• خانه
  • اخبار
  • نمایشگر جدید تاشو Flex Note سامسونگ با ویژگی های منحصر به فرد معرفی شد

نمایشگر جدید تاشو Flex Note سامسونگ با ویژگی های منحصر به فرد معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
نمایشگر جدید تاشو Flex Note سامسونگ با ویژگی های منحصر به فرد معرفی شد

سامسونگ فلکس نوت جدید خود را معرفی کرده است که از یک نوآوری جدید برای ناپدید شدن صفحه کلید لپ تاپ استفاده می کند.

سامسونگ در حال حاضر به عنوان تنها سازنده صفحه نمایش تاشو و همچنین گوشی های هوشمند تاشو در بازار شناخته می شود و توانسته در این زمینه تسلط یابد. این شرکت اکنون به دنبال نوآوری های اضافی در یک صفحه نمایش تاشو جدید به نام Flex Note است که قابلیت های تاشو را بهبود می بخشد.

یک کارشناس صنعت در توییت اخیر خود اطلاعاتی در مورد این طراحی سامسونگ منتشر کرده است. سامسونگ همچنین تعدادی عکس از طراحی های فلکس نوت را در بخش اخبار به اشتراک گذاشت. این نمایشگر جدید شبیه یک لپ‌تاپ تاشو است و طراحی مشابه سری Galaxy Z Fold فعلی را ارائه می‌کند. اما این صفحه نمایش بزرگتر و قابل استفاده در لپ تاپ است. سیستم عامل ویندوز نیز بر روی این دستگاه کار می کند و منوی استارت ویندوز در عکس های منتشر شده قابل مشاهده است.

هنگامی که این صفحه نمایش باز می شود، صفحه کلید آن هنگام تماشای فیلم ناپدید می شود و در نتیجه صفحه نمایش بزرگ تری به کاربر می دهد. بنابراین چنین قابلیتی را نمی توان در لپ تاپ های معمولی و کیبوردهای سخت افزاری آن پیاده سازی کرد. یکی دیگر از مزایای این نمایشگر امکان شخصی سازی رنگ های این کیبورد از منوی تنظیمات است. علاوه بر این، طراحی فلکس نوت در مقایسه با دستگاه های تاشو فعلی سامسونگ، شاسی بسیار نازکی دارد و می توان آن را شاهکاری قابل توجه در طراحی سامسونگ دانست.