• خانه
  • اخبار
  • نمایشگر خارجی Motorola Razr 3 احتمالا بزرگتر از Z Flip 4 خواهد بود

نمایشگر خارجی Motorola Razr 3 احتمالا بزرگتر از Z Flip 4 خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نمایشگر خارجی Motorola Razr 3 احتمالا بزرگتر از Z Flip 4 خواهد بود

موتورولا در سال 2021 از بازار صدف خارج شد. اما به نظر می رسد که نسل سوم موتورولا ریزر در دست توسعه است. شایعه شده است که نمایشگر خارجی Motorola Razr 3 بزرگتر از Galaxy Z Flip 4 سامسونگ خواهد بود. همچنین ادعا می شود که گوشی هوشمند تاشوی آینده موتورولا از طراحی بهتری نسبت به مدل قبلی خود برخوردار است و بسیار شبیه به گلکسی زد فلیپ 3 خواهد داشت.

اندازه صفحه نمایش Motorola Razr 3 نسبت به مدل قبلی خود افزایش می یابد

راس یانگ اخیراً شایعات فعلی در مورد گوشی هوشمند تاشوی موتورولا را تایید کرد و تاکید کرد که نمایشگر خارجی Motorola Razr 3 بزرگ خواهد بود. کلاس 5G دارای صفحه نمایش داخلی 6.2 اینچی و صفحه نمایش خارجی 2.7 اینچی. ادعا می شود این صفحه نمایش ها در نسخه 2022 به ترتیب 6.7 و 3 اینچ خواهند بود. در مقایسه، گلکسی زد فلیپ 3 که محبوب ترین پوسته سال گذشته بود، دارای صفحه نمایش اصلی 6.7 اینچی و صفحه نمایش ثانویه 1.9 اینچی است. با نسل بعدی این دستگاه، احتمالاً اندازه صفحه نمایش خارجی افزایش می یابد.

نمایشگر خارجی Motorola Razr 3 احتمالا بزرگتر از Z Flip 4 خواهد بود

کلاس 5G

موتورولا تنها قصد تغییر طراحی Razor 2022 را ندارد. ادعا می شود که این گوشی هوشمند تاشو در بخش سخت افزار نیز ارتقاء قابل توجهی خواهد داشت. Razr 5G دارای یک تراشه میان رده بود. اما نسخه 2022 این دستگاه احتمالا تراشه قدرتمندی خواهد داشت اسنپدراگون 8 نسل 1 مجهز خواهد شد. سایت اینترنتی PhoneArena گران ترین نسخه موتورولا ریزر 3 ادعا می کند که دارای 12 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه است. این گوشی در قسمت دوربین نیز ارتقاهایی را تجربه می کند.

“قیمت” عاملی تعیین کننده برای موفقیت یک دستگاه است!

تا کنون خیلی خوب. اما یک عامل مهم وجود دارد که می تواند گوشی هوشمند تاشو آینده موتورولا را با شکست مواجه کند. و این عامل مهم برای “قیمت” است. نسل قبلی Razer اگرچه از سخت افزار میان رده استفاده می کرد، اما قیمتی در حدود 1400 دلار داشت. اما Galaxy Z Flip 3 حدود 1000 دلار قیمت داشت. همچنین گفته می شود که Z Flip 4 قیمت مناسبی خواهد داشت. با این حال، اگر موتورولا قیمت بالایی برای گوشی تاشو خود بگذارد، به احتمال زیاد شکست خواهد خورد. گزارش شده است که Razr 3 در ماه جولای یا آگوست در چین عرضه می شود و سپس وارد بازارهای بین المللی می شود.

گوشی تاشو موتورولا RAZR 3 احتمالا دارای تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 خواهد بود

نظر شما در مورد گوشی های تاشو موتورولا چیست؟