منو سایت

نوبیتکس تکنا چهار ساله شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022

صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس با سه میلیون و پانصد هزار کاربر ایرانی وارد پنجمین سال تاسیس خود شد.

Nobitex در طول چهار سال فعالیت خود، 178 ثبت میلیون ها تراکنش موفق و رکورد یک میلیون و 632 هزاران سفارش در یک روز منجر به معامله شد. این رکورد در 27 فروردین به ثبت رسید 1400 ثبت شده و در همان روز سه میلیون و 370 هزاران بازدید از سایت این پلتفرم انجام شده است. اکنون خانواده Nobitex در آستانه ورود به پنجمین سال فعالیت خود هستند، یک تیم بزرگ 245 بازی یک نفره فرصتی برای خرید و فروش است 25 کوین ریال و تترا را در محیطی امن در اختیار کاربران خود قرار داده است.

این شرکت به منظور استفاده از فناوری های نوین برای بهبود خدمات خود، اقدامات مختلفی را در طول فعالیت خود انجام داده است. یکی از این اقدامات، امکان ذخیره سازی دارایی های مصرف کننده در سیستم هایی است که توسط متخصصان داخلی Nobitex طراحی شده اند و با اعمال محدودیت ها ضریب امنیتی را به حداکثر رسانده اند.. ساختار چند امضایی، سردخانه دارایی ها و تغییر دوره ای ولت آدرس از جمله ویژگی های این سیستم است که امنیت دارایی کاربران را بهبود بخشیده است..

افزودن ارزهای دیجیتال جدید به بازار Nobitex، امکان انتقال تترا و بیت کوین از طریق Tetrashild و Lightning، ایجاد یک مرورگر اختصاصی، بهبود مستمر تجربه کاربری اپلیکیشن اندروید و انتشار نسخه IOS این شبکه هوشمند چینی بایننس را پشتیبانی می کنداین یکی دیگر از اقدامات Nobitex بود. همچنین رکورد یک میلیون نصب اپلیکیشن نوبیتکس برای اندروید در کافه بازار شکسته شد و تعداد نصب اپلیکیشن آن برای اندروید به یک میلیون رسید و 700 هزار نصب رسیده است.

این شرکت به‌عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال ایران، در کنار افزایش تعداد کاربران خود و برای افزایش رضایت آنها، تیم پشتیبانی خود را توسعه داده و تاکنون بیش از 125 افراد در این بخش کار می کنند. علاوه بر این، از آنجایی که سرعت احراز هویت کاربر برای خرید و فروش در نوبیتکس یکی از دغدغه های مهم مصرف کنندگان در این صرافی است، سرعت ارتقا سطح کاربری نیز افزایش یافته است، به طوری که روزانه 1400 افراد به Nobitex احراز هویت می‌شوند و حداکثر زمان انتظار برای احراز هویت کاربران آن، 48 موقعش است.

به دنبال برنامه‌های توسعه Nobitex، ارزهای دیجیتال جدید امسال در بازار Nobitex فهرست شده‌اند.. Uni Swap، Stablecoin غیرمتمرکز Dai، Chinlink، Polkadat، Awe، Cardano، Shiba، Phantom، Matik و متا ارزهای Mana، Sind و Oxy ارزهای دیجیتالی هستند که سال گذشته به بازار نوبیتکس اضافه شدند و انتظار می رود ارزهای دیجیتال بیشتری در آینده وجود داشته باشد. ماه به Nobitex اضافه کنید. به گفته مدیران این شرکت، انتخاب رمزارز برای عرضه در بازار نوبیتکس بسیار حساس است و علاوه بر تقاضای مصرف کننده، پشتیبانی قوی و پروژه های سکه نیز برای نوبیتکس بسیار مهم است.. از سوی دیگر، ذخیره سازی امن سرد ولت و ایجاد ساختار چند امضایی برای هر سکه از جمله دلایلی است که افزودن سکه های جدید به نوبیتکس با دقت و حساسیت بالایی همراه است..

ایجاد بستر انتقال سرپناه

از دیگر اقدامات Nobitex انجام شده در سال جاری می توان به امکان انتقال تترا محافظت شده با عنوان تترشایلد است. این اقدام با ابراز نگرانی مصرف کنندگان ایرانی در مورد تحریم های بین المللی به ویژه نگرانی در مورد محدودیت های احتمالی توسط بنیاد تترا همراه شد.. با استفاده از تتر شیلد، شناسایی آدرس و مقصد پورتفولیو مشخص نمی شود و ریسک شناسایی و مسدودسازی پرتفوی ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد..

رعد و برقشبکه ای برای انتقال فوری و ارزان بیت کوین

نوبیتکس برای اولین بار در ایران با پشتیبانی شبکه لایتنینگ امکان انتقال بیت کوین را با بالاترین سرعت و کمترین قیمت به لایه دوم شبکه لایتنینگ برای کاربران خود فراهم کرد.. لایتنینگ راه حل خوبی برای انتقال دارایی های خرد بیت کوین با ایجاد یک کانال دو طرفه بین مبدا و مقصد است..

پنل سود و زیان از شهریور ماه سال جاری در نوبیتکس فعال شده است. با استفاده از این پنل کاربران می توانند نتایج سرمایه گذاری خود را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه مشاهده کنند..

امکان انتقال بر اساس مدار هوشمند بایننس یا بایننس هوشمند چین رکورد (BSC) این نیز یکی دیگر از پیشرفت های Nobitex است

بررسی هفته: محبوب ترین داستان های GeekWire برای هفته 19 ژوئن 2022