• خانه
  • اخبار
  • نوار جستجوی Pixel Launcher با ویژگی‌های جدید مفیدتر از همیشه خواهد بود

نوار جستجوی Pixel Launcher با ویژگی‌های جدید مفیدتر از همیشه خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نوار جستجوی Pixel Launcher با ویژگی‌های جدید مفیدتر از همیشه خواهد بود

گوگل در رابط محصولات Pixel یا Pixel Launcher خود همواره بر مفید بودن و افزودن ویژگی های جدید و مفید تاکید داشته است. بعد از این مشکل به نظر می رسد باید تغییرات مثبتی را دید. با توجه به اخبار منتشر شده، به نظر می رسد نوار جستجوی پیکسل لانچر با ویژگی های جدید بیشتر از همیشه کاربردی خواهد بود. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

نوار جستجوی Pixel Launcher به زودی میزبان ویژگی‌های جدید خواهد بود

توییتی از ویرایشگر فنی ارشد اندروید، Esper Mishaal Rahman، نشان می دهد که گوگل به دنبال افزودن قابلیت های بیشتری به نوار جستجوی Pixel Launcher خود است. ویژگی های مهم در نسخه دوم بتای اندروید 13 (نسخه پیش نمایش توسعه دهنده) به تازگی توسط این شرکت منتشر شده است.

به طور رسمی پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 13 نسخه 2 + ویژگی های جدید منتشر شد

این ویژگی به کاربران امکان می دهد ویجت ها، اسکرین شات های ذخیره شده و پیشنهادات را در کادر جستجوی گوگل جستجو کنند. این ویژگی‌ها از تغییرات ایجاد شده در نوار جستجوی Pixel Launcher در اندروید 12 پیروی می‌کنند. به‌روزرسانی اندروید 12 سال گذشته جستجوی گسترده‌ای را به نوار جستجوی Pixel Launcher اضافه کرد که به کاربران امکان می‌دهد اطلاعات (به ترتیب حروف الفبا) درباره برنامه‌ها، مخاطبین، اینترنت، تنظیمات خود را جستجو کنند. ، و غیره.

در ابتدا انتظار می رفت این ویژگی در اواخر سال گذشته به صورت پیکسلی در دسترس باشد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد اسکرین شات های ذخیره شده توسط Google Photos را مستقیماً در صفحه اصلی Pixel جستجو کنند. وقتی در وب جستجو می‌کنید، Google نتایج جستجوی مرتبط را در حین تایپ درخواست خود به شما نشان می‌دهد.

نوار جستجوی Pixel Launcher همچنین با یک کلیک سریع بر روی لوگوی نمادین Google شما را به صفحه Google Discover می برد و به شما امکان می دهد با ضربه زدن روی نماد میکروفون از دستیار Google بخواهید کاری انجام دهد. همچنین با کلیک بر روی نماد لنز در سمت راست نوار جستجو، به سرعت شما را به لنز گوگل می برد. میکل رحمان در مورد این ویژگی توییت کرد:

نوار جستجوی Pixel Launcher

نوار جستجوی Pixel Launcher که از هوش سیستم Android استفاده می کند، به زودی نتایجی را نشان می دهد که با ویجت ها، تصاویر ذخیره شده و پیشنهادات جستجوی Google مطابقت دارند. این ویژگی مدتی است که برای Google Pixel Launcher وجود داشته است، اما اخیراً توسط این شرکت منتشر شده است.

به گزارش سایت خبری PhoneArena، ممکن است طرفداران اندروید از این ویژگی هیجان زده باشند، زیرا انتظار می رود اولین نسخه بتای اندروید 13 در ماه آینده منتشر شود. همچنین چهار نسخه بتا برای عرضه قبل از نسخه نهایی اندروید 13 در سه ماهه سوم سال جاری برنامه ریزی شده است. سال گذشته اندروید 12 در 4 اکتبر منتشر شد. با این حال، ممکن است کاربران پیکسل برای بهبود نوار جستجوی Pixel Launcher نیازی به نصب اندروید 13 نداشته باشند.

اندروید 13 یکی از ویژگی های اندروید 12 را متعادل تر می کند

از آنجایی که Android System Intelligence با قابلیت‌های جستجوی Pixel Launcher کار می‌کند، ممکن است این ویژگی به جای اینکه در به‌روزرسانی اندروید 13 قرار گیرد، بخشی از حذف ویژگی‌ها در به‌روزرسانی بعدی Google باشد. ایده شما برای این کار چیست؟ به نظر شما افزودن این قابلیت و ویژگی های جانبی آن مفید و کاربردی است؟ به نظر شما گوگل باید در لانچر پیکسل خود بیشتر روی چه چیزی تمرکز کند؟