منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • نمایشگر خارجی گلکسی زد فلیپ 4 بزرگتر خواهد بود

نمایشگر خارجی گلکسی زد فلیپ 4 بزرگتر خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نمایشگر خارجی گلکسی زد فلیپ 4 بزرگتر خواهد بود

گلکسی زد فلیپ در اولین نسل خود با نمایشگر بسیار کوچک مینیاتوری معرفی شد. سپس با Galaxy Z Flip 3 صفحه نمایش بزرگتر شد و اکنون گفته می شود که نمایشگر خارجی Galaxy Z Flip 4 احتمالاً بزرگتر خواهد شد. انتظار می رود Galaxy Z Flip 4 در تابستان امسال معرفی شود.

نمایشگر خارجی Galaxy Z Flip 4

شایعات در مورد نسل بعدی گوشی های تاشو سامسونگ روز به روز در حال گسترش است. آخرین خبر در این زمینه توسط سونی راس یانگ منتشر شده است.

او ادعا می کند که Z Flip4 نمایشگر خارجی بزرگ تری خواهد داشت. یانگ خاطرنشان می کند که پنل بیرونی Flip4 در محدوده 2 اینچی برنامه ریزی شده است، اگرچه تعداد واقعی آن را مشخص نمی کند.

نمایشگر خارجی گلکسی زد فلیپ 4 بزرگتر خواهد بود

برای مقایسه، نمایشگر خارجی 1.9 اینچی Galaxy Z Flip3 جایگزین نمایشگر خارجی 1.1 اینچی Z Flip نسل اول می شود. همچنین شایعاتی شنیدیم که ظرفیت باتری کمی بالاتر است (3400 در مقابل 3300 میلی آمپر ساعت).

انتظار می رود Z Flip4 با چیپست اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس معرفی شود و سامسونگ امیدوار است تا سال 2022 تعداد قابل توجهی از گوشی های تاشو به فروش برساند.

آیا فکر می کنید یک نمایشگر خارجی بزرگتر می تواند به فروش Galaxy Z Flip 4 کمک کند؟ اگر تصمیم دارید این کار را ارزان انجام دهید و پهنای باند کم را در معرض خطر قرار دهید، فقط در اشتباهید.