین می‌برد یا کاهش می‌دهد» شناسایی کرد. (کل ایمیل را در پایین بخوانید.)

فلتون گفت که مک‌دوگال که آخرین روزش 7 اکتبر است، با سازمان‌هایی مانند شورای ملی ایمنی و انجمن متخصصان ایمنی آمریکا همکاری‌های قوی ایجاد کرده است و به آمازون کمک کرده است تا پیشرفت چشمگیری به سوی هدف خود برای تبدیل شدن به “بهترین کارفرمای زمین” داشته باشد. ‘.

ربکا گانسرت، کهنه سرباز 24 ساله آمازون که در حال حاضر نایب رئیس انجام تخصص جهانی است، از سوی فلتون خواسته شد که نقش گسترده تری برای هدایت تجربه کلی انبارداری داشته باشد. او خودش به عنوان یک کارمند موقت سطح اول در شرکت شروع به کار کرد.

گانسرت رهبری بهداشت و ایمنی محیط کار جهانی و همچنین تیم های آموزشی و یادگیری و توسعه عملیات را بر عهده خواهد داشت.

فلتون نوشت: «ایمنی و تجربه کلی کارکنان اولویت‌هایی هستند که ارتباط نزدیکی با هم دارند و بکی واجد شرایط منحصربه‌فردی است که ما را با هر دو پیش ببرد.

این حرکت‌ها آخرین مورد از یک سری جدایی و جابجایی نقش‌های رهبری اجرایی در غول فناوری است:

  • دیو کلارک در اوایل تابستان امسال در اقدامی غافلگیرکننده از سمت مدیرعاملی کسب و کار جهانی مصرف کنندگان آمازون کنار رفت.
  • داگ هرینگتون، کهنه کار تجارت مصرف کننده آمازون، به عنوان مدیر عامل فروشگاه های جهانی آمازون ارتقا یافت.
  • جان فلتون ارتقاء یافت و به هرینگتون گزارش شد.
  • دو مدیر ارشد سیاهپوست در ماه ژوئن ترک کردند: آلیشیا بولر-دیویس، معاون ارشد خدمات مشتری جهانی و دیو بوزمن، معاون خدمات حمل و نقل آمازون.
  • جی کارنی، معاون ارشد امور شرکت های جهانی، به Airbnb رفت.

ایمیل کامل جان فلتون به هدر مک دوگال را در زیر بخوانید.

من برای به اشتراک گذاشتن تغییرات سازمانی در تیم ایمنی و بهداشت محل کار خود می نویسم. همانطور که می دانید، هدر مک دوگال در سال 2019 به عنوان معاون ما در بخش بهداشت و ایمنی محیط کار جهانی به آمازون پیوست. از آن زمان، هیتر رهبران قدرتمندی را استخدام کرده است و به ما کمک کرده تا در هدف خود برای ایمن‌ترین محل کار در جهان پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

از زمانی که هدر به آمازون پیوست، پیچیدگی‌ها و چالش‌های همه‌گیری جهانی را بررسی کرده‌ایم و در عین حال برنامه‌های جدیدی برای سلامت و ایمنی محیط کار ایجاد کرده‌ایم که خطرات را در میان نیروی کار متنوع جهانی حذف یا کاهش می‌دهد. علاوه بر این، هدر و تیم او مشارکت قوی با سازمان هایی مانند شورای ایمنی ملی (NSC) و انجمن متخصصان ایمنی آمریکا ایجاد کرده اند که در نتیجه آمازون و NSC اولین تعهد صنعت را برای کاهش OSH انجام دادند.

اکنون، پس از بیش از سه سال کار با ما به عنوان یکی از اعضای مهم تیم رهبری، هدر تصمیم گرفته است فرصت‌های دیگری را خارج از آمازون دنبال کند. می‌خواهم از او برای کمک‌های فراوانش تشکر کنم و برای او در گام بعدی در مسیرش آرزوی موفقیت کنم. آخرین روز حضور هیدر در دفتر 7 اکتبر خواهد بودهفتم.

همانطور که به آینده می نگریم، به لطف کمک های هدر و رهبران از سراسر عملیات خود، پیشرفت خوبی در سفر ایمنی خود داریم و کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد. برای هدایت این انتقال، از بکی گانسرت خواستم که نقش گسترده‌تری را در پیشبرد تجربه کلی همکار رهبری کند. در این نقش، او سلامت و ایمنی محیط کار جهانی و همچنین تیم های آموزشی و تحقیق و توسعه که از عملیات به رهبری دانا هاوارد پشتیبانی می کنند، رهبری خواهد کرد. بکی همچنین به حمایت از کار برای ایجاد راه حل های افزایش یافته نیروی کار انعطاف پذیر برای همکاران ادامه خواهد داد. ایمنی و تجربه کلی کارکنان اولویت‌هایی هستند که ارتباط نزدیکی با هم دارند و بکی واجد شرایط منحصربفردی است که ما را با هر دو به جلو سوق دهد. بکی به‌عنوان یک آمازون قدیمی (که به‌عنوان یک تیم درجه یک شروع کرد) با تقریباً 25 سال تجربه، ثابت کرده است که سازنده‌ای باورنکردنی است – او اختراع می‌کند، اجرا می‌کند، و مقیاس‌بندی می‌کند، و همه این کارها را با اشتیاق باورنکردنی برای ایمنی انجام می‌دهد. و یک وسواس برای کل تجربه همکاران ما. با این تغییر، سرپرستان هدر برای گزارش دادن به بکی حرکت می کنند و دانا هاوارد به تیم جدید بکی می پیوندد.

لطفاً به من بپیوندید تا از هدر برای کمک‌های فراوانش که برنامه‌های ایمنی ما را در آمازون پیشرفت کرده است تشکر کنم، و به بکی که به این سمت می‌رود تبریک می‌گویم و به ما کمک می‌کند به راه خود برای تبدیل شدن به بهترین کارفرمای روی زمین ادامه دهیم.

با تشکر،

جان