• خانه
  • اخبار
  • نکات امنیت سایبری برای شرکت ها زیرا جنگ در اوکراین پتانسیل حملات را افزایش می دهد

نکات امنیت سایبری برای شرکت ها زیرا جنگ در اوکراین پتانسیل حملات را افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نکات امنیت سایبری برای شرکت ها زیرا جنگ در اوکراین پتانسیل حملات را افزایش می دهد

نکات امنیت سایبری برای شرکت ها زیرا جنگ در اوکراین پتانسیل حملات را افزایش می دهد
Critical Insight روز دوشنبه میزبان یک بحث با چهار میزگرد بود.

Critical Insight، یک استارت آپ امنیت سایبری مستقر در سیاتل که بر شناسایی و پاسخ به حوادث تمرکز دارد، این هفته میزبان پانلی بود تا در مورد تأثیرات درگیری اوکراین بر صنعت امنیت سایبری بحث کند.

این هیئت پس از بیانیه رسمی دولت بایدن در هفته گذشته در مورد “اطلاعات” در مورد احتمال حمله روسیه به زیرساخت های حیاتی است.

اعضای پانل به سازمان ها توصیه کردند که هرگونه فعالیت مخرب را به سازمان های مجری قانون گزارش دهند و آستانه کلی خود را برای گزارش حوادث کاهش دهند. ما چندین یافته کلیدی دیگر را از پانل جمع آوری کرده ایم.

  • شرکت کنندگان در مورد سه گزینه برای امنیت سایبری بحث کردند: حمله زنجیره تامین که باعث آسیب جانبی می شود، افزایش فعالیت در میان باندهای جنایتکار روسیه، و نفوذ احتمالی به زیرساخت های حیاتی ایالات متحده.
  • اعضای پانل توصیه کردند که از سیگنال های آژانس زیرساخت و امنیت برای امنیت سایبری به عنوان منبع اصلی اطلاعات در مورد توسعه تهدیدات پیروی کنند.
  • اعضای هیأت به احتیاط توصیه کردند که فورا حملات را به تهدیدات روسیه نسبت دهند.
  • دیگر شرکت کنندگان در این تهدیدها – مانند چین، کره شمالی و سازمان های جرایم سایبری – احتمالاً از این سردرگمی برای راه اندازی کمپین های تهاجمی سوء استفاده می کنند.
  • سازمان ها باید یک نقشه راه شفاف و قابل اجرا برای امنیت سایبری داشته باشند که قابل دستیابی باشد.
  • افراد و سازمان ها باید به مراقبت های لازم برای تقویت بنیه دفاعی خود ادامه دهند. برای مشاغلی که به دنبال بیمه امنیت سایبری هستند، این ممکن است شامل پیروی از توصیه‌های چارچوب امنیت سایبری NIST باشد.
  • سازمان‌ها باید استفاده از ایمیل شخصی و برنامه‌های ماشین سازمانی را برای کاهش سطح حملات فیشینگ محدود کنند.

اعضای پانل به سیگنالی اشاره کردند که مرکز عملیات امنیت Critical Insight صبح روز دوشنبه پیامی در مورد آسیب‌پذیری در Google Chrome و Microsoft Edge (CVE 2022-1096) به مشتریان خود ارسال کرد. این پیام به همه مشتریان توصیه می‌کند که مرورگر خود را در اسرع وقت با آخرین اصلاحات به‌روزرسانی کنند.

این پنل شامل جیک میلشتاین، مدیر ارشد بازاریابی Critical Insight بود. برایان هرد، رئیس Aon Cyber ​​Solutions؛ فرد لنگستون، معاون اجرایی خدمات حرفه ای برای بینش انتقادی؛ و مایکل همیلتون، بنیانگذار و CISO Critical Insight.

مرتبط: فهرست شرکت‌های امنیت سایبری سیاتل به‌عنوان درگیری‌های بین‌المللی به تقاضای صنعت دامن می‌زند