منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • نمایشگر Apple Display Studio با سیستم عامل ویندوز نیز سازگار است

نمایشگر Apple Display Studio با سیستم عامل ویندوز نیز سازگار است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نمایشگر Apple Display Studio با سیستم عامل ویندوز نیز سازگار است

اپل این هفته به نمایش گذاشته شد نمایشگر استودیویی این دستگاه دارای یک پنل 27 اینچی با وضوح 5K به همراه وب کم، میکروفون و بلندگو است که با اتصال مک به آن می توان از آن استفاده کرد. با این حال، اگر سوالی دارید که آیا Studio Studio را می توان با ویندوز مایکروسافت استفاده کرد یا خیر. اپل اخیرا اعلام کرده است که انجام این کار امکان پذیر است، اما محدودیت هایی وجود دارد.

سازگاری Display Studio با سیستم عامل ویندوز

سخنگوی اپل اخیرا گفت روی لبه هنگام اتصال به رایانه ویندوزی از طریق اتصال Thunderbolt (که توسط هیچ رایانه ای پشتیبانی نمی شود) می توان از Display Studio به عنوان یک نمایشگر معمولی استفاده کرد. با این حال، گفته می شود که اگر یکی از این مانیتورها را برای استفاده با ویندوز خریداری کرده اید، باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

به گفته اپل، کاربران حتی می توانند وب کم 12 مگاپیکسلی داخلی را در برنامه های ویندوز و همچنین میکروفون ها و بلندگوها قرار دهند. اما برخی از ویژگی‌ها فقط زمانی کار می‌کنند که Studio Display به Mac متصل باشد.

سازگاری Display Studio با سیستم عامل ویندوز

سازگاری Display Studio با سیستم عامل ویندوز

سنتر استیج، قابلیتی که تصویر شما را روی تماس‌های ویدیویی متمرکز می‌کند، فقط برای macOS در دسترس است. همین امر در مورد پشتیبانی از صدای فضایی با Dolby Atmos یا ویژگی Hey Siri نیز صدق می کند. بنابراین شما به طور کلی به یک مک با macOS نیاز دارید تا از تمام ویژگی های صفحه نمایش استودیو Apple Display استفاده کنید.

بنابراین در حالی که می توانید از Studio Display با ویندوز استفاده کنید، خرید آن ممکن است ایده خوبی نباشد. این شرکت همچنین خاطرنشان می کند که اگرچه نمایشگر دارای یک پنل 5K با نرخ تازه سازی 60 هرتز است، وضوح آن ممکن است بسته به نوع کامپیوتر متصل به مانیتور متفاوت باشد. اگر رایانه شما از وضوح 5K پشتیبانی نمی کند، خروجی ویدیو به 4K یا کمتر محدود می شود.

استودیو نمایشگر جدید در تاریخ 18 مارس با قیمت 1599 دلار به فروش می رسد.

نظر شما در مورد سازگاری استودیو نمایشگر با سیستم عامل مایکروسافت ویندوز چیست؟