• خانه
  • اخبار
  • نوکیا احتمالا روی پرچمدار N73 با دوربین 200 مگاپیکسلی کار خواهد کرد

نوکیا احتمالا روی پرچمدار N73 با دوربین 200 مگاپیکسلی کار خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نوکیا احتمالا روی پرچمدار N73 با دوربین 200 مگاپیکسلی کار خواهد کرد

اگرچه ادعا می شود HMD برنامه ای برای تولید گوشی های درجه یک و پرچمدار ندارد، اما شایعاتی وجود دارد که ممکن است بر روی یک گوشی پرچمدار به نام N73 با دوربین 200 مگاپیکسلی کار کند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، حدود یک ماه پیش، HMD Global در بیانیه ای اعلام کرد که به این زودی گوشی های پریمیوم و پرچمدار را عرضه نخواهد کرد. اما گزارش های جدید نشان می دهد که این شرکت در حال کار بر روی یک گوشی پرچمدار جدید است که قبلاً با همین نام در سال 2006 عرضه شده بود.

رندرهایی از نوکیا N73 نیز منتشر شده است که طراحی این گوشی را نشان می دهد. این گوشی در لبه های بالایی صاف و در لبه های کناری خمیده طراحی شده است. در پنل پشتی، پنج دوربین دوگانه فلاش در یک قاب چاقو مانند نصب شده بودند. دوربین اصلی که بزرگترین لنز را خواهد داشت در بالا قرار دارد و 4 لنز دیگر به صورت عمودی زیر آن قرار دارند. طبق گزارش های جدید، نوکیا این گوشی را با دوربین 200 مگاپیکسلی ساخت سامسونگ عرضه خواهد کرد که در سال 2021 معرفی شد و تاکنون هیچ سازنده ای از این دوربین در گوشی خود استفاده نکرده است. فناوری به کار رفته در این سنسور در برخی مکان ها پیکسل هایی مانند 2.2 یا 4.4 را با هم ترکیب می کند. همچنین قادر به تولید ویدئو با سرعت 30 فریم بر ثانیه خواهد بود.