منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • نمایش واقعیت جدید “Domino Masters” شامل یکی از بنیانگذاران یک استارت آپ سیاتل است که می خواهد یک تاپلر برتر باشد.

نمایش واقعیت جدید “Domino Masters” شامل یکی از بنیانگذاران یک استارت آپ سیاتل است که می خواهد یک تاپلر برتر باشد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نمایش واقعیت جدید "Domino Masters" شامل یکی از بنیانگذاران یک استارت آپ سیاتل است که می خواهد یک تاپلر برتر باشد.

نمایش واقعیت جدید "Domino Masters" شامل یکی از بنیانگذاران یک استارت آپ سیاتل است که می خواهد یک تاپلر برتر باشد.
کلودیوس امببا، چپ، و هم تیمی های اوان فولتنر و استیونز کادت در دومینو مسترز. (عکس روباه)

فاکس امیدوار است که بینندگان عاشق یک سریال واقعیت‌نمای جدید به نام «استادان دومینو» شوند که امشب پخش می‌شود. به لطف مشارکت یکی از بنیانگذاران استارت آپ های فناوری که در حال رقابت هستند، می توان امیدهای این شبکه را در منطقه سیاتل از بین برد.

Domino Masters شامل 16 تیم از علاقه مندان به دومینو است که سازه های کاشی پیچیده ای را در تلاش برای تبدیل شدن به بهترین بازیکنان می سازند. این برنامه توسط اریک استون استریت، بازیگر برنده جایزه امی از خانواده مدرن میزبانی می شود و گروهی از داوران ستاره را در آن حضور دارند.

Claudius Mbemba یکی از بنیانگذاران Neu است، یک بازار مستقر در سیاتل که میزبان های Airbnb را با نظافتچی های کلاس هتل متصل می کند. امببا در مسابقات دومینو مسترز با دو بازیکن دیگر از تیمی به نام Triathletes شرکت می کند.

افراد دیگری که در سیاتل به عنوان زادگاه آنها ذکر شده اند عبارتند از Ruby Houchens، Luke Greenway و Tanek Balachanda.

به گفته فاکس، در هر قسمت، یک موضوع و عناصر شخصی سازی شده به تیم ها داده می شود تا در پاییز خود بگنجانند. تیم هایی که بیشتر داوران را تحت تاثیر قرار دهند به دور بعد راه خواهند یافت. بهترین تیم ها در فینال 100000 دلاری و عنوان دومینو مسترز رقابت خواهند کرد.

این نمایش یادآور مجموعه دیگری از واقعیت فاکس است که شامل ساخت سازه های پیچیده، LEGO Masters است. در این نمایش بر خلاف «دومینو مسترز» امید این است که همه چیز سقوط نکند.

Mbemba Neu را در سال 2018 با Kwame Boler راه اندازی کرد. این دو در سال 2020 نامزد یک کارآفرین جوان در جوایز brooztechnology شدند.

امبمبا تا زمان پخش برنامه نتوانست هیچ جزئیاتی در مورد مهارت های دومینوی خود به اشتراک بگذارد.