منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • نمونه اولیه گوشی هوشمند هیچ چیز در دستان مدیرعامل این شرکت دیده نشد

نمونه اولیه گوشی هوشمند هیچ چیز در دستان مدیرعامل این شرکت دیده نشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نمونه اولیه گوشی هوشمند هیچ چیز در دستان مدیرعامل این شرکت دیده نشد

در طول کنگره جهانی موبایل (MWC 2022)، شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه کارل پی، یکی از بنیانگذاران و بنیانگذاران و مدیر عامل سابق Nothing، نمونه اولیه گوشی هوشمند مارک خود را نشان می دهد. در آن زمان، تنها مدرک این جلسه نقل قولی از شخصی بود که مدعی بود آن را دیده است. اما اکنون یک عکس فاش شده داریم که به نظر می رسد پی و کریستیانو آمون، مدیرعامل کوالکام را نشان می دهد که روی نمونه اولیه گوشی هوشمند Nothing کار می کنند.

هیچ گوشی هوشمندی

جالب اینجاست که به نظر می رسد این عکس در غرفه Qualcomm MWC گرفته شده است. کریستیانو آمون، مدیرعامل کوالکام نیز در این عکس حضور دارد و به وضوح به گوشی در دستان خود نگاه می کند. از نظر تئوری، این می تواند ملاقاتی بین Pi و Amon برای نشان دادن هیچ پیشرفتی در گوشی هوشمندشان باشد. بدیهی است که اگر این فرضیه درست باشد، احتمالا این گوشی از چیپست کوالکام پشتیبانی خواهد کرد.

متأسفانه دیدن طراحی گوشی در این عکس بسیار سخت است. با این حال، مشخص است که او یک گوشی در دست دارد، اما ما نمی توانیم ویژگی خاصی مانند ماژول دوربین را در آن تشخیص دهیم.

هیچ گوشی هوشمندی

هیچ گوشی هوشمندی

حتی اگر بتوانیم، این گوشی بدون شک فقط یک نمونه اولیه است. هر چیزی که در چنین عکسی می بینیم لزوماً به دستگاه نهایی مربوط نمی شود.

با این حال، شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد روی هیچ چیزی کار نمی شود گوشی هوشمند خودتان است. Android Authority او اخیراً فرصتی برای شرکت در یک میزگرد پس از MWC 2022 پیدا کرد که در آن از صحبت در مورد محصولات جدید Nothing خودداری کرد. با این حال، او گفت که جاه طلبی این شرکت ایجاد یک اکوسیستم فناوری الهام گرفته از اپل است. با در نظر گرفتن این موضوع، وقتی آیفون را به عنوان کسب و کار اصلی اپل در نظر می گیریم، این بدان معناست که هیچ چیز به دنبال معرفی گوشی هوشمند خود نیست.

سوال بزرگ این است: چه زمانی؟ با توجه به اینکه Pi تنها یک نمونه اولیه را به نمایش گذاشت، احتمالاً این دستگاه تا پایان سال 2022 معرفی نخواهد شد و باید تا سال آینده منتظر عرضه آن باشیم.

نظر شما در مورد گوشی هوشمند دیده شده Nothing در دست مدیرعامل این شرکت چیست؟