نوکیا جی 11 پلاس تا قبل از پایان سال به دوربین 50 مگاپیکسلی مجهز می شود

نوکیا جی 11 پلاس تا قبل از پایان سال به دوربین 50 مگاپیکسلی مجهز می شود

نوکیا تا قبل از پایان سال جی 11 پلاس را با دوربین 50 مگاپیکسلی به همراه چند مدل گوشی دیگر معرفی خواهد کرد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، علیرغم عدم بازاریابی قوی نوکیا در بازار گوشی های هوشمند، به نظر می رسد این شرکت به تدریج توانسته به یکی از سه برند پرفروش بریتانیایی تبدیل شود و یکی از مدل های معرفی شده در سال 2021 باشد. .

این شرکت قصد دارد به زودی سه مدل جدید از گوشی های خود را معرفی کند و احتمالاً سه مدل دیگر نیز در نیمه دوم سال روانه بازار خواهد شد. مدل های پایه این گوشی ها نوکیا جی 11 و نوکیا جی 21 هستند که اوایل امسال معرفی شدند. این شرکت در حال حاضر روی گوشی هوشمند جدیدی به نام نوکیا جی 11 پلاس کار می کند. هنوز مشخصات فنی این گوشی منتشر نشده است اما احتمال استفاده از پردازنده یونیسوک وجود دارد. نوکیا از دوربین 13 مگاپیکسلی، دو دوربین ماکرو دو مگاپیکسلی و عمق G11 استفاده می کند. اما به نظر می رسد مدل پلاس از دوربین 50 مگاپیکسلی مانند Nokia G21 استفاده می کند.

هنوز تاریخ دقیق عرضه این دستگاه مشخص نشده است، اما به احتمال زیاد نوکیا جی 11 پلاس با دو گوشی دیگر عرضه خواهد شد. گزارش های غیر رسمی همچنین نشان می دهد که HMD Global سه مدل گوشی دیگر را تا پایان سال 2022 روانه بازار خواهد کرد.