• خانه
  • اخبار
  • نوآوری سال: 5 پیشرفت تکنولوژیک به عنوان فینالیست جوایز GeekWire اعلام شدند

نوآوری سال: 5 پیشرفت تکنولوژیک به عنوان فینالیست جوایز GeekWire اعلام شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نوآوری سال: 5 پیشرفت تکنولوژیک به عنوان فینالیست جوایز GeekWire اعلام شدند

نوآوری سال: 5 پیشرفت تکنولوژیک به عنوان فینالیست جوایز GeekWire اعلام شدند
نامزدهای نهایی نوآوری سال در جوایز brooztechnology 2022، در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: Eviation، First Mode، StormSensor، Spaceflight و Helion.

از سلول‌های سوختی گرفته تا انرژی همجوشی، موضوع مشترکی در میان بسیاری از فینالیست‌های نوآوری سال در جوایز brooztechnology امسال وجود دارد: منابع انرژی جایگزین و اشکال جدید حمل‌ونقل.

و در حالی که منتظر پیشرفت هایی مانند پیشرفت هایی برای بهبود آب و هوا هستیم، برخی نظارت های زیست محیطی برای کمک به مقابله با بحران در این بین داریم.

پنج نامزد نهایی نوآوری سال در جوایز brooztechnology 2022 عبارتند از: سازنده هواپیماهای الکتریکی Eviation; شرکت تولید پیل سوختی هیدروژنی حالت اول; شروع انرژی از سنتز هلیون. شرکت حمل و نقل فضایی Spaceflight; و شرکت فناوری مدیریت باران StormSensor.

نوآوری سال: 5 پیشرفت تکنولوژیک به عنوان فینالیست جوایز GeekWire اعلام شدند

برای کسب اطلاعات بیشتر و رای دادن به انتخاب های خود در همه دسته ها در خبرنامه جوایز brooztechnology زیر به خواندن ادامه دهید. نوآوری سال توسط حامی جوایز brooztechnology Astound Business Solutions ارائه می شود.

برنده سال گذشته در این بخش ویکرام آیر بود که در آن زمان دانشجوی کارشناسی ارشد (در حال حاضر استادیار) در دانشگاه واشنگتن بود، برای ردیاب های رادیویی سبک که به جستجوی قاتلان هورنت در ایالت واشنگتن کمک کردند.

جوایز brooztechnology از بهترین نوآوران و شرکت‌های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تقدیر می‌کند. فینالیست های این دسته و سایرین بر اساس نامزدهای انجمن، همراه با مشارکت داوران جوایز brooztechnology انتخاب شدند. رای گیری جامعه در همه دسته ها تا 22 آوریل ادامه خواهد داشت، همراه با بازخورد داوران برای تعیین برنده در هر دسته.

ما برندگان را در 12 می در جوایز brooztechnology که توسط Astound Business Solutions ارائه می‌شود، اعلام خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر با [email protected] تماس بگیرید.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c, document,” c نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید

نوآوری سال ارائه شده توسط راه حل های تجاری شگفت انگیز

مستقر در آرلینگتون، واشنگتن Eviation در حال توسعه سه نوع از هواپیمای تمام الکتریکی آلیس است که برای سفرهای باری، مسافری و کاری بهینه شده است. این شرکت اخیراً قبل از اولین پرواز هواپیما از انتقال به سمت مدیرعاملی خبر داده است.

حالت اول شرکت مهندسی سیاتل یک ژنراتور پیل سوختی هیدروژنی را توسعه داد که می‌توانست کامیون‌های عظیم را به حرکت درآورد و وسایل نقلیه بزرگ را برای تامین یک منبع پاک انرژی تقویت کند. یکی از اولین کاربردهای این ژنراتور “یکی از بزرگترین وسایل نقلیه بدون آلایندگی روی کره زمین” را ایجاد کرد.

هلیون، مستقر در اورت، واشنگتن علاقه زیادی به فناوری انرژی همجوشی خود ایجاد کرد و 500 میلیون دلار از سرمایه‌گذاران ارشد در نوامبر جمع‌آوری کرد و در صورت رسیدن به نقاط عطف کلیدی، 1.7 میلیارد دلار اضافی به همراه داشت. این سرمایه‌گذاری بر وعده‌ی قدرت تئوری نامحدود بدون کربن تاکید کرد.

Spaceflight مستقر در سیاتل، Inc. نوع جدیدی از وسیله نقلیه انتقال مداری به نام Sherpa Escape یا Sherpa-ES را با درگاه‌های متعددی که به محموله‌های محموله اجازه می‌دهد در مدار چند ماهه یا مدار پایین ماه مستقر شوند، توسعه داد.

StormSensor مستقر در سیاتل فناوری پایش آب و پیشگیری از سیل را ایجاد می کند و داده های حسی خود را با شرایط خارجی از جمله شدت و طول بارش، باد و جزر و مد ترکیب می کند.