• خانه
  • اخبار
  • نگاهی دزدکی به Till Dawn، یک بار و کافه جدید با موضوع بازی ویدیویی در سیاتل

نگاهی دزدکی به Till Dawn، یک بار و کافه جدید با موضوع بازی ویدیویی در سیاتل

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نگاهی دزدکی به Till Dawn، یک بار و کافه جدید با موضوع بازی ویدیویی در سیاتل

نگاهی دزدکی به Till Dawn، یک بار و کافه جدید با موضوع بازی ویدیویی در سیاتل
هر ایستگاه بازی در Till Dawn مانیتور و کنسول مخصوص به خود را خواهد داشت. (عکس از brooztechnology/Nate Beck)

از بیرون، Till Dawn غیرقابل توصیف به نظر می رسد. اما وقتی برای اولین بار وارد بار محله جدید غرب سیاتل می شوید، احساس می کنید که یک سفر ناشی از بازی ویدیویی است.

دیوارها با نقاشی های دیواری الهام گرفته از بازی ها پوشیده شده است. چراغ‌های LED در رنگ‌های مختلف چشمک می‌زنند که شبیه صفحه‌کلید بازی یا پس‌زمینه یک استریمر Twitch است. همچنین مجموعه ای از تخم مرغ های عید پاک، مانند یک ستاره از برادران سوپر ماریوسلاح از شیطان ممکن است گریه کندو Pipboy از دارم می افتم بیرون.

اندرو اسپنس، پیوندی در منطقه خلیج که صاحب یک بار دیگر در سیاتل غربی به نام 2 Finger’s Social است، می‌گوید: این عرفان بیشتر عمدی است.

او هفته گذشته در جریان بازدید از فضایی که به زودی افتتاح می شود، گفت: «از طریق این ساخت و ساز، احساس می کنم حتی نمی دانم بیرون چه خبر است. “می خواستم احساس کنی که دارد تو را از واقعیت دور می کند.”

بار بازی جدید، واقع در خیابان کالیفرنیا 5048 SW، در درجه اول برای دوستداران قهوه، آبجو و بازی های ویدیویی در تمام سنین آماده است. 16 ایستگاه بازی ایستاده وجود دارد که هر کدام مانیتور و کنسول مخصوص به خود را دارند. کاربران می توانند بازی ها را به صورت انفرادی، به سبک مسابقات یا به صورت تیمی انجام دهند. خصوصی نیز وجود خواهد داشت سیاهچالها و اژدهاها اتاق بازی برای کمپین ها در دسترس است.

یکی از اهداف اصلی اسپنس با Till Dawn این است که بازدیدکنندگان بدون توجه به اینکه از کجا آمده‌اند احساس راحتی کنند و فضایی را فراهم کند که گیمرها بتوانند برای جشن عشق خود به بازی‌های ویدیویی گرد هم آیند.

نگاهی دزدکی به Till Dawn، یک بار و کافه جدید با موضوع بازی ویدیویی در سیاتل
نمای بیرونی فعلی Till Dawn عمدتاً غیرقابل توصیف است. (عکس از brooztechnology/Nate Beck)

اسپنس گفت که هدف بیشتر خدمات رسانی به مشتریان است بازدیدکنندگانی که رانندگی می کنند باید پارکینگ خیابانی در امتداد نوار محبوب غرب سیاتل پیدا کنند.

Boon Boona مستقر در سیاتل قهوه را تامین می کند، در حالی که تمام مواد غذایی اصلی از نانوایی های محلی تهیه می شود. این بار همچنین مجموعه‌ای از «تخفیف‌های گیک بازی» را ارائه می‌کند، از Mountain Dew و Hot Cheetos گرفته تا خوراکی‌های تحت تأثیر ژاپنی‌ها مانند آب نبات برنج و Hi-Chew.

Till Dawn هنوز کمیسیون مشروب خود را دریافت نکرده است و برای کسب درآمد اولیه نوشیدنی های قهوه سرو می کند. پس از دریافت مجوز، بیش از 75 آبجو از سراسر جهان به همراه مشروبات الکلی درجه یک با قیمت 12 تا 15 دلار عرضه خواهد شد.

اسپنس گفت که قصد دارد ظرف سه هفته آینده برای قهوه و بازی باز شود. این فروشگاه به مدت محدود از ساعت 8 صبح تا 15 بعد از ظهر باز خواهد بود

نگاهی دزدکی به Till Dawn، یک بار و کافه جدید با موضوع بازی ویدیویی در سیاتل
اندرو اسپنس، بنیانگذار Till Dawn و 2 Finger’s Social در سیاتل غربی. (عکس از brooztechnology/Nate Beck)

پیدایش این نام از لحظه‌ای نشأت می‌گیرد که گیمرها متوجه می‌شوند که بیش از حد طولانی بیدار بوده‌اند که شب به روز تبدیل شده است، تجربه‌ای آشنا برای اسپنس، که می‌گوید علاقه‌اش به بازی‌های ویدیویی از زمانی شروع شد که یک Atari PONG دریافت کرد.

او همچنین کار خود را به عنوان یک رستوران‌دار تقویت کرد و بیش از 23 سال به عنوان بارمن کار کرد و در کافه Brouwer’s Cafe در فرمونت شروع کرد و به مدت پنج سال در آنجا کار کرد.

اسپنس که در سال 1999 به سیاتل نقل مکان کرد، گفت: “در بارتنینگ واقعاً بازنشستگی وجود ندارد.”

Till Dawn به فهرست رو به رشدی از بارهایی می‌پیوندد که دارای بازی‌های ویدیویی هستند، از جمله Coindexter’s، Admiral Pub، Add-a-Ball و غیره. بازی محبوب GameWorks Seattle در اوایل این ماه بازگشایی شد. Top Golf، یک محدوده رانندگی با فناوری پیشرفته که شامل بازی‌های دیگر می‌شود، در رنتون این ماه معرفی شد، در حالی که Five Iron Golf، یکی دیگر از تجربه‌های گلف با تکنولوژی بالا، در محله Capitol Hill در ماه مارس افتتاح شد.

نگاهی دزدکی به Till Dawn، یک بار و کافه جدید با موضوع بازی ویدیویی در سیاتل
فیلم Till Dawn قرار است تا سه هفته دیگر در سیاتل غربی افتتاح شود. (عکس از سپیده دم)

سایت Till Dawn قبلاً متعلق به یک آژانس صدور مجوز بود که در اواخر سال 2019 به همراه اتهامات مربوط به معاملات تجاری مشکوک خود تعطیل شد. اسپنس گفت که تبدیل سایت به یک نوار بازی کار دشواری است زیرا مقررات جدید ساختمانی تصویب شده توسط شهر زمان و هزینه را به پروژه اضافه می کند.

او روند تبدیل سایت به یک کافه را در ماه اکتبر آغاز کرد که اولین بار توسط وبلاگ West Seattle گزارش شد و کنجکاوی و سر و صدای فزاینده ای را از سوی جامعه اطراف به دنبال داشت.

در بازدید هفته گذشته ما، یک رهگذر سرش را از پنجره بیرون آورد و اظهار داشت که چقدر تحت تاثیر چیدمان و عشقش به قهوه بون بونا قرار گرفته است. اسپنس گفت که این اغلب اتفاق می افتد و افزود که جامعه نگران باز شدن بار است.